مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
سلام دوستان
داخل اتوکد وقتی می خوام پلات پی دی اف بگیرم نوشته های فارسی به هم میریزه!
موقع preview و داخل خود نرم افزار مشکلی نداره ولی پلات نهایی رو خراب میگیره!
چند لینک میذارم امیدوارم به دردت بخوره
دوستان تازگیا یه مشکلی برای ویندوزم پیش اومده اونم اینه که بعضی اوقات وقتی تازه سیستمو روشن میکنم یا از برنامه ای خارج میشم به طور ناگهانی ایکون هام بزرگ میشن ( درایور گرافیکم و رزولوشن رو چک میکنم مشکلی نداره) ، قسمت مترو ویندوز طرحش به حالت default اولیه برمیگرده انگار تازه ویندوز نصب کردم ، این منوی گوشه سمت راست ویندوز 8.1 نمیاد ، همه برنامه هام از تسک بار پاک میشن و برای مثال وقتی idm رو باز میکنم لیست دانلودهام خالیه مثل اینکه تازه برنامشو نصب کردم یا history مرورگرهام پاک میشن و وقتی ریستارت میکنم تو اون حالت و ویندوز میاد بالا والپیپر نیست و فقط تصویر پس زمینه سیاه شده
بعضی وقتها منوی استارت کار نمیکنه و به حالت مترو بر نمیگرده
مجبورم با restore سیستمو به چند روز قبل برگردونم و باز تا چند روز خوبه باز قاطی میکنه
میخواستم بدونم ربطی به ویندوز داره ؟ امکان داره کرکش ایراد داشته باشه ؟ اینم بگم که تو قسمت system که میرم زده windows is activated
با انتی ویروس چک کردم هیچ مشکلی از لحاظ ویروس نیست . مشکل از چیه؟
برنامه چی نصب داری؟ قبل از اینکه اینطوری بشه برنامه خاصی نصب میکنی؟ ممکنه کار یکی از برنامه ها باشه که مثلا رجیستری رو میخواد پاک کنه یا تنظیمات و وضعیت سیستم رو فریز میکنه
یه لیست از برنامه هایی که نصب داری بذار

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
برنامه چی نصب داری؟ قبل از اینکه اینطوری بشه برنامه خاصی نصب میکنی؟ ممکنه کار یکی از برنامه ها باشه که مثلا رجیستری رو میخواد پاک کنه یا تنظیمات و وضعیت سیستم رو فریز میکنه
یه لیست از برنامه هایی که نصب داری بذار[/QUOTE]
km player
jet audio
etabs
autocad
safe
fraps
msi afterburner
itunes
ashampoo
idm
tune up utilities
viber
telegram
avira
full uninstall
hd tune
foxit pdf
nero
photoshop
steam , origin
office و مرورگر ، چندتا بازی

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
[MENTION=81702]prometheus[/MENTION]
هیچکدوم این برنامه ها نمیتونه دلیل همچین مشکلی باشه!
سوالت رو تو تاپیک ویندوز 8 هم بذار ببین کسی با این ویندوز همچین مشکلی داشته یا نه
منم یه جستجویی میکنم، دلیل و راه حل مشکلت رو پیدا کردم خبر میدم بهت

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام ! نحوه کار با نرم افزار Memtest ( تست سلامت رم ) چطور هست ؟ تشکر @};-@};-

فایل iso شو میگیری روی cd و یا احتمالا usb رایت میکنی بعد بوت میکنی و نرم افزار خودش اجرا میشه و احتمالا سوال می پرسه که چک کنم و میگی yes و خودش شروع به تست میکنه. من یکی دو بار رممو باهاش چک کردم و مشکلی پیدا نکرد.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
اومدم ابروشو درست کنم زدم چشمشو کور کردم ! دوستان من داشتم با disk mangement ور میرفتم که ناگهان کل یک درایو رو که آشیو چند ساله موسیقی بود delete کردم ! :(( 150 گیگ موسیقی که چند سال بود جمع کردم دود شد ! :(x_x:shocked: یعنی رفتن و دیگه راهی نیست ؟؟؟ خواهشا کمک کنید ...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اومدم ابروشو درست کنم زدم چشمشو کور کردم ! دوستان من داشتم با disk mangement ور میرفتم که ناگهان کل یک درایو رو که آشیو چند ساله موسیقی بود delete کردم ! :(( 150 گیگ موسیقی که چند سال بود جمع کردم دود شد ! :(x_x:shocked: یعنی رفتن و دیگه راهی نیست ؟؟؟ خواهشا کمک کنید ...
تو تاپیک درخواست نرم افزار هم که پرسیده بودی گفتم، هیچ برنامه ای نیست که تضمینی و 100% بتونه برگردونه
اگر برات خیلی ارزش داره و میخوای هزینه کنی ریکاوری سخت افزاری
اگرنه برنامه هایی که اونجا گذاشتم رو تست کن ببین کدومش برمیگردنه

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
تو تاپیک درخواست نرم افزار هم که پرسیده بودی گفتم، هیچ برنامه ای نیست که تضمینی و 100% بتونه برگردونه
اگر برات خیلی ارزش داره و میخوای هزینه کنی ریکاوری سخت افزاری
اگرنه برنامه هایی که اونجا گذاشتم رو تست کن ببین کدومش برمیگردنه

سری قبلی یه پوشه از داخل یک درایو رو پاک کردم ! با اون برنامه هم که لطف کردید و لینک دادید فایده نداشت و با یک برنامه دیگه برگشتن اطلاعات اما این بار نه delete کردم نه فرمت کل درایو رو از بیخ حذف کردم و دیگه اون درایو وجود نداره توی هارد و باید دوباره پارتیشن بندی بشه ؟ برای این هم راه حل هست ؟؟؟ خواهشا کمک کنید ! تشکر :(@};-

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سری قبلی یه پوشه از داخل یک درایو رو پاک کردم ! با اون برنامه هم که لطف کردید و لینک دادید فایده نداشت و با یک برنامه دیگه برگشتن اطلاعات اما این بار نه delete کردم نه فرمت کل درایو رو از بیخ حذف کردم و دیگه اون درایو وجود نداره توی هارد و باید دوباره پارتیشن بندی بشه ؟ برای این هم راه حل هست ؟؟؟ خواهشا کمک کنید ! تشکر :(@};-
سلام دوست عزیز
من یه فایل رو فقط Delete کردم با 10 تا نرم افزار ریکاوری مختلف سعی کردم به زور بر گردوندمش وقتی هم که برگشت فایل آسیب دیده بود و ناقص بود... شما که دیگه درایو رو کلا پاک کردی!
به نظر من بی خیالش شو و ‍پیرو حرف دوست عزیزمون جناب 7se7en7 اگه واقعا اطلاعات باارزش و مهمی بوده ریکاوری سخت افزاری کن.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اگه میخوای ریکاوری سخت افزاری کنی دست به هیچی نزن و فقط هارد رو ببر و توضیح بده که چی شده
اتفاقا چون کل درایو پاک شده و هنوز به جای اطلاعاتت رو اون درایو هیچی ریخته نشده، احتمالا تا بایت آخرش برمیگرده
ولی هزینه ـش طوریه که به نظر من برا آرشیو موزیک ارزش نداره. دیسک اورجینال همون ترک ها رو بخوای بخری کمتر درمیاد برات :d

اگرم نه... میتونی اون درایوی رو که پاک کردی دوباره بسازی و با برنامه های ریکاوری مثل iCare Format Recovery تست کنی، که خب امید زیادی به این مورد نداشته باش

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
تشکر ! این برنامه هایی که قرار میدی اکثرا نمیتونن یه فایل تازه پاک شد رو هم برگردونن چه بسه به ریکاوری یه پارتیشن پاک شده ! :d با یک نرم افزار ریکاوری دیگه تا بایت آخر اطلاعات داریو برگشت ! :bighug:درایوی که کلا نابود شده بود رو 30 دقیقه ای به صورت 100 درصد ریکاوری کرد مجانی ! :dالبته حدود 20 گیگ بیشتر هم که خیلی قبل ترخودم پاک کرده بودم رو هم ریکاوری کرد که اصلا هنگ کردم چطور اون ها رو پیدا کرد :|:eek: لطفا اگر سایر دوستان مشکل داشتن توی این زمینه این برنامه رو معرفی کن 100 درصد جواب میده !! هر دو عالی هستن از نظر کارایی ولی من فقط از اولی استفاده کردم که محشر بود ! :lovestruck::love:

EaseUS Data Recovery Wizard

Active File Recovery

آخرین ویرایش:

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
سلام عزیزان. من یک مشکلی واسه هارد اکسترنالم پیش اومده. مدل Western Passport 1TB.
چند ماه پیش یک مشکل واسش پیش اومده بود که فقط زمان انتقال از PC به هارد وقتی یکم از کپلی می گذشت، ارور میداد که Couldn't read source file or disk ولی واسه ی انتقال برعکس هیچ مشکلی نداشت. جالب اینجاست که بعد 1 هفته خود به خود درست شد.
اما الان:
همین مشکل بالا به وجود اومده با این تفاوت که اصلا کپی استارت نمیخوره تا وسط کار ارور بده. همون شروع کار ارور بالا رو میده. لطفا کمک کنید.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سلام خدمت دوستان و اساتید فن.
آقایون بنده قصد داشتم ویندوزم رو از هشت به هفت تغییر بدم منتها در محیط بوت با ارور روبرو میشم.
فکر کنم ارورش این باشه : 900000000001x یا یه همچین چیزی.دقیقشو هم خواستید میذارم.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام خدمت دوستان و اساتید فن.
آقایون بنده قصد داشتم ویندوزم رو از هشت به هفت تغییر بدم منتها در محیط بوت با ارور روبرو میشم.
فکر کنم ارورش این باشه : 900000000001x یا یه همچین چیزی.دقیقشو هم خواستید میذارم.
دقیقشو بزار:| این کد ارور رو به Bill Gates هم بدی نمیفهمه چی به چیه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر