مشکلات نرم افزاری

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من یه مشکل حاد دارم، همین چند روز پیش داشتم با پلیرام بی هیچ مشکلی فیلم میدیدم ولی حالا وقتی میخوام فیلمای دان شده رو تماشا کنم تو زمان خاصی(مثلا 20% یا 45% یا 78% ازفیلم که گذشت) فیلم بسته میشه و اونجایی که بسته میشه قابل دیدن نیست مگه اینکه بزنم کمی ببرمش جلوتر، این مشکل برا فیلمای مختلف دقیقا یکسانه یعنی رو هر پلیری هر فیلم دان شده ای رو میزنم دقیقا رو همین درصدا فیلم قطع میشه!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
من یه مشکل حاد دارم، همین چند روز پیش داشتم با پلیرام بی هیچ مشکلی فیلم میدیدم ولی حالا وقتی میخوام فیلمای دان شده رو تماشا کنم تو زمان خاصی(مثلا 20% یا 45% یا 78% ازفیلم که گذشت) فیلم بسته میشه و اونجایی که بسته میشه قابل دیدن نیست مگه اینکه بزنم کمی ببرمش جلوتر، این مشکل برا فیلمای مختلف دقیقا یکسانه یعنی رو هر پلیری هر فیلم دان شده ای رو میزنم دقیقا رو همین درصدا فیلم قطع میشه!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
این مشلتون یکم عجبیه
اگه برای فیلم های قدیمی هم همین مشکل رو دارین احتمال میدم شما Codec یا چیزی که به پلیر متصل میشه رو نصب کردین که باعث ناپایداری میشه...

شما یکبار کدک + پلیر رو پاک کنین و پلیر رو دوباره نصب کنین و بعد از اون کدک رو (نسخه ی قدیمی تر)،
ببینین مشکلتون هنوز پابرجاست یا خیر

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
خیر مشکل فقط تو دوفیلم بود که از یه سایت گرفته بودم، گفتم شاید سایت مشکل داشته باشه و ظاهرا حدسم درست بوده چون فقط اون دو فیلم اونطوری بودن و حالا یه فیلم دیگه هم گرفتم و میبینم که سالمه!!!!!!!!!!!!!!!!

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
سلام دوستان
من چند روز پیش یه فلش ویروسی رو به کامپیوتر زدم چشمتون روز بد نبینه 230 تا ویروس ریختن تو.با NOD اسکن کردم به علیت بی تجربگی به جای clean فایلای ویروسی رو delete کردم حالا تو درایوها هیچ فایلی رو نشون نمیده.ولی وجود دارن میتونم از راه history پیداشون کنم و اجراشون کنم ولی تو خود درایوها هیچ فایلی رو نمایش نمیده.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
ویندوزم رو عوض کردم،الان میخوام Flash player رو نصب کنم نصب نمیکنه و همش این پیغام میاد:
kkbmwiuchh0e7xifvvr3.jpg

در حالی که داره چرت میگه:D هیچی فعال نیست.
چیکار کنم؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام
ویندوزم رو عوض کردم،الان میخوام Flash player رو نصب کنم نصب نمیکنه و همش این پیغام میاد:
kkbmwiuchh0e7xifvvr3.jpg

چیکار کنم؟

ببینم قلا فلش رو ریختی پاک کردی ؟ یا برای اولین باره که داری میریزی جوون :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
قبلا ریخته بودم،ولی خُب ویندوز رو عوض کردم و درایو C رو هم فرمت کردم.کلا تمام نرم افزارام رو دوباره نصب کردم.فقط یکی این،یکی هم تمام نرم افزارای سی دی آنتی ویروسم،هیچ کدوم نصب نمیشن.:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
kkbmwiuchh0e7xifvvr3.jpg

چیکار کنم؟
دوستان اضطراری هستا!! :D چهار روز دیگه GamesComـه هیچ فایل ویدئویی ای رو نمیتونم ببینم.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
دوستان اضطراری هستا!! :D چهار روز دیگه GamesComـه هیچ فایل ویدئویی ای رو نمیتونم ببینم.

اول این فایل رو بگیر اجراش کن . ( هر چی نرم افزار که مربوط به فلش پلیر میشه یا ازش استفاده میکنه رو کاملا ببند . همه مروگر ها ، حتی یاهو مسنجر از تو تسکبار Exit کن ، کلا هر چیزی که مربوط به فلش پلیر میشه رو از تو تسکبار ببند.) از تسک منیجر هم میتونی برنامه هارو ببندی.
بعد از اجرا کامپیوتر رو ریست کن . الان کلا باید فلش پلیر پاک شده باشه.
بعد برو تو این صفحه که اونجا اگر رو ویندوزت فلش پلیر پاک شده باشه Not Installed مینویسه یا Flash Player cannot be found.(نشده باشه ورژنشو مینویسه.)
حالا که کلا پاک شد از این لینک های زیر بگیر ببین نصب میشه.

دانلود پلاگین فلش پلیر

دانلود فلش پلیر برای مروگر های به جز IE

دانلود فلش پلیر برای IE

وین 7 داری همرو Run As Administrator اجرا کن.
نشد یه بار هم از تو Safe Mode ببین نصب میشه یا نه یا یه اکانت جدید بساز تو اون هم امتحان کن دوباره.

• Like
Reactions: TCSCELL

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
دوستان من یه غلطی کردم و خواستم یه فایله exe رو با windows photo viewer باز کنم والان تمامی برنامه هام خراب شده . لطفا بگین چجوری درستش کنم ؟ یا بگین که کدوم برنامه تو system 32 مخصوصه باز کردن فایل های exe هستش ؟

تو رو خدا زود بگین . این opera رو هم با 80 تا مشکل باز کردم .

---------- نوشته در 10:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:28 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست کمک بکنه ؟

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر