مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
راهی هست واسه ادامه دانلود؟
تقریبا نه، رو همین درصد میمونید و کمک میکنید که بقیه هم 84 درصد بگیرن

پ.ن : سایت هایی برای مستقیم کردن و گرفتن لینک مستقیم هست، اما اطلاعی در موردشون ندارم و نمیدونم برای اینطور فایل ها جواب میدن یا نه
سلام دوستان
جدیدا اقدام به دانلود یک عنوان بازی برای پی سی کردم ولی متاسفانه وقتی پارت اول رو باز میکنم این ارور رو میده =>
E:\Game\Fallout 4\Fallout 4-Codex-[www.p30day.com].part01.rar:corrupt header is found

و وقتی
میخوام فایل RAR رو Extract To کنم این ارور رو میده =>
به نظرتون مجبورم این پارت رو از اول دانلود کنم یا راه حلی داره ؟
سلام
تو توضیحات خود سایت نوشته که برای استخراج فایل ها نیاز به برنامه FreeArc دارید
با اون امتحان کردی؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام
تو توضیحات خود سایت نوشته که برای استخراج فایل ها نیاز به برنامه FreeArc دارید
با اون امتحان کردی؟

نه دوست عزیز تو سایتش همچین چیزی نبود
فقط گفته Rapair کنید که من این کارو هم انجام دادم اما باز هم نشد !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
نه دوست عزیز تو سایتش همچین چیزی نبود
فقط گفته Rapair کنید که من این کارو هم انجام دادم اما باز هم نشد !
حق با شماست، برای نسخه دیگه ای از بازی FreeArc میخواست که من با این اشتباه گرفتم. ولی امتحانش ضرری نداره
من پیشنهاد میکنم برنامه 7ZIP رو هم امتحان کنید. برای خیلی از فایلها که با Winrar مشکل داشته جواب داده

پسورد رو هم کپی نکنید. تایپ کنید ببینید مشکل حل میشه

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
سلام.من برای وصل شدن به اینترنت از این مودم استفاده میکنم.قبلا هر کانکشنی که تو برنامه ای که همراه با مودم بود می ساختم به صورت اتومات ویندوز اونو شناسایی میکرد و وقتی هم که با اون کانکشن از طریق خود ویندوز وصل میشدم به اینترنت اون گوشه پایین رو علامت شبکه Internet Access رو میزد.ولی الان بعد از اینکه مجبور شدم ویندوز رو repair کنم(8.1) با کانکشن توی برنامش وصل میشه ولی اون پایین دیگه نمی نویسه internet access میزنه not connected درحالی که من دارم راحت از اینترنت استفاده میکنم.همین موضوع باعث شده یه سری برنامه ها مثل sony pc companion کار نکنن و هی بگن به اینترنت وصل شوید و دوباره تلاش کنید درحالی که اینترنت تو برنامه های دیگه کار میکنه.حالا مشکل از کجاست؟

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
سلام دوستان !‌
دوستان این KMplayer ـه من مشکل پیدا کرده فقط از یک طرف هدفون صدا پخش میشه ، برای بقیه پلیر ها مث VLC و Windows Media Player کاملا درسته فقط این مشکل داره !‌ اگه کمک کنین ممنون میشم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان !‌
دوستان این KMplayer ـه من مشکل پیدا کرده فقط از یک طرف هدفون صدا پخش میشه ، برای بقیه پلیر ها مث VLC و Windows Media Player کاملا درسته فقط این مشکل داره !‌ اگه کمک کنین ممنون میشم

اینجوری عمل کن:

اگه نشد:

F2 -> reset current preset

اگه نشد:

پاک کن, دوباره نصب کن.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,086
نام
Mohsen
سلام ، من اول 8.1 داشتم و با dota 2 مشکلی نداشتم بعدش اومدم 10 رو نصب کردم موقعی که بازی رو اجرا میکردم بعداز 10 ثانیه اینا ارور Display driver stopped responding and has recovered میداد . تمام درایور ها رو هم اپدیت کردم . فکر کردم مشکل از ویندوز 10 هست به خاطر همین به 8.1 برگردوندم . بعد الان دیدم که بازم همون ارور رو میده !!! مشکل چی هستش ؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام دوستان.من فیلم پدرخوانده رو از تو درایو کامپیوتر به فلش کات کردم،الان این طوری شده فایلی که توش 3 قسمت فیلم پدرخوانده بود!!:

ogfl_untitled.jpg

جالب این جاس که فلش 8 گیگه ولی خود این فایل 36 گیگ حجم زده!!!میشه درستش کرد یا کلا نابود شد؟؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
سلام ، من اول 8.1 داشتم و با dota 2 مشکلی نداشتم بعدش اومدم 10 رو نصب کردم موقعی که بازی رو اجرا میکردم بعداز 10 ثانیه اینا ارور Display driver stopped responding and has recovered میداد . تمام درایور ها رو هم اپدیت کردم . فکر کردم مشکل از ویندوز 10 هست به خاطر همین به 8.1 برگردوندم . بعد الان دیدم که بازم همون ارور رو میده !!! مشکل چی هستش ؟
بعضی وقت ها تو درایور های جدید این مشکل پیش میاد
بهترین راه حلی هم که تا الان براش دیدم، برگشت به درایور پایدار و هماهنگ قبلیه
باید به آخرین نسخه قبل از این درایوری که الان نصب کردید برگردید و منتظر آپدیت بعدی باشید.
سلام
مرورگر موزیلای من IDM CC فعال نیست. ازینجا دانلود کردم ولی خطا میده ( عکس زیر)
o9vf_2.jpg

ممنون میشم راهنمایی کنین
تو نسخه های جدید فایرفاکس، دیگه IDMCC کار نمیکنه
اول IDMCC رو حذف کن
به جاش آخرین نسخه افزونه IDM Integration رو نصب کن

اگر 1% درست نشد، IDM رو به آخرین نسخه آپدیت کنی مشکل حل میشه

• Like
Reactions: h-kasiri

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
تو نسخه های جدید فایرفاکس، دیگه IDMCC کار نمیکنه
اول IDMCC رو حذف کن
به جاش آخرین نسخه افزونه IDM Integration رو نصب کن

اگر 1% درست نشد، IDM رو به آخرین نسخه آپدیت کنی مشکل حل میشه
ببخشید این از همون اول به این شکل بوده:
9g41_idm_p.jpg

حالا دیگه بازم باید پاک کرد چیزی رو؟ گزینه ای برا این کار که نداره ...
ورژن مرورگر هم 43 هست

آخرین ویرایش:
  • Like

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام ببخشید نمیدونم درسته اینجا مطرح کنم یا نه
اما چون بحث زندگیمه گفتم اینجا هم بگم شاید کسی کمکی از دستش بر بیاد
من یه سری پیام خیلی خیلی مهم رو از تو F@C3 Bo0k خودم پاک کردم الان در حد مرگ بهشون نیاز دارم
واقعا ممنون میشم اگه کسی بهم بگه چطوری میشه برشون گردوند ؟

حتی وقتی از
download a copy of your f**e b**k data
هم استفاده کردم بازم بخش پاک شده تو قسمت دانلود ها نبود.

واقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکی بکنه بهم.

• Like

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ببخشید این از همون اول به این شکل بوده:
9g41_idm_p.jpg

حالا دیگه بازم باید پاک کرد چیزی رو؟ گزینه ای برا این کار که نداره ...
ورژن مرورگر هم 43 هست
خواهش
سایت فایرفاکس برای افزونه هایی که پاک نمیشن راه حلش رو نوشته
لینک

پ.ن : راستش من چون خودم اول افزونه قبلی رو پاک کردم و بعد جدید رو نصب کردم، نمیدونم بدون پاک کردن (وقتی غیر فعاله) هم جواب میده یا نه
ولی تو توضیحات نصب افزونه جدید تاکید کرده بود که IDMCC پاک بشه

Horror
سلام
تو چیز تیوپ چند تا ویدیو هست برای ریکاوری پیام ها، ولی نمیدونم همین راهی که استفاده کردی هست یا راه بهتری هم داره
اونا رو یه نگاهی بنداز

• Like

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
من یه مودم سیم کارت خور دارم، حالا که میخوام ازش روی یه کیس جدید با سیستم عامل ویندوز 10 استفاده کنم همچی خطایی میده :

50s6_d_link2.jpg

یه راهنمایی دیدم جایی که گفته بود administrator ‌رو فعال کن و برنامه مودم رو بنصب تا مشکل حل بشه. منم اینکارو کردم، تو قسمت admin مودم قابل استفاده هست ولی تو یوزر اکانت معمول خودم بازم این خطا رو میده.
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه چطوری با زبون خوش از block خارج کنیم مودم رو ؟:d چه راهی هست حالا که تو admin فعاله، برا یوزر خودمم فعال بمونه!
ممنون

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر