مشکلات نرم افزاری

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من یه اکس پی داشتم یه ویندوز 7. من ویندوز اکس پی رو پاک کردم و یه بار دیگه نصبش کردم و لی حالا که میخواد بیاد بالا تو همون قسمت ستاپ(همون صفحه ای که بلافاصله بعد از روشن شدن کامپیوتر میاد) گزینه ویندوز 7 نیست که داخلش بشم
چکار کنم؟

سیستمتو با dvd وین7 بوت کن startup-repair بزن حل میشه...

ریپیر کردم ولی درست نشد!
لطفا کمک

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوب همونطور که از تصویر زیر میبینید 20 مگابایت مونده تا این ویندوز رو دانلود کنم اما سرعت دانلود شده 0.1kb و بیشتر نمیشه! یعنی دانلود نمیشه! چیکار کنم؟ خیلــــــــــــــــــــی رو اعصابه! نزدیک 3 گیگ دانلود کردم اما ای آخر کاری گیر کرده!

wusnza45rx0f77wesrfi.png

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
دوستان مشکل دارم در حد المپیک :(
چند وقتیه (در واقع خیلی وقته) که توی یاهو مسنجر 10 وقتی با یکی چت میکنم نوشته های من میره ولی حرف های اون طرف نمیان! من حتی نوشته های خودم رو هم نمیبینم! :( اصلا به کل قاطی کرده.
همین امروز یاهو مسنجر 11 بتا رو ریختم تا بلکه درست بشه دیدم که نه درست نشد (در واقع یاهوی قبلی رو پاک نکردم خودش replace شد)
بگین الان من چه نوعی از خاک رو به سرم بریزم؟ :d
قبلن ها یاهو مسنجر برام مهم نبود ولی الان خیلی حیاتی شد باید با استادم بچتم!!

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
کسی میدونه uTorrent قابلیت اینو داره که مثل IDM یه ساعت واسه شروع دانلود و یه ساعت واسه پایان دانلود رو بهش بدیم یا نه؟!

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان سلام.
چه طوری یه کاری کنم که برنامه fraps‏ انقدر حجم فیلم هاش زیاد نشه.3 دقیقه میگیره 3 گیگ میشه.راهی هست که بشه بهش تنظیمات داد تا مثلا باسایز 720P‏ و با بیتریت 3000 فیلم بگیره نه با بیتریت 28000.
تشکر.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان ببینم میشه به برنامه IDM ساعت داد؟ یعنی بهش بگم این فایل در این ساعت دانلود کن البته URL برنامه رو بهش بدم بعد

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان ببینم میشه به برنامه IDM ساعت داد؟ یعنی بهش بگم این فایل در این ساعت دانلود کن البته URL برنامه رو بهش بدم بعد

باید اسکجوئل براش تعریف کنی:
Download/scheduler - new queue
زمان شروع و پایان رو مشخص کن و لینکهاتو بزار توش

• Like
Reactions: Farh@d

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
من با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 کار میکنم ...
از من موقع ورود یوزر و کد میخواد تا ریجیستر کنه ... کرکشم ریختم ولی همچنان کد میخواد
کسی میدونه چه طوری فعالش کنم ؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
این ارور 868 که برای V-p*n هست و فقط روی Win 7 هم دیده شده رو چه جوری میشه بر طرف کرد؟ گوگل کردم ولی جواب درستی پیدا نکردم

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان

شما حتما بقیه ی گزینه ها رو میدونین معنیشونو، واسه کسایی میزارم که نمیدونن!
1- اگه تیک زده بشه، موقعی که کامپیوتر روشن میشه برنامه شروع به دانلود کردن میکنه
2- ساعت شروع دانلود
3- ساعت پایان دانلود
4- تعداد دفعات تلاش برنامه برای دانلود در صورت ارور دادن یک لینک
5- وقتی دانلود تموم بشه مودمو از کار میندازه
6- خروج از برنامه موقع پایان پروسه
7- خاموش کردن کامپیوتر پس از پایان پروسه
8- بستن فوری برنامه های فعال جهت خاموش کردن کامپیوتر

پ.ن: موارد 5 تا 8 واسه موقعی هست که پروسه تموم بشه، یعنی اگر قبل از زمان پایان (گزینه ی 3) لینکها دانلود
بشن یعنی پروسه تموم شده و میره سراغ انجام موارد 5-8

من با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 کار میکنم ...
از من موقع ورود یوزر و کد میخواد تا ریجیستر کنه ... کرکشم ریختم ولی همچنان کد میخواد
کسی میدونه چه طوری فعالش کنم ؟
باید مطمئن بشی کرک خوب هست یا نه و آیا با این ورژن برنامه کار میکنه یا نه، موقعی که میخوای کرک بریزی ترجیحا برنامه رو حذف کن و دوباره نصب کن تا کرک بهتر جواب بده

این ارور 868 که برای V-p*n هست و فقط روی Win 7 هم دیده شده رو چه جوری میشه بر طرف کرد؟ گوگل کردم ولی جواب درستی پیدا نکردم
کانکشن رو به صورت دستی بساز ببین درست میشه یا نه!
با این روش از شر یه تعداد از ارورها خلاص میشی
ولی کلا مشکل ارورها از اشکالات سرور هاست

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان سلام.
چه طوری یه کاری کنم که برنامه fraps‏ انقدر حجم فیلم هاش زیاد نشه.3 دقیقه میگیره 3 گیگ میشه.راهی هست که بشه بهش تنظیمات داد تا مثلا باسایز 720P‏ و با بیتریت 3000 فیلم بگیره نه با بیتریت 28000.
تشکر.

بی زحمت این رو هم جواب میدید؟
تشکر.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
کانکشن رو به صورت دستی بساز ببین درست میشه یا نه!
با این روش از شر یه تعداد از ارورها خلاص میشی
ولی کلا مشکل ارورها از اشکالات سرور هاست
دستی هم نمیشه ساخت چون مشکلی که داره اینه که نمیتونه IP رو Resolve کنه. این مشکل هم فقط روی یه PC هست، تست کردم روی PC دیگه با همین کانکشن و تنظیمات کار میکنه

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
@ Death Proxy
مشکل از پاسخگویی ریموت سرور و همون DNS هستش.
یک نگاهی به این بکن ببین بکارت میاد.

1. name you are tyring to connect resolves to correct IP of the *** Server whcih you want to connect. Try connecting by IP instead.
  2. Are you doing a PPTP or L2TP? Try doing a PPTP, just to ensure a connectivity. Do a telent to 1723 from the client to see if its open. GRE can be checked thru PPTPPing tool or thru the traces. (it should fail at first phase).
  3. On the server, do a "netstat -ano" from command port and check if 1723 is open.
  4. Check the RRAS console to see if the PPTP ports are listed for the machines to connect.
  5. Disabled all third party, specially Antivirus/firewall on the client using MSCONFIG and from device manager. Try connecting now.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر