مشکلات نرم افزاری

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام دوستان
من یه مشکلی برام پیش اومده؛ وقتیکه پوشه ی موزیک ها و ویدئوهامو به یه جای دیگه توی همون درایو کات کردم، هنگام انتقال مشکلی پیش نیومد ولی وقتی خواستم یه ویدئو رو با KMPlayer باز کنم یه ارور عجیب داد:-/
8773cr2vephc6eh0b81.jpg

یعنی نه ویدئو نه موزیک و نه عکس و هیچ فایلی رو نمیشه باز کرد. بعد از اون دیگه نمیشه هیچ فایلی رو کپی کرد و این ارور رو میداد
q2crdgoulhs68bkafte1.jpg

در حالیکه سایر فایل های داخل همون درایو همچین مشکلی ندارن. حالا از دوستان اگه کسی میدونه مشکل از ویروسه رجیستریه چیه و چجوری میشه درستش کرد لطفا کمک کنه:(

آخرین ویرایش:

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
سلام دوستان
من یه مشکلی برام پیش اومده؛ وقتیکه پوشه ی موزیک ها و ویدئوهامو به یه جای دیگه توی همون درایو کات کردم، هنگام انتقال مشکلی پیش نیومد ولی وقتی خواستم یه ویدئو رو با KMPlayer باز کنم یه ارور عجیب داد:-/
8773cr2vephc6eh0b81.jpg

یعنی نه ویدئو نه موزیک و نه عکس و هیچ فایلی رو نمیشه باز کرد. بعد از اون دیگه نمیشه هیچ فایلی رو کپی کرد و این ارور رو میداد
q2crdgoulhs68bkafte1.jpg

در حالیکه سایر فایل های داخل همون درایو همچین مشکلی ندارن. حالا از دوستان اگه کسی میدونه مشکل از ویروسه رجیستریه چیه و چجوری میشه درستش کرد لطفا کمک کنه:(
به نظر ویروس نمیاد بلگه به نظرم مشکل سخت افزاری مربوط به درایو ذخیره سازیت باشه...

با CHKDSK چک کن ببین چی میشه...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
احتمال داره مشکل از Ownership یا Sharing ـه فایلت باشه، روش فایل و فولدرش کلیک راست کن ببین Everyone دسترسی به همه چی داره یا نه.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود ... عجب تاپیک مفیدیه ! تا حالاندیده بودم :D !
بچه ها من روی خیلی از برنامه ها وقتی کلیک میکنم که اجرا شه ، مثلا این بار اخیر که Modio رو میخوام نصب کنم همچین مشکلی پیش میاد برام :

ممنون میشم بگین مشکل از چیه :)
http://www.mediafire.com/?z2ookwwyyqt هم لینک دانلود این برنامست ...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
درود ... عجب تاپیک مفیدیه ! تا حالاندیده بودم :D !
بچه ها من روی خیلی از برنامه ها وقتی کلیک میکنم که اجرا شه ، مثلا این بار اخیر که Modio رو میخوام نصب کنم همچین مشکلی پیش میاد برام :

ممنون میشم بگین مشکل از چیه :)
http://www.mediafire.com/?z2ookwwyyqt هم لینک دانلود این برنامست ...
این برنامه به .net framework نیاز داره، چه ورژنی رو نصب داری؟
آخرین نسخه اش رو نصب کن ببین حل میشه یا نه.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
چی هست این دوست عزیز ؟:-s
من در این زمینه ها شدیدا نوب هستم :D!
کیوان یعنی بقیه ی جاها هاردکور تشریف داری !؟ :d

ورژن فرموورک رو میتونی از لیست برنامه های نصب شده از توی Ctrl Panel ببینی، اونجا ورژنش نوشته شده ...

بیخیال ... اینو نصب کن احتمالا حل بشه: http://download.microsoft.com/downl...52-4600-A198-53214C69B51F/dotnetfx35setup.exe

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
احتمال داره مشکل از Ownership یا Sharing ـه فایلت باشه، روش فایل و فولدرش کلیک راست کن ببین Everyone دسترسی به همه چی داره یا نه.
آره دوست عزیز ممنون از کمکت. مشکل از همونا بود و الحمدلله حل شد. اینم لینک برای بقیه دوستان اگه میخوان مقاله شو ببینن. از کمک جناب Witch_King هم متشکرم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کیوان یعنی بقیه ی جاها هاردکور تشریف داری !؟ :d

ورژن فرموورک رو میتونی از لیست برنامه های نصب شده از توی Ctrl Panel ببینی، اونجا ورژنش نوشته شده ...

بیخیال ... اینو نصب کن احتمالا حل بشه: http://download.microsoft.com/downl...52-4600-A198-53214C69B51F/dotnetfx35setup.exe

جمله اولت خدا بود =))
به نظر من اینو اول نصب کن، اگه کارت راه نیفتاد اونی که دوستت لینک داده رو هم نصب کن.

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
درود
دوستان من با اجرای زیرنویس در gom player مشکل دارم , زیرنویس رو برعکس نشون میده یعنی مثلا جای فعل و فاعل جابجاست. البته این مشکل رو با زیرنویس های srt در gom player دارم. خب زیرنویس ها هم اکثرا srt و sub اون ها رو در بیشتر مواقع نمیشه گیر اورد. این مشکل رو با نرم افزار km ندارم ولی دلیلم بخاطر استفاده نکردن از km اینه که کیفیت فیلم رو میاره پایین و gom خیلی با کیفیت تر فیلم رو نمایش میده.
ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه.

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
درود
دوستان من با اجرای زیرنویس در gom player مشکل دارم , زیرنویس رو برعکس نشون میده یعنی مثلا جای فعل و فاعل جابجاست. البته این مشکل رو با زیرنویس های srt در gom player دارم. خب زیرنویس ها هم اکثرا srt و sub اون ها رو در بیشتر مواقع نمیشه گیر اورد. این مشکل رو با نرم افزار km ندارم ولی دلیلم بخاطر استفاده نکردن از km اینه که کیفیت فیلم رو میاره پایین و gom خیلی با کیفیت تر فیلم رو نمایش میده.
ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه.
مگه برنامه هوشمنده جای فعل و فاعلو عوض کنه =))

به نظرم مشکل شما تنظیمات فونت باشه (الان Gom ندارم)
شما داخل تنظیمات برنامه بخض Subtitle برین و فونت رو بزارین روی یک فونتی که فارسی رو پشتیبانی بکنه و زبانشو روی Arabic یا UTF-8 (یادم نمیاد چی بود ساری)
مشکلتون باید حل بشه

اما در مورد کیفیت شما اگه از K-Lite استفاده کنین، کیفیت رو مثل KM نابود نمیکنه :پی
فقط فیلم های HD رو نمیشه باهاش نگاه کرد، نمیتونه تموم فریم هارو درست پردازش کنه...

• Like
Reactions: Saeed Gamer

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
مگه برنامه هوشمنده جای فعل و فاعلو عوض کنه =))

به نظرم مشکل شما تنظیمات فونت باشه (الان Gom ندارم)
شما داخل تنظیمات برنامه بخض Subtitle برین و فونت رو بزارین روی یک فونتی که فارسی رو پشتیبانی بکنه و زبانشو روی Arabic یا UTF-8 (یادم نمیاد چی بود ساری)
مشکلتون باید حل بشه

اما در مورد کیفیت شما اگه از K-Lite استفاده کنین، کیفیت رو مثل KM نابود نمیکنه :پی
فقط فیلم های HD رو نمیشه باهاش نگاه کرد، نمیتونه تموم فریم هارو درست پردازش کنه...

خدا رو چه دیدی از کجا معلوم شاید یه روز هوشمند بشه خودش ترجمه کنه زیرنویسشم بکنه.:d
درست نشد. میدونی منظورم از برعکس چیه؟ یعنی مثلا به جای اینکه بگه ( ویچ کینگ گیم بازی میکند) میگه (( بازی ویچ کینگ میکند گیم)) :d:d

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
خدا رو چه دیدی از کجا معلوم شاید یه روز هوشمند بشه خودش ترجمه کنه زیرنویسشم بکنه.:d
درست نشد. میدونی منظورم از برعکس چیه؟ یعنی مثلا به جای اینکه بگه ( ویچ کینگ گیم بازی میکند) میگه (( بازی ویچ کینگ میکند گیم)) :d:d
خب این که 100% مشکل برنامه نیست، زیرنویس نویسنده ( :D ) بدنوشته...
چون مثلا چندخط خط از زیرونویس با استایل SRT
Code:
1
00:00:22,110 --> 00:00:25,945
ویچ کینگ گیم بازی میکند

2
00:00:28,810 --> 00:00:32,872
ویچ کینگ گیم بازی نمیکند

من خودم همیشه اینطوری زیرنویس مینویسم و کار میکنه پس مشکل برنامه نیست...
برای اطمینان فایل زیرنویستو قرار بده ببینم چه خبره...

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
خب این که 100% مشکل برنامه نیست، زیرنویس نویسنده ( :D ) بدنوشته...
چون مثلا چندخط خط از زیرونویس با استایل SRT
Code:
1
00:00:22,110 --> 00:00:25,945
ویچ کینگ گیم بازی میکند

2
00:00:28,810 --> 00:00:32,872
ویچ کینگ گیم بازی نمیکند
من خودم همیشه اینطوری زیرنویس مینویسم و کار میکنه پس مشکل برنامه نیست...
برای اطمینان فایل زیرنویستو قرار بده ببینم چه خبره...

نه , 100 در 100 بخاطر برنامه gom player . اخه یه زیر نویس نیست که همه زیرنویس فیلما رو که srt باشه چپندر قیچی :d اجرا میکنه. بعد همونطور که قبلا گفتم با km درست نشون میده ولی خودت میدونی km کیفیت رو خراب میکنه. حیفم میاد فیلمایی رو که با کیفیت بالا دانلود کردم بی کیفیت ببینم.

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
نه , 100 در 100 بخاطر برنامه gom player . اخه یه زیر نویس نیست که همه زیرنویس فیلما رو که srt باشه چپندر قیچی :d اجرا میکنه. بعد همونطور که قبلا گفتم با km درست نشون میده ولی خودت میدونی km کیفیت رو خراب میکنه. حیفم میاد فیلمایی رو که با کیفیت بالا دانلود کردم بی کیفیت ببینم.
خدا پدر و مادر برنامه نویسای Gom Player رو بیامرزه با این طراحیشون :d

سعید جان شما برو K-Lite Mega Codec Pack رو بنصب و لذت ببر
البته خود Media Player هم خوبه ها...:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر