مشکلات نرم افزاری

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من اومدم و بازی قدیمی Mafia رو دانلود و نصب کردم و بعد از اتمامش هم پاکش کردم ولی پوشه بازی تو start ویندوز باقی مونده و به هیچوجه ممکن پاک نمیشه !!! نه میشه جابجاش کرد نه میشه توش تغییری داد !!! تو رجیستری هم هرچی گشتم با فایلای متعددی به اسم مافیا روبرو شدم و همشونو پاک کردم ولی این پوشه لعنتی پاک نشد که نشد !!! حالا چکار کنم که از شرش برای همیشه خلاص شم؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
من اومدم و بازی قدیمی Mafia رو دانلود و نصب کردم و بعد از اتمامش هم پاکش کردم ولی پوشه بازی تو start ویندوز باقی مونده و به هیچوجه ممکن پاک نمیشه !!! نه میشه جابجاش کرد نه میشه توش تغییری داد !!! تو رجیستری هم هرچی گشتم با فایلای متعددی به اسم مافیا روبرو شدم و همشونو پاک کردم ولی این پوشه لعنتی پاک نشد که نشد !!! حالا چکار کنم که از شرش برای همیشه خلاص شم؟
برای پاک کردن فایل یا پوشه هایی که به طور عادی پاک نمی شوند ، میتونید از برنامه Unlocker استفاده کنید

vahid_saam

کاربر سایت
Nov 3, 2011
10
سلام
من ویندوز سون 64 بیتی ریختم ، مشکلی که الان دارم وقتی که خاموش روشن می کنم صفحه نصفه بالا می یاد و هیچ کاری نمیشه باهاش کرد ، رزلیشن صفحه رو که 640 میکنم صفحه کامل میاد بالا ، مشکل از چیه ؟ از وینوزه ؟
لطفا راهنمایی کنید ممنون

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
دوستان این مشکلی که من دارم یه جورایی مربوط نمی شه به نرم افزار
ولی چند وفته که این Toolbar baylon مثل انگل افتاده به جون مرورگر هامو گند زده به Homepage و Search engine و ...
می خوام کامل پاک شه از سیستمم
چی کار کنم؟تو قسمت add or remove هم نبود

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
من ویندوز سون 64 بیتی ریختم ، مشکلی که الان دارم وقتی که خاموش روشن می کنم صفحه نصفه بالا می یاد و هیچ کاری نمیشه باهاش کرد ، رزلیشن صفحه رو که 640 میکنم صفحه کامل میاد بالا ، مشکل از چیه ؟ از وینوزه ؟
لطفا راهنمایی کنید ممنون

احتمالا مشکل مربوط به کارت گرافیک میشه - درایور گرافیکو آپدیت کن بهمراه DirectX

pedram.m

کاربر سایت
Mar 18, 2010
25
نام
پدرام
سلام دوستان

اينجا كسي نرم افزار يا اي تي خونده ؟

من در نصب كردن turbo c روي ويندوز٧ مشكل دارم نمىدونم چه طور از طريق dosbox اجراش كنم ؟

ممنون از دوستان

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان من الان یه مشکل عجیب برام پیش امده اون هم اینه که تمام نوشتهای txt هام همه در بر هم شده مثل Âäå ÏÑ "ϘÓÊÑ" ÐÔÊ باید چی کار کنم ویندوز رو هم عوض کردم نشد کلا هر چی دان میکنم نوشتهاش اینطوریه

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
دوستان من الان یه مشکل عجیب برام پیش امده اون هم اینه که تمام نوشتهای txt هام همه در بر هم شده مثل Âäå ÏÑ "ϘÓÊÑ" ÐÔÊ باید چی کار کنم ویندوز رو هم عوض کردم نشد کلا هر چی دان میکنم نوشتهاش اینطوریه

سلام... شاید دیر شده باشه و تا الان این مشکل را رفع کرده باشید ولی به هر حال برای حلِ این مشکل نمایش متن فارسی باید پیش از ذخیره ی فایل متنی Encoding را روی UTF-8 تنظیم کنید.

الان برای اینکه متنتون را درست مشاهده کنید باید زبان فارسی سیستمتون درست تنظیم شده باشه (هم برا نوشتن فارسی و هم سازگاری زبان فارسی با برنامه های مختلف در ویندوز)

اگه زبان فارسیه سیستمتون درست تنظیم نشده باشه ؛ حروف فارسیه برنامه های فارسی را هم مثل حروفی که نوشتید مشاهده می کنید....

یه راه فوری دیگه هم برای اینکه متن فارسی که حروفشون درست مشخص نیست را ببینید اینه که اون فایل متنی را با برنامه ی مرورگر اینترنتتون باز کنید و بعد Encoding صفحه را تغییر بدید (معمولاً روی UTF-8)

• Like
Reactions: Farh@d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام... شاید دیر شده باشه و تا الان این مشکل را رفع کرده باشید ولی به هر حال برای حلِ این مشکل نمایش متن فارسی باید پیش از ذخیره ی فایل متنی Encoding را روی UTF-8 تنظیم کنید.

الان برای اینکه متنتون را درست مشاهده کنید باید زبان فارسی سیستمتون درست تنظیم شده باشه (هم برا نوشتن فارسی و هم سازگاری زبان فارسی با برنامه های مختلف در ویندوز)

اگه زبان فارسیه سیستمتون درست تنظیم نشده باشه ؛ حروف فارسیه برنامه های فارسی را هم مثل حروفی که نوشتید مشاهده می کنید....

یه راه فوری دیگه هم برای اینکه متن فارسی که حروفشون درست مشخص نیست را ببینید اینه که اون فایل متنی را با برنامه ی مرورگر اینترنتتون باز کنید و بعد Encoding صفحه را تغییر بدید (معمولاً روی UTF-8)

ممنون دوست عزیز مشکل رفع شد . ایراد از بخش زبان ویندوزم بود که درستش شد ممنون بازهم

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام . من درایور مودم d-link dsl-200 رو یک بار نصب کردم که نا موفق بود . چون ویندوزم سون 64 بیتی هست که به اشتباه xp 64 بیتی ریختم ...
حالا که درایور seven 64 bit رو که میخوام بریزم ، فقط مرحله آخر installing یعنی جایی سوال در مورد restart کردن میپرسه میاد ! چی کار کنم ؟؟ ( درایور هیچ جا هم نصب نشده که بخوام uninstall کنم )

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام . من درایور مودم d-link dsl-200 رو یک بار نصب کردم که نا موفق بود . چون ویندوزم سون 64 بیتی هست که به اشتباه xp 64 بیتی ریختم ...
حالا که درایور seven 64 bit رو که میخوام بریزم ، فقط مرحله آخر installing یعنی جایی سوال در مورد restart کردن میپرسه میاد ! چی کار کنم ؟؟ ( درایور هیچ جا هم نصب نشده که بخوام uninstall کنم )

2 تا راه حل:

1- با استفاده از System Restore برگرد به قبل از نصب درایور Xp 64bit

2- برو به حالت Safe Mode و با نرم افزار زیر درایور اشتباه نصب شده رو پاک کن
Driver Sweeper

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
باسلام
دوستان یه لب تابی دارم ماله ابجیمه بعد اینم مشخصاتش
intel core 2 Duo Processor P8400
Memory 2 GB
هاردشم 250 گیگ
خوب قبلا ویندوز سون روش بود و بنده فکر میکردم که به خاطر اینکه چند وقتی میشد که ویندوزش عوض نشده بود سنگین شده بود و روی عصاب بود
بعد امدم دوباره فرمت کردم و دوباره سون را روش انداختم
حالا مشکله من اینه که وقتی میخوام صحفه اینترنت باز کنم مثلا یه چهارتایی با هم یکمی سنگین میشه و گُند میشه
بعد وقتی هم فایل تصویری اجرا میکنم هی گیر و اجرا میشه مثله چه طور بهتون بگم تیکه تیکه نشون میده و بعد ول میکنه من با برنامه کام پلیر اجرا میکنه این قدر این طوری میشه تا اینکه کلا فریض میشه و بعد صحفه آبی میاد
میخوام بدونم چرا این جوری میشه

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
باسلام
دوستان یه لب تابی دارم ماله ابجیمه بعد اینم مشخصاتش
intel core 2 Duo Processor P8400
Memory 2 GB
هاردشم 250 گیگ
خوب قبلا ویندوز سون روش بود و بنده فکر میکردم که به خاطر اینکه چند وقتی میشد که ویندوزش عوض نشده بود سنگین شده بود و روی عصاب بود
بعد امدم دوباره فرمت کردم و دوباره سون را روش انداختم
حالا مشکله من اینه که وقتی میخوام صحفه اینترنت باز کنم مثلا یه چهارتایی با هم یکمی سنگین میشه و گُند میشه
بعد وقتی هم فایل تصویری اجرا میکنم هی گیر و اجرا میشه مثله چه طور بهتون بگم تیکه تیکه نشون میده و بعد ول میکنه من با برنامه کام پلیر اجرا میکنه این قدر این طوری میشه تا اینکه کلا فریض میشه و بعد صحفه آبی میاد
میخوام بدونم چرا این جوری میشه
اون صفحه ابی کلا وقتی میاد میتونه مشکل از چند تا چیز باشه.
ویندوز سون که رو خودش داشته رو نصب کردی؟ با خودش cd ویندوز داشت ؟ اگر داشت برا خودشو نصب کن. یا اگر از این جدیدا بود رو خودش معمولا یه قسمت داره که ویندوز رو میتونی به تنظیمات اورجینال کارخونه برگردونی اگر دی وی دی بکاپ نداری یا اگر دی وی دی بکاپ داری هم می تونی مثل اولین زمانی که بکاپ گرفتی برگردونی . (معمولا 2 تا دی وی دی بکاپ میگیرن همون اول که لپتاپ رو میگیرن.)
این بهترین راه به نظرم برای نصب ویندوز رو لپتاپ .
شاید مشکل از درایور هات باشه که ویندوز خوب نشناخته. درایور کارت گرافیک رو نصب کن. شاید برا اون باشه.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
سلام دوستان وقتی سیستم روشن میشه این دو تا خطا رو میاره میشه بگید مشکل چیه؟؟
yn2m2b6owjer3s735yo4.jpg

0z9x92j21ldqn1ve9f.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر