مشکلات نرم افزاری

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان ویندوز من فلش رو نمیخونه.autorun سی دی ها وسایر نرم افزارای ویندوزی که با فلش پلیر سر و کار دارن پخش نمیشن.چی باید نصب کنم که مشکل حل شه؟ویندوز xp هست.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان ویندوز من فلش رو نمیخونه.autorun سی دی ها وسایر نرم افزارای ویندوزی که با فلش پلیر سر و کار دارن پخش نمیشن.چی باید نصب کنم که مشکل حل شه؟ویندوز xp هست.

دوست عزیز درایور مادر بوردتونو اپدیتش کنین یا جدید ترین ورژن مادر بوردتونو dvd از بیرون بگیرین قبلیو پاک کنین یبار دیگه جدیدرو نصب کنین ببینیم مشکلتون حل میشه یا نه . موفق باشین .

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من هم فلشم رو میزنم 1 گیگ خالی جا داره و 100 تا فایل توشه ولی فقط چند تاشو نشون میده انگار مخفی شدن ویندوز هم عوض کردم دست نشود راهی هست!؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من هم فلشم رو میزنم 1 گیگ خالی جا داره و 100 تا فایل توشه ولی فقط چند تاشو نشون میده انگار مخفی شدن ویندوز هم عوض کردم دست نشود راهی هست!؟

دوست عزیز اون فایلایی که نشون نمیدن ویروسی شدن نشون نمیدن شما برین اول هیدن سیستمتونو باز کنین تا فایلای هیدنو ببینین و بعد زیر sho hiiden 3 تا گزینه هست تیک اونارم بردارین و تیک گزینه اخرو برداشتی سوال میکنه yes بزنین برین تو فلشتون همه چی معلوم میشه . یه بک اپ از بگیرین و بعد یه انتی ویروس توپ مثل کسپر نصب کنین تا خوب سیستمتونو چک کنه و حتما بروز باشه کسپره موفق باشین . باز به مشکل خوردین نتونستین بگین عکس بزارم براتون .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود
7 درست شد .. XP پرید .. :) .. یعنی نمیپرسه برم کدوم ویندوز .. احتمالا اکس پی پریده .. :| :D
حالا باید با برنامه Easy BCD بوت سیستم رو مدیریت کنی که موقع روشن شدن سیستم ازت بپرسه به کدوم ویندوز میخوای وارد بشی.
همونطور که خودش گفته برای جلوگیری از مشکلات احتمالی حتما از بوت فعلی پشتیبان بگیر.
یه سوال فنّی :d
من وقتی میخوام یه ایمیل بسازم(در صفحه ی sign up) به مشکل برمیخورم،بعد از تکمیل فرم ثبت نام و زدن گزینه ی ok هیچ اتفاقی نمی افته و یه پیج خالی به نمایش در میاد!!
جالب اینجاست که با همه ی مرورگرها امتحان کردم!! قبلاً اینطوری نبود،حالا چه میشه کرد؟؟
با چیز شکن امتحان کن
توی Run تایپ کن gpedit.msc و ok رو بزن
در پنجره ای که برات باز میشه و و از لیستی که در سمت چپ می‌بینی به مسیر زیر برو
Configuration --> Administrative Templates --> System
حالا از سمت راست روی گزینه Turn off Autoplay دابل کلیک کن
و Disable رو انتخاب کن. برای اطمینان سیستم رو دوباره راه اندازی کن.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
توی Run تایپ کن gpedit.msc و ok رو بزن
در پنجره ای که برات باز میشه و و از لیستی که در سمت چپ می‌بینی به مسیر زیر برو
Configuration --> Administrative Templates --> System
حالا از سمت راست روی گزینه Turn off Autoplay دابل کلیک کن
و Disable رو انتخاب کن. برای اطمینان سیستم رو دوباره راه اندازی کن.
انجام دادم نشد!
ییین من یه نرم ازار tell me more گرفتم برا اموزش زبان.این با فلش کار میکنه که برا راه اندازیش مشکل دارم میگه به adobe مراجعه کن و اینا.من نمیدونم چی باید بگیرم از adobe که مشکلم حل شه.نکته اینجاست که سیستم من سالم بود روز اول اینو باش کار کردم چند جلسه هم خوندم یه دفه از کار افتاد و نمیدونم چرا هر چی به فلش مربوط میشه دیگه کار نمیکنه.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
انجام دادم نشد!
ییین من یه نرم ازار tell me more گرفتم برا اموزش زبان.این با فلش کار میکنه که برا راه اندازیش مشکل دارم میگه به adobe مراجعه کن و اینا.من نمیدونم چی باید بگیرم از adobe که مشکلم حل شه.نکته اینجاست که سیستم من سالم بود روز اول اینو باش کار کردم چند جلسه هم خوندم یه دفه از کار افتاد و نمیدونم چرا هر چی به فلش مربوط میشه دیگه کار نمیکنه.
پس اتوران مشکلی نداره. فلش پلیر ویندوز دچار مشکل شده.
به این لینک برو و با توجه به نسخه ویندوزت (64/32) فلش پلیر ها رو دانلود و نصب کن.
-
فلش پلیر همینطوریه ، ممکنه نصب بوده باشه و باهاش کار کردی ، اما وقتی به مشکل میخوره پیغام میده که به سایت سازنده برو و دوباره دانلود و نصب کن

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
دوست عزیز اون فایلایی که نشون نمیدن ویروسی شدن نشون نمیدن شما برین اول هیدن سیستمتونو باز کنین تا فایلای هیدنو ببینین و بعد زیر sho hiiden 3 تا گزینه هست تیک اونارم بردارین و تیک گزینه اخرو برداشتی سوال میکنه yes بزنین برین تو فلشتون همه چی معلوم میشه . یه بک اپ از بگیرین و بعد یه انتی ویروس توپ مثل کسپر نصب کنین تا خوب سیستمتونو چک کنه و حتما بروز باشه کسپره موفق باشین . باز به مشکل خوردین نتونستین بگین عکس بزارم براتون .
داداش درست شد خدا خیرت بده.فقط اگه بخوام پاک نشن دوباره جچیکار کنم؟الان کمرنگ هست .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
داداش درست شد خدا خیرت بده.فقط اگه بخوام پاک نشن دوباره جچیکار کنم؟الان کمرنگ هست .
با اجازه معین جان
-
عزیز اونا که کمرنگن به این دلیله که بصورت مخفی و سیستمی در اومدن
قبلا هم پاک نشده بودن ، چون نمایش فایل های مخفی/سیستمی به طور پیش فرض در ویندوز غیر فعاله شما نمیتونستی ببینیشون
حالا باید پوشه هات رو از اون حالت سیستمی در بیاری.
آموزش این کار و لینک دانلود برنامه مورد نیاز

پ.ن : همیشه آنتی ویروست رو (که من کسپر 2012 رو پیشنهاد میکنم) به روز داشته باش

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام.
منوی استارت و قسمت بالای هر چیزی که باز میکنم دیگه 3 بعدی نیست یه رنگ ثابته! چجوری باید درستش کنم؟
درود
روی دسکتاپ کلیک راست کن و گزینه آخر (personalize) رو انتخاب کن
از زیر گروه Aero Theme ، یکی رو انتخاب کن (ترجیحا Windows 7)

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
سلام
بنده الان از ویندوز 7 استفاده می کنیم و این برنامه رو ریختم.
مشکلی که دارم اینست که نمی تونم کارت DVB ام رو بهش معرفی کنم.
چطور میشه سخت افزار های مختلف رو از سرویس میزبان گرفت و به سیستم میهمان معرفی کرد؟
الان هم xp روش نصب کردم.
ممنون می شم راهنمایی بکنید.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
بنده الان از ویندوز 7 استفاده می کنیم و این برنامه رو ریختم.
چطور میشه سخت افزار های مختلف رو از سرویس میزبان گرفت و به سیستم میهمان معرفی کرد؟
الان هم xp روش نصب کردم.
ممنون می شم راهنمایی بکنید.
عزیز
من دقیق متوجه نشدم مشکل شما چیه !
این برنامه رو ریختم.
کدوم برنامه ؟!
باید درایور مخصوص سون رو گیر بیاری
الان هم xp روش نصب کردم.
میشه بیشتر توضیح بدی میخوای چی کار کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر