مشکلات مربوط به Lock شدن اکانت‌ها

BaziCenter

Administrator
Mar 28, 2016
165
سلام

به منظور ارتقا امنیت، تمامی کاربران باید پسورد نام کاربری خود در فروم را تغییر دهند. اگر جز افرادی هستید که به ایمیل آدرس خود جهت تغییر پسورد دسترسی ندارید لطفا به این صورت عمل کنید.

1. ابتدا از اکانت خود Log out کنید.
2. از طریق فرم تماس با ما نام کاربری و ایمیل آدرس جدید را ارسال کنید.

در اسرع وقت ایمیل شما به روز‌رسانی خواهد شد.

آخرین ویرایش:

BaziCenter

Administrator
Mar 28, 2016
165
دیتابیس هک شده درسته؟
دیتابیس هک بشه که پسورد ریست نمیکنن.
تو تاپیک انتقادات توضیح دادم

یک روشی وجود داره به نام Brute-force attack که شما آدرس مثلا Member list فروم رو میدی (البته این موضوع در Vbulletin بود و Xenforo مثل Vb این لیست رو نداره) بعد Bot شروع میکنه پسوردهای معمول مثل 123456 و مواردی که زیاد استفاده میشن و در دیتابیسش وجود داره رو روی همه اکانت‌ها تست میکنه. تعداد زیادی اکانت هست که یوزر صرفا همینطوری سریع ساخته و یک پسورد 123456 گذاشته. این موارد به راحتی کشف میشن.

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
سلام
وقت بخیر یوزر نیاز به تغییر ایمیل داره. هرچی کلیک کردیم ایمیلی برام ارسال نشد که تغییر بدم یا پسورد عوض کنم.
به سایت پیام دادم.

امیدوارم هرچه زودتر اوکی بشه.

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام
بنده با نام کاربری highlight از دیشب به اکانت خودم دسترسی ندارم. 3 بار تا الان برای تعویض ایمیل پیام فرستادم متاصفانه هنوز هیچ خبری نیست!!!!

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام
بنده با نام کاربری highlight از دیشب به اکانت خودم دسترسی ندارم. 3 بار تا الان برای تعویض ایمیل پیام فرستادم متاسفانه هنوز هیچ خبری نیست!!!!

BaziCenter

Administrator
Mar 28, 2016
165
خب وقتی لوگ اوت میکنیم به این صفحه دسترسی نداریم .لوگ اوت هم نکنیم بازم قفله نمیره توش
صفحه‎‌های پروفایل برای مهمان غیر قابل دسترسه اما اگر روی نام کاربری کلیک کنید و Copy Link address رو انتخاب کنید آدرس رو ذخیره میکنه.

user-panel.jpg
پروفایل هم ارسال نشه خیلی مهم نیست. چون بعضی از اسامی شبیه هم هستند پروفایل درخواست میشه که اگر تشابه اسمی وجود داشت اشتباهی پیش نیاد. شما اگر مشکلی دارید حتما برای من PM ارسال کنید تا حل بشه.

سلام
وقت بخیر یوزر capitanrayan نیاز به تغییر ایمیل داره. هرچی کلیک کردیم ایمیلی برام ارسال نشد که تغییر بدم یا پسورد عوض کنم.
به سایت پیام دادم.

امیدوارم هرچه زودتر اوکی بشه.

اقا ما پیام رو ارسال کردیم 12 ساعت گذشت ولی درست نشد...

سلام
بنده با نام کاربری highlight از دیشب به اکانت خودم دسترسی ندارم. 3 بار تا الان برای تعویض ایمیل پیام فرستادم متاسفانه هنوز هیچ خبری نیست!!!!
درست شده که پست ارسال کردین دیگه ? در غیر این صورت اصلا امکان ورود و ارسال پست ندارید.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
صفحه‎‌های پروفایل برای مهمان غیر قابل دسترسه اما اگر روی نام کاربری کلیک کنید و Copy Link address رو انتخاب کنید آدرس رو ذخیره میکنه.

View attachment 207615
پروفایل هم ارسال نشه خیلی مهم نیست. چون بعضی از اسامی شبیه هم هستند پروفایل درخواست میشه که اگر تشابه اسمی وجود داشت اشتباهی پیش نیاد. شما اگر مشکلی دارید حتما برای من PM ارسال کنید تا حل بشه.

همه درخواست ها امروز پاسخ داده شده

درست شده که پست ارسال کردین دیگه ? در غیر این صورت اصلا امکان ورود و ارسال پست ندارید.
خیر دوست گرامی درست نشده!
این پست رو هم به این طریق ارسال کردم:
ابتدا از اکانت خارج میشم.
متن پست رو می نویسم.
بعد وقتی ارسال رو میزنم میگه باید طبیعتا عضو باشید که یوزر و پسورد قبلی رو وارد میکنم.
بعد پست ارسال میشه ولی مجددا هیچ صفحه و پستی برام قابل رویت نیست جز اون پیام .........!! که برای امنیت باید ایمیل به روز بشه!
الان ایمیل رو زحمت کشیدید به روز شده اما در روند کار تغییری حاصل نشده و کماکان به محض ورود به سایت با اکانت خودم قصه همونه!
این پست رو هم با همین روشی که گفتم دارم میذارم.!!!!!!!!!!

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
باید برای هر پست گذاشتن از اکانت خودم خارج بشم و متن بنویسم و دوباره ورود و ..... !!!!
الان ایمیل ارسالی از سایت رو نگاه کردم. فقط نوشته شده:
screenshot_20210525-151338_samsung_internet_g7n3.jpg

بعد هم که وارد اکانتم میشم هر جایی بخوام برم در سایت یا تنظیمات پروفایلم اینجوریه:
screenshot_20210525-151411_samsung_internet_d5ba.jpg

این هم حال و روز ما:no:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر