مشکلات نرم افزاری

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
سلام عزیزان. من یک مشکلی واسه هارد اکسترنالم پیش اومده. مدل Western Passport 1TB.
چند ماه پیش یک مشکل واسش پیش اومده بود که فقط زمان انتقال از PC به هارد وقتی یکم از کپلی می گذشت، ارور میداد که Couldn't read source file or disk ولی واسه ی انتقال برعکس هیچ مشکلی نداشت. جالب اینجاست که بعد 1 هفته خود به خود درست شد.
اما الان:
همین مشکل بالا به وجود اومده با این تفاوت که اصلا کپی استارت نمیخوره تا وسط کار ارور بده. همون شروع کار ارور بالا رو میده. لطفا کمک کنید.

درود
من این اتفاق برای فلش مموری افتاده بود برام با فرمت حل شد اما خب تو هارد احتمالا اطاعات مهمی دارید . این لینک رو ی نگاهی بندازید بعضی از دلایل رو نوشته:

Fix "Can't Read From the Source File or Disk" Error
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان برای ارور reference by pointer چکار باید کرد؟

درود چه سیستم عاملی ؟ چه زمانی اتفاق می افته ؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
درود
من این اتفاق برای فلش مموری افتاده بود برام با فرمت حل شد اما خب تو هارد احتمالا اطاعات مهمی دارید . این لینک رو ی نگاهی بندازید بعضی از دلایل رو نوشته:

Fix "Can't Read From the Source File or Disk" Error
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

درود چه سیستم عاملی ؟ چه زمانی اتفاق می افته ؟
درود
بعد از نصب اپدیت ویندوز 10 اینطوری شده
درحالی که توی کروم دارم وبگردی میکنم...هر چندین ساعت یهو اینجوری میشه...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
تشکر ! این برنامه هایی که قرار میدی اکثرا نمیتونن یه فایل تازه پاک شد رو هم برگردونن چه بسه به ریکاوری یه پارتیشن پاک شده ! :d با یک نرم افزار ریکاوری دیگه تا بایت آخر اطلاعات داریو برگشت ! :bighug:درایوی که کلا نابود شده بود رو 30 دقیقه ای به صورت 100 درصد ریکاوری کرد مجانی ! :dالبته حدود 20 گیگ بیشتر هم که خیلی قبل ترخودم پاک کرده بودم رو هم ریکاوری کرد که اصلا هنگ کردم چطور اون ها رو پیدا کرد :|:eek: لطفا اگر سایر دوستان مشکل داشتن توی این زمینه این برنامه رو معرفی کن 100 درصد جواب میده !! هر دو عالی هستن از نظر کارایی ولی من فقط از اولی استفاده کردم که محشر بود ! :lovestruck::love:

EaseUS Data Recovery Wizard

Active File Recovery

قبل هر چیز بگم که خیلی خوشحالم مشکلت حل شد و فایل هات برگشت

در مورد برنامه ها هم اینکه گفته بودید به درد نخورد؛ با این که چندین بار گفتم! بازم میگم!!
هیچ برنامه ریکاوری رو نمیشه 100% مطمئن دونست و به همه پیشنهاد داد.
خودم این مساله رو دیدم که یک برنامه روی یک سیستم/هارد تونسته ریکاوری رو بدون مشکل انجام بده. ولی دقیقا همون برنامه، رو سیستم دیگه (با اینکه حجم فایل ها کمتر بوده) فایل ها رو ناقص و بدون استفاده برگردونده

خلاصه پیشنهادی که به شما یا بقیه دوستان داده میشه بر اساس مشکلی که پیش اومده و برنامه ای که قبلا تو اون زمینه کاربرد داشته، هست
حالا یا جواب میده یا نه که باید برنامه های دیگه ای تست بشن

بازم خوشحالم که اطلاعاتتون برگشت و ممنون برای معرفی برنامه ای که مشکلتون رو حل کرد

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
سلام آقا دانیال کدومش بهتره ؟Kaspersky Total Security 16.0.0.614 Final یا Kaspersky Internet Security 16.0.0.614 Final وسوال دوم ؟ با این نرم افزار Rufus2.2 (از طریق فلش)می خواستم ویندوز 7 رو نصب کنم نمیشه

4 ماه پیش باهاش 7 رو نصب کردم مشکلی نداشت بعد واسه 10 پاکش کردم حالا دو باره می خوام 7 رو نصب کنم ولی تا او نجا که باید درایو C فرمت میکنم و می خوام NEXT(فعال نیست) رو بزنم کار نمیکنه :|کلی راه امتحان کردم نشد خیلی عجیبه راهی هست یا

معرفی یه نرم افزار دیگه واسه این کار؟ و سوال اخر نظرت راجب 10 چیه؟ (با اینکه فنه 7:x هستی )

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام آقا دانیال کدومش بهتره ؟Kaspersky Total Security 16.0.0.614 Final یا Kaspersky Internet Security 16.0.0.614 Final وسوال دوم ؟ با این نرم افزار Rufus2.2 (از طریق فلش)می خواستم ویندوز 7 رو نصب کنم نمیشه

4 ماه پیش باهاش 7 رو نصب کردم مشکلی نداشت بعد واسه 10 پاکش کردم حالا دو باره می خوام 7 رو نصب کنم ولی تا او نجا که باید درایو C فرمت میکنم و می خوام NEXT(فعال نیست) رو بزنم کار نمیکنه :|کلی راه امتحان کردم نشد خیلی عجیبه راهی هست یا

معرفی یه نرم افزار دیگه واسه این کار؟ و سوال اخر نظرت راجب 10 چیه؟ (با اینکه فنه 7:x هستی )
سلام
Total Security از نظر مقابله با ویروس ها، فایروال و امنیت؛ فرقی با Internet Security نداره.
فقط یه سری ابزار های جانبی/کاربردی داره که اگر به کارت بیاد، خیلی میتونه مفید باشه
ساخت، مدیریت و حفاظت از پسورد ها
بکاپ گیری و رمز گذاری فایلها
از بین بردن فایلها، بدون امکان ریکاوری
و ...

* البته میتونی Internet Security رو نصب کنی و برای اون کارها از برنامه های دیگه استفاده کنی
-
نسخه ویندوزی که قبلا ازش استفاده کرده بودی با الان یکیه؟
با این برنامه ها زیاد کار نکردم و نمیدونم مشکل از چیه. با یه DVD ویندوز دیگه تست کن ببین همینطوری میشه یا نه؟
دو تا برنامه هم برای کاری که خواستی میذارم، امیدوارم به دردت بخوره
-
ویندوز 10 از بازخورد ها و اطلاعاتش که مشخصه ویندوز خوبیه. (خودم هنوز تستش نکردم)
ولی کلا هر ویندوزی که میاد اولش یه سری مشکلات داره که با آپدیت ها بر طرف میشه، ممکنه درایور هایی که براش هست مشکل داشته باشه که اونم به مرور رفع میشه
مخصوصا با این داستان آپدیت ها که میگن باید غیر فعال بشه و یه سری از آپدیت ها نباید نصب بشن و ...، به نظرم برای نصبش عجله نکن.
بذار یکم بیشتر استفاده بشه، ایراد ها و راه حل هاش مشخص بشه.

در کل هیچی 7 نمیشه :bighug: :d

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
سلام
Total Security از نظر مقابله با ویروس ها، فایروال و امنیت؛ فرقی با Internet Security نداره.
فقط یه سری ابزار های جانبی/کاربردی داره که اگر به کارت بیاد، خیلی میتونه مفید باشه
ساخت، مدیریت و حفاظت از پسورد ها
بکاپ گیری و رمز گذاری فایلها
از بین بردن فایلها، بدون امکان ریکاوری
و ...

* البته میتونی Internet Security رو نصب کنی و برای اون کارها از برنامه های دیگه استفاده کنی
-
نسخه ویندوزی که قبلا ازش استفاده کرده بودی با الان یکیه؟
با این برنامه ها زیاد کار نکردم و نمیدونم مشکل از چیه. با یه DVD ویندوز دیگه تست کن ببین همینطوری میشه یا نه؟
دو تا برنامه هم برای کاری که خواستی میذارم، امیدوارم به دردت بخوره
-
ویندوز 10 از بازخورد ها و اطلاعاتش که مشخصه ویندوز خوبیه. (خودم هنوز تستش نکردم)
ولی کلا هر ویندوزی که میاد اولش یه سری مشکلات داره که با آپدیت ها بر طرف میشه، ممکنه درایور هایی که براش هست مشکل داشته باشه که اونم به مرور رفع میشه
مخصوصا با این داستان آپدیت ها که میگن باید غیر فعال بشه و یه سری از آپدیت ها نباید نصب بشن و ...، به نظرم برای نصبش عجله نکن.
بذار یکم بیشتر استفاده بشه، ایراد ها و راه حل هاش مشخص بشه.

در کل هیچی 7 نمیشه :bighug: :d

والا آقا دانیال ویندوز همون قبلیه که میخوام دوباره نصبش کنم (عجیه با این rufus بدون مشکل نصبش کردم الان بازی در آورده ) خب این نرم افزارهایی که گزاشتی تست کنم ببینم چی میشه یه سوال این اکتیو 700 روزهInternet Security درسته؟

والا از این نسخه که داشتم فوقالعاده راضی بودم و فقط واسه تعریف بچه ها از 10 سمتش رفتم ( که بدبخت هم شدم gta v و batman به مشکل خوردن فکر کنم دوباره باید نصب بشن ) با نظرت کاملا موافقم به نظرم حداقل باید یه 6 ماه الی یه سال بگزره تا این ویندوز

هم کامل بشه منم چون سیستمو فقط واسه گیم جمع کردم و اللخصوص واسه دایرکت 12 چاره ای ندارم برم سمت 10 و 7:x که فوق العاده بود و هست بعدش خیلی با محیط ویندوز 10 غریب بودم آخه چرا نباید مثل7 همه چی رو واضح و روشن قرار بدن!!!!!!

ولی خب تو وب گردی بهتر از 7 عمل میکنه ولی تو خود سرعت ویندوز تو بوت و داخل ویندوز هیچ فرقی با هفت حس نکردم

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام دوستان.وقتی میخوام با IDM از بعضی سایت ها فایلی دانلود کنم این ارور پایین میاد که یوزر و پس میخواد.(قبلا این طور مشکلی نبوده)در حالی که با اکانت وارد شدم و قبلا یوزر و پسورد رو زدم.هر چی هم همون یوزر و پسورد اکانتمو میزنم بازم همین پنجره میاد.از طریق خود گوگل کروم امتحان کردم خیلی راحت میشد دانلود کرد بدون این که یوزر و پسوردی بخواد ولی سرعت دانلودش خیلی پایینه.راه حلی نداره؟

http://8pic.ir/images/ldkj8eezf91l1mb11ynu.jpg

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان.وقتی میخوام با IDM از بعضی سایت ها فایلی دانلود کنم این ارور پایین میاد که یوزر و پس میخواد.(قبلا این طور مشکلی نبوده)در حالی که با اکانت وارد شدم و قبلا یوزر و پسورد رو زدم.هر چی هم همون یوزر و پسورد اکانتمو میزنم بازم همین پنجره میاد.از طریق خود گوگل کروم امتحان کردم خیلی راحت میشد دانلود کرد بدون این که یوزر و پسوردی بخواد ولی سرعت دانلودش خیلی پایینه.راه حلی نداره؟

سلام
توی سایت مربوطه اکانت VIP داری؟ یا اکانت معمولی؟ اگه اکانت معمولی داری شاید دانلود از این بخش مختص کاربران VIP شده باشه...
یه وقت اعداد توی پسورد رو فارسی تایپ نمیکنی؟ آخه خودم زیاد از این سوتیا میدم:d

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام
توی سایت مربوطه اکانت VIP داری؟ یا اکانت معمولی؟ اگه اکانت معمولی داری شاید دانلود از این بخش مختص کاربران VIP شده باشه...
یه وقت اعداد توی پسورد رو فارسی تایپ نمیکنی؟ آخه خودم زیاد از این سوتیا میدم:d

اکانت که پرمیومه.میگم که با گوگل کروم میشه دانلود کرد ولی با IDM نه :|

نه اونم دقت کردم نبود متاسفانه :d

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
سلام
بنده یک جفت دسته لاجیتک f710 وایرلس دارم که تا دیروز کار میکرد...ویندوز هم ویندوز 10 هست
اما الان دیگه کانکت نمیشه(جفتشون)...توی لیست دیوایس ها هم موجوده ولی کانکت نمیشه
توی یک سیستم دیگه هم چک شد و مشکلی نبود
دسته ها روشن میشن و چراغ mode هم چشمک میزنه و روشن میشه و بعد چند لحظه خاموش میشه
توی ویندوز 10 مشکلی باهاش نداشتم ولی یهو این مشکل پیش اومد:|

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من این مشکل پیش اومد برام شبیه به باگ میمونه. بزن همه اون رمزایی که ذخیره کردی پاک کن و هر موقع پرسید بهش رمز بده ، ببین دوباره میاد ؟
برعکس هم امتحان کن ، رمزارو پاک کردی ، قبل اینکه بپرسه مشخصات سایت و رمز و یوزر رو تو تنظیمات بهش بده بعد لینک رو بزن، ببین بیخیال میشه.
من راستش خاطرم نیست چیکار کردم ولی هرچی بود دردسر داشت ، فکر کنم مجبور شدم لینکها رو پاک کنم از اول وارد کنم.:d

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
من این مشکل پیش اومد برام شبیه به باگ میمونه. بزن همه اون رمزایی که ذخیره کردی پاک کن و هر موقع پرسید بهش رمز بده ، ببین دوباره میاد ؟
برعکس هم امتحان کن ، رمزارو پاک کردی ، قبل اینکه بپرسه مشخصات سایت و رمز و یوزر رو تو تنظیمات بهش بده بعد لینک رو بزن، ببین بیخیال میشه.
من راستش خاطرم نیست چیکار کردم ولی هرچی بود دردسر داشت ، فکر کنم مجبور شدم لینکها رو پاک کنم از اول وارد کنم.:d

اصلا هیچ رمزی تو IDM ذخیره نکردم.به نظرت اگر کلا نرم افزارو پاک کنم و دوباره نصب کنم درست میشه؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
خیلی با محیط ویندوز 10 غریب بودم آخه چرا نباید مثل7 همه چی رو واضح و روشن قرار بدن!!!!!!
به نظر من مشکل اینه که از ویندوز 8 به بعد مایکروسافت میخواست سیستم عامل یکپارچه برای دستگاه های لمسی و کامپیوتر های دسکتاپ داشته باشه (چه کاریه ؟! /:) :d)
این کار میتونست خوب باشه ولی تا اینجا که (به نظر من) جواب نداده
تا جایی که من میدونم عموما با اینترفیس 8 و حتی 8.1 (با اینکه استفاده از مترو الزامی نبود) مشکل داشتن.
حالا باید دید ویندوز 10 چطوری میشه داستانش.
سلام
بنده یک جفت دسته لاجیتک f710 وایرلس دارم که تا دیروز کار میکرد...ویندوز هم ویندوز 10 هست
اما الان دیگه کانکت نمیشه(جفتشون)...توی لیست دیوایس ها هم موجوده ولی کانکت نمیشه
توی یک سیستم دیگه هم چک شد و مشکلی نبود
دسته ها روشن میشن و چراغ mode هم چشمک میزنه و روشن میشه و بعد چند لحظه خاموش میشه
توی ویندوز 10 مشکلی باهاش نداشتم ولی یهو این مشکل پیش اومد:|
درایور دسته ها رو پاک کن و دوباره نصب کن. اگر هم تو اینترنت درایور جدیدی برای ویندوز 10 براشون هست دانلود و نصب کن
اصلا هیچ رمزی تو IDM ذخیره نکردم.به نظرت اگر کلا نرم افزارو پاک کنم و دوباره نصب کنم درست میشه؟
اگر میخوای پاک کنی، نسخه جدید IDM رو نصب کن تا با مرورگر هات به طور کامل هماهنگ بشه.
دیگه آپدیت افزونه های قبلی جواب نمیده و برای هماهنگی مرورگر با برنامه های مدیریت دانلود باید حتما آخرین نسخه برنامه ها نصب بشه
چون با اومدن مرورگر جدید و پیش فرض مایکروسافت روی ویندوز 10 ، مرورگرها یه خونه تکونی اساسی (احتمالا از نظر ساختار) دارن انجام میدن.
(بر خلاف IE که جُک بود، جناب Edge انگار خیلی خوب ظاهر شده)

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
به نظر من مشکل اینه که از ویندوز 8 به بعد مایکروسافت میخواست سیستم عامل یکپارچه برای دستگاه های لمسی و کامپیوتر های دسکتاپ داشته باشه (چه کاریه ؟! /:) :d)
این کار میتونست خوب باشه ولی تا اینجا که (به نظر من) جواب نداده
تا جایی که من میدونم عموما با اینترفیس 8 و حتی 8.1 (با اینکه استفاده از مترو الزامی نبود) مشکل داشتن.
حالا باید دید ویندوز 10 چطوری میشه داستانش.

درایور دسته ها رو پاک کن و دوباره نصب کن. اگر هم تو اینترنت درایور جدیدی برای ویندوز 10 براشون هست دانلود و نصب کن

اگر میخوای پاک کنی، نسخه جدید IDM رو نصب کن تا با مرورگر هات به طور کامل هماهنگ بشه.
دیگه آپدیت افزونه های قبلی جواب نمیده و برای هماهنگی مرورگر با برنامه های مدیریت دانلود باید حتما آخرین نسخه برنامه ها نصب بشه
چون با اومدن مرورگر جدید و پیش فرض مایکروسافت روی ویندوز 10 ، مرورگرها یه خونه تکونی اساسی (احتمالا از نظر ساختار) دارن انجام میدن.
(بر خلاف IE که جُک بود، جناب Edge انگار خیلی خوب ظاهر شده)

ورژن نسخه ی جدید چنده؟؟بعد اطمینانی هست که درست بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر