مشکلات نرم افزاری

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
دوستان چطوري ميشه گزينه هاي arrange icons by رو توي ويندوز مديريت كرد؟؟؟ تو يك سري فولدرهام arrange icons by ---------> modified وجود نداره ميخوام بيارمش . چي كار كنم؟؟؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان تو idm چطوری میشه بهش برنامه داد که شروع کنه به ترتیب دانلود کردن یعنی من بهش 10 تا لینک دادم شروع کنه از اولی دانلود کنه اولی که تموم شد دومی رو شروع کنه الی اخر

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یک کمک فوری نیازمندیم

سلام-
این رفیق من منو بد بخت کرده-الانم میگه چی کار کنم
سایت هایی که رفتم توی history در فایر فاکس معلوم نشه

لطفا اموزش بدید(توی اپشن بخش privacy هم رفتم اون 3 تا تیک رو برداشتم روز رو هم به صفر رسوندم ولی بازم میان)
ممنون میشم کمک کنید- این دست از سر کچل من برداره!

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
دوستان!
روي درايوهام كه دابل كليك ميكنم تو يه پنجره جديد باز ميشن ... show hiddens هم از كار افتاده ... مشكل چيه؟ چه ويروسيه؟؟؟ راه حلش؟؟
nod 32 آپديت دارم ...

دوستان براي شما مقدار type در آدرس HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden چي هست؟؟؟

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
دوستان!
روي درايوهام كه دابل كليك ميكنم تو يه پنجره جديد باز ميشن ... show hiddens هم از كار افتاده ... مشكل چيه؟ چه ويروسيه؟؟؟ راه حلش؟؟
nod 32 آپديت دارم ...

دوستان براي شما مقدار type در آدرس HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden چي هست؟؟؟
اين ادرس كه نوشته group.
كامپوترت هم ويروسي شده.احتمالا قبلا از اينكه اپديت كني ويروس گرفته و الان كه اپديت شده ديگه فايده نداره.
اين برنام رو نصب كن بعد برو يه قسمت تنضيماتش همه ي تيك هارو بزن.
بعد اسكن كن.
http://www.mediafire.com/?sharekey=8f7de4d517404e69c79b87b207592a1ce6bdf5d2c45bf6ba3e34c0a955f98962

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
اين كه فكر كنم نوشته 2 دقيقه صبر كن.چون قبلش دانلود كردي.
سلام
نه بابا بعد از یه هفته میخوام از راپیئدشیر دانلود کنم. یعنی یه هفته هست هر فایلی برای دانلود میذارم این پیغام رو میده
یا علی مدد

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام
نه بابا بعد از یه هفته میخوام از راپیئدشیر دانلود کنم. یعنی یه هفته هست هر فایلی برای دانلود میذارم این پیغام رو میده
یا علی مدد
سلام.
نميدونم.
اگه adsl داري يه بار با dial-up وصل شو ببين بازم گير ميده.
فكر كنم زيادي دانلود كردي ip برداشته.:biggrin1::biggrin1:
با اين برنامه ها يا چيزي ip عوض كن.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر