مشکلات نرم افزاری

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام

میخواستم تو پارس اسپیس آپلود کنم که ای ارور داد؟!

http://rapidpic.org/images/untitlafa.jpg

مشکل از انجا هست که مربوط ميشه به سرور ...
دليل های زيادی داره:

ایراد از برنامه نويسی
شلوغی سرور
مشکل در DB
ایراد در تنظيمات موقت سرور

پيشنهاد :
چند ساعت ديگه دوباره امتحان کن

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
با سلام
میخواستم بپرسم که آیا راهی هست که از بلک لیست شدن key ها در کاسپراسکای 2010 جلوگیری کرد تا بدون محدودیت بشه آپدیت کرد ؟؟؟؟؟؟؟
درود
دو راه دارید.
1-برید Key های اصل کسپراسکای رو بخرید.
2-از نرم افزار Trial Reset استفاده کنید که نرم افزار رو به صورت Trial دایمی در می یاره یعنی بعد از اتمام 30روزه 30 روز رو RESET می کنه.

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
سلام یه theme برای firefox دانلود کردم چطوری نصب میشه؟
هر چی گشتم نه فایل نصبی بود نه فایلهای هم نامی با فایلهای theme بود که روش کپی کنم
اگه میشه طرز نصبش رو توضیح بدید

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام یه theme برای firefox دانلود کردم چطوری نصب میشه؟
هر چی گشتم نه فایل نصبی بود نه فایلهای هم نامی با فایلهای theme بود که روش کپی کنم
اگه میشه طرز نصبش رو توضیح بدید
درود
کافیه Theme رو با پسوند Jar ذخیره کنی بعد فایرفاکس رو باز کنی و بری به مسیر Tools > Add-ons > Themes ، حالا فایل Jar رو بکش بنداز تو پنجره theme و مراحل نصب رو ادامه بده;)
پ ن : Theme باید حتما با نسخه فایرفاکست هم خونی داشته باشه و الی نصب نمیشه.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام من جدیدا PCم explorer رو باز نمیکنه یه ارور هم قبل از این که PC بیاد بالا میده میگه invalid file windows (تو این مایه ها مطمئن نیستم !!:D)
قبل از این که این مشکل پیش بیاد میخواستم یه برنامه ی ****** نسب کنم که گفت CD 3 ویندوزت رو بزار !! من اصلا با CD ویندوز رو نریختم ویندوز من XP sp3 هستش !
اگه میشه Fast جواب بدید !!!

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام من جدیدا PCم explorer رو باز نمیکنه یه ارور هم قبل از این که PC بیاد بالا میده میگه invalid file windows (تو این مایه ها مطمئن نیستم !!:D)
قبل از این که این مشکل پیش بیاد میخواستم یه برنامه ی ****** نسب کنم که گفت CD 3 ویندوزت رو بزار !! من اصلا با CD ویندوز رو نریختم ویندوز من XP sp3 هستش !
اگه میشه Fast جواب بدید !!!
درود
باید بگم که ویندوز شما دیگه مرخص شده :D باید به فکر یه ویندوز جدید باشید به احتمال زیاد چند تا از فایل های اصلی ویندوز پاک شده!
===
hamachi چرا connect نمی شه
پ ن: برنامه Hamachi ورژن جدیدش رو استفاده میکنید؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
درود
باید بگم که ویندوز شما دیگه مرخص شده :D باید به فکر یه ویندوز جدید باشید به احتمال زیاد چند تا از فایل های اصلی ویندوز پاک شده!
===
البته اروری که اول ویندوز میده میگه :
Invalid boot INI .....
C:/Windows ....
ولی من الان با Task manager به راحتی دارم کار میکنم ولی تنها مشکلم اینه که Control panel رو نمیتونم باز کنم !
راستی Control panel تو کدوم فایل C هستش ؟ یا اصلا تو فایل C هست ؟؟

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
یک برنامه هست که تماما فارسی است منوهاو....
اینو بگو که قبلا زبان فارسی رو نصب کردو وقبلا خوب کار می کرد تازگیها نوشته ها(مثلا منو) رو علامت سوال رو نشون می ده فوری جواب بدید کارم لنگ مونده :(((برنامه رو پاک کردم دوباره نصبش کردم ولی نشد )
یک مشکل دیگه مثلا می خوام آفیش رو اجرا کردم (چند نرو افزار هم هستش که این مشکل رو دارم) ویزارد نصب میاد بعد یک پنچره میاد و می گه فایل نصب رو مشخص کنید چکار کنم.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
یک برنامه هست که تماما فارسی است منوهاو....
اینو بگو که قبلا زبان فارسی رو نصب کردو وقبلا خوب کار می کرد تازگیها نوشته ها(مثلا منو) رو علامت سوال رو نشون می ده فوری جواب بدید کارم لنگ مونده :(((برنامه رو پاک کردم دوباره نصبش کردم ولی نشد )
یک مشکل دیگه مثلا می خوام آفیش رو اجرا کردم (چند نرو افزار هم هستش که این مشکل رو دارم) ویزارد نصب میاد بعد یک پنچره میاد و می گه فایل نصب رو مشخص کنید چکار کنم.
درود
در مورد سوال اولت از کنترل پنل برو Regional and Language Options بعد بازش کن ، از سربرگ Language ببین دو تا چک باکس ها تیک خورده و نصب شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر