مشکلات نرم افزاری

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
از امروز موقعی که سایتی چیزی رو باز میکنم میره به یه آدرس دیگه و بعد از زدن skip میره به اون سایتی که میخاستم!! راهی واسه درس کردنش میدونین؟ اینم آدرس سایتی که میره: http://www.urlbeat.net مرورگرمم فایرفاکسه!(26)
درود لیست افزونه هاتو ببین

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
سلام
اقا من سیستمم خیلی کند شده آنتی ویروس ام دارم آپدیت ام شده ، رو هاردمم اطلاعات مهم دارم یه ویندوز عوض کنم اوکی میشه ؟؟ :d

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام
اقا من سیستمم خیلی کند شده آنتی ویروس ام دارم آپدیت ام شده ، رو هاردمم اطلاعات مهم دارم یه ویندوز عوض کنم اوکی میشه ؟؟ :d

شاید آنتی ویروست سنگینه! حذفش کن اگه باز سرعتت درست نشد بعد ویندوز عوض کن!

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
رمز پسورد لپ تاپم یادم رفته، وین 7 هوم پریمیوم داره

حالا از طریق وین 8.1 پی سیم رو فلش پسورد ریست دیسک ساختمه ولی هر چی رو وین سون میزنم موقع اینجاد پسورد ارور میده؟

ایراد کار کجاس؟

اگه نمیشه از طریق وین 8 واسه 7 پسورد ریست دیسک ساخت پ چجوری پسوردو بای پس کنم؟

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
رمز پسورد لپ تاپم یادم رفته، وین 7 هوم پریمیوم داره

حالا از طریق وین 8.1 پی سیم رو فلش پسورد ریست دیسک ساختمه ولی هر چی رو وین سون میزنم موقع اینجاد پسورد ارور میده؟

ایراد کار کجاس؟

اگه نمیشه از طریق وین 8 واسه 7 پسورد ریست دیسک ساخت پ چجوری پسوردو بای پس کنم؟

درود دوست عزیز . تا اونجایی که من میدونم نمیشه این کارو کرد شما به راحتی میتونید پسورد ویندوز رو دور بزنید . اینم آموزشش :
عبور از پسورد Windows 7 در 9 ثانیه : مجله اينترنتی گويا آی‌تی

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام؛
سلام
برنامه CCleaner رو نصب کن، از گزینه Registry Cleaner استفاده کن، ببین چی میشه...
دانلود CCleaner
فایرفاکس خیلی جدیدا گیر میکنه چی کار کنم درست بشه؟
Chrome نصب کن :d

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
مینویسه همچین دستوری وجود نداره (یه چیزی تو همین مایه ها فکر کنم یادم نی درست:d)

===================

مشکل 2: میشه وین 7 اوریجو با DVD 7 کرک شده ریپر کرد؟ (وین 7 اوریج آپدیت شده)
به احتمال زیاد دستورات رو اشتباه میزنی.اگه گزینه ریپیر تو این دی وی دی باشه آره.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
من انتی ویروسم اواسته. یه فایل exe داشتم ویروس شناختش غیر فعالش کرد (پسوندشو tmp کرد اسمشم عوض کرد( حالا من اون فایلو لازم دارم نمیخوام هم ویروس کشیش کنه فقط میخوام برگردونش...
با تشکر از دوستان :d
تو پوشه قرنطینه نرفته؟
خیر!

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
من انتی ویروسم اواسته. یه فایل exe داشتم ویروس شناختش غیر فعالش کرد (پسوندشو tmp کرد اسمشم عوض کرد( حالا من اون فایلو لازم دارم نمیخوام هم ویروس کشیش کنه فقط میخوام برگردونش...
با تشکر از دوستان :d

تو پوشه قرنطینه نرفته؟

میگم چجوری باید tuneup 2013 رو حذف کرد؟ رو سیستمم ناقص نصب شده و حالا نه حذف میشه و نه اجرا!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر