مشکلات نرم افزاری

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من الان net framework 4 رو نصب کردم.یه برنامه نیاز به 3.5 داره و موقع باز کردنش ارور میده و باز نمیشه.باید حتما 3.5 رو نصب کنم؟آخه لامصب 231 مگابایته.راه دیگه ای نیست؟

وقتي كه نرم افزار net freamwork 4 رو نصب كن ، به صورت اتوماتيك ، 3 و 2 و 1 هم با اون نصب ميشن . اگه نصب نشدن يعني اينكه نت فريم ورك شما مشكل اساسي داره .

در ضمن وقتي نرم افزاري رو سيستم نت فريم ورك 3 رو بخواد ، اگه شما 4 رو داشته باشي ، بايد اون نرم افزار اجرا بشه .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

وقتي كه نرم افزار net freamwork 4 رو نصب كن ، به صورت اتوماتيك ، 3 و 2 و 1 هم با اون نصب ميشن . اگه نصب نشدن يعني اينكه نت فريم ورك شما مشكل اساسي داره .

در ضمن وقتي نرم افزاري رو سيستم نت فريم ورك 3 رو بخواد ، اگه شما 4 رو داشته باشي ، بايد اون نرم افزار اجرا بشه .

نه اینطور نیست، برنامه ای که .net framework 3.5 رو بخواد باید همون نسخه رو براش نصب کنید.

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
بچه ها مشکل من حل نشد بی زحمت اگه میشه یه سوال تو مایکروسافت طرح کنید آخه من انگلیسی بلد نیستم اگه بشه ممنونتون میشم
یه مبحث طولانی توی مایکروسافت هست (و همینطور چند مبحث کوچیک تر) که هیچ متخصص مایکروسافتی نتونسته جوابی ارسال کنه
Audio stops working but works after a reboot - Microsoft Answers

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بچه ها مشکل من حل نشد بی زحمت اگه میشه یه سوال تو مایکروسافت طرح کنید آخه من انگلیسی بلد نیستم اگه بشه ممنونتون میشم

ببین دوست عزیز . من که نمیدونم چی کار کردی !!! اما اون 5 مرحله ای که بهت گفتم رو انجام دادی ؟
انجام بده شاید مشکلت حل بشه . اینطوری این هم الاف این و اون نمیشی . حالا خود دانی .

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام دوستان .. یه مشکلی داشتم .. وقتی میخوام یه فایلی رو پاک کنم اروری که توی عکس میاد رو میده .. چیکار کنم؟ .. ممنون

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
سلام دوستان من یه بازی از سایت دانلود ها گرفتم و لی الان موقعی که از فایل rar درش میارم
دو تا فایل بهم میده با پسوند های bin و cue اینا رو باید چیکار کنم تا بازی نصب بشه؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام

سلام دوستان .. یه مشکلی داشتم .. وقتی میخوام یه فایلی رو پاک کنم اروری که توی عکس میاد رو میده .. چیکار کنم؟ .. ممنون

برای رفع مشکل دسترسی باید تنظیمات امنیتی یوزرتون رو تغییر بدید
در این لینک به صورت تصویری توضیح داده که چطور باید سطح دسترسی یک یوزر رو به صورت Full Control در آورد
-
برای پاک کردن فایل هایی هم که به هر دلیل پیغام خطا میده ، میتونید از برنامه Unlocker استفاده کنید
سلام دوستان من یه بازی از سایت دانلود ها گرفتم و لی الان موقعی که از فایل rar درش میارم
دو تا فایل بهم میده با پسوند های bin و cue اینا رو باید چیکار کنم تا بازی نصب بشه؟
ایمیج های مختلف از جمله پسوند Bin رو میتونید با این برنامه (بصورت درایو مجازی) باز کنید و از محتویاتش استفاده کنید

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
سلام بچه ها یه مموری هست که روی گوشی بوده.این مموری رو که به کامپیوتر وصل کردن دیگه عکس ها لود نمیشه.نه تو گوشی نه توی کامپیوتر.باید چی کار کرد تا درست بشن؟فایل ها هستن اما باز نمیشن. ممنون میشم کمک کنید.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام بچه ها یه مموری هست که روی گوشی بوده.این مموری رو که به کامپیوتر وصل کردن دیگه عکس ها لود نمیشه.نه تو گوشی نه توی کامپیوتر.باید چی کار کرد تا درست بشن؟فایل ها هستن اما باز نمیشن. ممنون میشم کمک کنید.

به احتمال زیادی ویروسی شده . با یه انتی ویروس قدرتمند اسکنش کن شاید درست بشه مشکلتون .

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
پ.ن.یه سوال بی ربط. بعضی از فیلمام مثل همین The Wire تو KMP اجرا نمیشن. یعنی میخونه اما پلی نمیکنه.
مثلا میزنم جلو فیلم رو نشون میده اما انگار که Pause باشه فقط عکس نشون میده.
اخرین اپدیته.کدک هم نصب کردم.
فیلم هم فرمتش MKVه.
ممنون میشم جواب بدید چون خیلی رو مخه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
پ.ن.یه سوال بی ربط. بعضی از فیلمام مثل همین The Wire تو KMP اجرا نمیشن. یعنی میخونه اما پلی نمیکنه.
مثلا میزنم جلو فیلم رو نشون میده اما انگار که Pause باشه فقط عکس نشون میده.
اخرین اپدیته.کدک هم نصب کردم.
فیلم هم فرمتش MKVه.
ممنون میشم جواب بدید چون خیلی رو مخه.

دوست عزیز اینو نصب کنین مشکلتون حل خواهد شد فقط موقع پخش از همین استفاده کنین .

لینک

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام .. دوستان من با KMP که میخوام فیلم ببینم صدا خیلی خر خر میکنه .. خش داره .. با بقیه پلیر ها اینجور نیست اما با KMP صدا خش داره .. چیکار کنم؟ .. ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر