مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دمت گرم
فقط یه موردی هست اونم اینه فایرفاکس دیگه log in بازی سنتر رو حفظ نمی کنه . با اینکه تنظیماتش رو هم چک کردم هر بار باید ورود رو بزنم
خواهش ;)
اگر از قسمت Security تنظیمات ورود خودکار روشنه تو قسمت استثنا ها رو نگاه کن که یه وقت اونجا اسم سایت اضافه نشده باشه
ممکنه روی مرورگرت افزونه امنیتی نصب کردی که بعد از هر بار بسته شدن کوکی ها رو پاک میکنه

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوستان برا کانورت ویدئو از mkv به mp4 چه نرم افزاری با چه تنظیماتی خوبه؟ من Aiseesoft Total Video Converter دارم ولی یه فایل 200 مگی رو، mp4 h264 و با بیت ریت 900kbs میزنم برا کانورت، حجمش میشه 550 مگ! نمیخوام کیفیتش کم بشه یا حجمش زیاد تغییر کنه!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان من سیستم عامل مک دستگاهم رو آپدیت کردم
بعد آفیس مک هم آپدیت کردم به نسخه ۲۰۱۶
الان متاسفانه میبینم به شکل عجیبی تو آفیس کیفیت تکست ها پایین اومده !
یه عکس هم با موبایل از صفحه میگیرم که تا حدی فاجعه رو مشخص میکنه به نظرتون باید چیکار کنم که این شکستگی ها فونت از بین بره ؟
http://uupload.ir/files/9gnk_img_2016-02-15_02:28:18.jpg
خیلی رو مخه
ممنون

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان من سیستم عامل مک دستگاهم رو آپدیت کردم
بعد آفیس مک هم آپدیت کردم به نسخه ۲۰۱۶
الان متاسفانه میبینم به شکل عجیبی تو آفیس کیفیت تکست ها پایین اومده !
یه عکس هم با موبایل از صفحه میگیرم که تا حدی فاجعه رو مشخص میکنه به نظرتون باید چیکار کنم که این شکستگی ها فونت از بین بره ؟
http://uupload.ir/files/9gnk_img_2016-02-15_02:28:18.jpg
خیلی رو مخه
ممنون

up...

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
دوستان نسخه ویندوز برنامه Shareit آپدیت شده و دیگه نمیتونم بین موبایل و پی سی هیچ تبادل فایلی از طریق shareit انجام بدم. تو قسمت سرچ اصلاً همدیگه رو پیدا نمیکنن!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,154
نام
پویان
سلام
من این مشکل رو از امروز دارم.
نمیدونم از کچا پیداش شده! تا میام آهنگ گوش میدم, ثانیه به ثانیه پیغامش میاد!!
خیلی رو اعصابه!!
مشکل چیه؟ چیکارش کنم؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
سلام.
من دیروز 2تا لپ تاپ رو با کابل لن به مودم وصل کردم امروز که چک کردم دیدم هیچ کدوم به وای فای وصل نمیشن!:| یعنی کانکت رو که میزنم مینویسه can't connect to this wireless
راه حلی دارین؟!

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
سلام دوستان.چند روز پیش به بیلد جدید ویندوز 10 اپدیت کردم یه چنتا مشکل به وجو اومده.(win 10 64bit)
اول اینکه تو هر مدیا پلیری با یه pause چند ثانیه ای و پخش دوباره صدا خود به خود میره بالا وقتی میزان صدا رو دستی تغیر میدم درست میشه هر وقتم pause و پخش میکنم همینجوری میشه :|درایور realtek high definition audio رو هم اپدیت کردم نشده.
و مشکل بعد اینکه تو بعضی بازیا ارور the msvcp100.dll is missing میده منم از Microsoft visual c++2008 نصب دارم تا 2013 :dولی هنوز مشکل داره.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان.چند روز پیش به بیلد جدید ویندوز 10 اپدیت کردم یه چنتا مشکل به وجو اومده.(win 10 64bit)اول اینکه تو هر مدیا پلیری با یه pause چند ثانیه ای و پخش دوباره صدا خود به خود میره بالا وقتی میزان صدا رو دستی تغیر میدم درست میشه هر وقتم pause و پخش میکنم همینجوری میشه :|درایور realtek high definition audio رو هم اپدیت کردم نشده.و مشکل بعد اینکه تو بعضی بازیا ارور the msvcp100.dll is missing میده منم از Microsoft visual c++2008 نصب دارم تا 2013 :dولی هنوز مشکل داره.
مشکل اولو نمیدونم. احتمالا مربوط به باگ ویندوز میشه چون میگی بعد از آپدیت اینجوری شده.مشکل دوم, باید تا 2015 بگیری. لینکش تو امضام هست (مورد اول). اونو بگیر.

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
مشکل اولو نمیدونم. احتمالا مربوط به باگ ویندوز میشه چون میگی بعد از آپدیت اینجوری شده.مشکل دوم, باید تا 2015 بگیری. لینکش تو امضام هست (مورد اول). اونو بگیر.
ممنون مشکل Microsoft visual حل شد ولی کلا این بیلد جدید مشکل زیاد داره .مثلا سیستم به صورت عادی خاموش نمیشه میره تو صفحه shut down ولی صفحه سیاه میشه فقطم میشه force shutdown کرد.:|به خاطر همین ریستارتم نمیشه کرد.راهی هست بدون مشکل و خراب شدن چیزی دانگرید کرد بیلدو ؟ یا باید صبر کنم اپدیت جدید بیاد :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ممنون مشکل Microsoft visual حل شد ولی کلا این بیلد جدید مشکل زیاد داره .مثلا سیستم به صورت عادی خاموش نمیشه میره تو صفحه shut down ولی صفحه سیاه میشه فقطم میشه force shutdown کرد.:|به خاطر همین ریستارتم نمیشه کرد.راهی هست بدون مشکل و خراب شدن چیزی دانگرید کرد بیلدو ؟ یا باید صبر کنم اپدیت جدید بیاد :d
دو تا راه حل هست میتونی امتحان کنی, ممکنه جواب بدن:1- ویندوزو برگردون به system restore قبل از آخرین آپدیت.2- برو به مسیر زیر و آپدیت ها رو بر اساس تاریخ مرتب کن و اونایی که میدونی تو روز آپدیت آخر نصب شدن, پاک کن:Control Panel -> Programs and Features -> View installed updates

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آقایون ما یه فایل حجیم رو دیشب گذاشتیم برای دانلود بر روی IDM اما بعد متوجه شدم که در قسمت Save To یه هارد اکسترنال رو انتخاب کرده بودم که تا به این لحظه وصل نبوده به کامپیوتر، الان فایل رو دانلودش رو زده Complete ولی وقتی میخوام ببینم کجاست اصلا وجود نداره. هارد رو هم باز دوباره وصل کردم، مسلما اونجا هم چیزی نبود، تو قسمت فایل های Temporary هم نبود.

الان برای فایل چه اتفاقی افتاده؟ تو همچین مواقعی که اون Drive قسمت Save To متصل نیست فایل کجا ذخیره میشه؟

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوستان برا کانورت ویدئو از mkv به mp4 چه نرم افزاری با چه تنظیماتی خوبه؟ من Aiseesoft Total Video Converter دارم ولی یه فایل 200 مگی رو، mp4 h264 و با بیت ریت 900kbs میزنم برا کانورت، حجمش میشه 550 مگ! نمیخوام کیفیتش کم بشه یا حجمش زیاد تغییر کنه!
:(....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر