مشکلات نرم افزاری

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
یه چند وقتی هست وقتی روی درایو های هاردم کلیک راست میکنم این جوری نشون میده باید چیکار کنم درست بشه؟
untitled-20071017012908.jpg
عکست رو جای دیگه اپ کن نمیاد...

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
من 2 تا مشکل اساسی پيدا کردم:
1.dvd که اجرا ميکنم اکثر برنامه ها بدون تصوير اجرا ميکنند و فقط powerdvd هست که تصوير رو پخش ميکنه ولی متاسفانه صدا وجود نداره.

2.يه مشکل ديگه هم دارم اينه که من نميتونم cd يا dvd rewrite رو پاک کنم .قبلنم يه همچين مشکلی داشتم ولی با تعويض ويندوز درست شد.با هيچ برنامه اي نميتونم اين کار رو انجام بدم.و به هيچ وجه هم نميخام ويندوز رو تعويض کنم

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
آره اين کدک رو دارم.آخه تا چند روز پيش درست کار ميکرد.يه هويی اينجوری شد!!!

راستی از مهرپويا کسی خبری نداره؟

خوب ببین چکار کردی اینجوری شده . برنامه خاصی نصب کردی؟

مهرپویا هم Yahoo ID ـش توی پروفایلش هست اگر آفلاین بذاری ممکنه جواب بده

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
خوب ببین چکار کردی اینجوری شده . برنامه خاصی نصب کردی؟
نه بابا کاری نکردم.
میلاد با برنامه ی Nero ShowTime حتما تست کن! این برنامه همراه با نرو نصب میشه!

امين هيچ جوره راه نميده.با اين برنامه هم نشد.

راجع به اون مشکل دومم کسی نظری نداره؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
تمام کسایی که این مشکلو دارن مربوط به یه برنامه مخربه. بعد از اینکه تونستی با آنتی ویروس از شره برنامه راحت شی بازم این مشکل وجود داره. به عنوان مثال اگه روی اون درایو double click کنی یه خطا مده یا پنجره open with باز می شه یا امثال این چیزا.
برای ترمیم با کلیک راست و انتخاب open یا تایپ آدرس درایو وارد اون بشید سپس از منوی tools بخش folder option و سپس view را انتخاب کنین. اگه folder option وجود نداشت برید توی run وتایپ کنید gpedit.msc حالا مسیر زیر را پیدا کنید:
User Configuration ->Administrative Templates --> Windows Components --> Windows Explorer-> Removes the Folder Options menu item from the Tools menu
حالا اونو انتخاب و بعد disable رو انتخاب کنید.
حالا می تونید از منوی tools بخش folder option و سپس view را انتخاب کنین. حالا تیک جلوی hide protected operation system files را بر دارید و show hidden files and folders را انتخاب کنین.
حالا تو مسیر اصلی درایو چند تا پوشه و فایل hidden جدید میاد از بین اونا autorun , یه پوشه که اسم عجیب غریب داره رو پاک کنین (این پوشه بستگی به نوع ویروس اسمش عوض می شه)
حالا اگه رو درایو double click کنین یا کلیک راست نباید مشکلی داشته باشین مگه اینگه ویروسه هنوز باشه.
راستی مشکلی که ممکنه پیش بیاد اینه که با انتخاب show hidden... دوباره do not show.... انتخاب بشه. اگه چنین اتفاقی افتاد تو منوی run بنویس regedit , اینتر بزنین و مسیر زیر را پیدا کنین:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\
Advanced\Folder\Hidden \SHOWALL
حالا CheckedValue را پیدا کنین و مقدارشو 1 کنین. مشکل حل میشه.
موفق باشید.

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
میگم من الآن یه ماهی میشه مشکل دارم با اوپن کردم درایو هام .. وقتی بازشون میکنم اروره Copy.exe میده که اروره واقعی نیست فقط واسه اینکه وارد نشم . برنامه TrueSword رو نصب کردم تونست فقط مشکله درایوه C رو حل کنه .. بعد گفت نسخه پرمیوم رو بخر .. الآن هر درایوی بخوام وارد شم باید رایت کلیک و اوپن کم وارد میشه .. فقط مشکله دابل کلیکه ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر