مشورت برای خرید موبایل

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
نه عزیزم!
منظورم این نبود من هنوز دارم تحقیقات میکنم
منظورم این بود که اگر یه گوشی رو رد میکنی استدلال ودلیل فنی بیار خز شدن وجواد بودن دلیل نشد که بلادل:biggrin1:
من فکر میکنم این موضع گیریهای اخیر تیتر روزنامه اعتماد مبنی بر فروش دستگاههای شنود موبایل نوکیا به ایران هست بنظرمن کشور فنلاند جزء اتحادیه اروپاست ونمیتونه سرخود وبرخلاف مواضع اون اتحادیه وسیله س ر ک و ب رو به ایران بده بیشتر به یه شایعه شبیه هست این موضوع

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معایب n97
هنگ میکنه در حد بنز
تاچ اشغال
lcd بی کیفیت در برابر ایفون و امنیا اچ دی
:eek:
چیزی نمیتونم بگم!!
اخه وقتی شما تا الان ندیدی ایین گوشی رو چطور راجع بهش اینطوری اظهار نظرمیکنی؟ نمیگم عیب نداره ولی این چیزیهایی که گفتی شما واقعا ........
من ندارم ولی هم تو دست گرفتم هم باهاش کار کردم چنین چیزهایی ندیدم البته امکانات خاصی نسبت به 5800نداره بجز ظاهرش ودوربینش ولی من اینچیزایی که شما میگی رو ندیدم
اصولا چیزی به اسم مشورت تو این مملکت نیست هرکی هرچی رو که داره یا میخواد تهیه کنه اون رو توصیه میکنه وروسرش قسم میخوره امکان هم نداره بیاد بدش رو بگه همون سایت جی اس ام بهترین مشاور درامر خرید گوشیه
ممنونم

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
چیزی نمیتونم بگم!!
اخه وقتی شما تا الان ندیدی ایین گوشی رو چطور راجع بهش اینطوری اظهار نظرمیکنی؟ نمیگم عیب نداره ولی این چیزیهایی که گفتی شما واقعا ........
من ندارم ولی هم تو دست گرفتم هم باهاش کار کردم چنین چیزهایی ندیدم البته امکانات خاصی نسبت به 5800نداره بجز ظاهرش ودوربینش ولی من اینچیزایی که شما میگی رو ندیدم
اصولا چیزی به اسم مشورت تو این مملکت نیست هرکی هرچی رو که داره یا میخواد تهیه کنه اون رو توصیه میکنه وروسرش قسم میخوره امکان هم نداره بیاد بدش رو بگه همون سایت جی اس ام بهترین مشاور درامر خرید گوشیه
ممنونم
ببین معراج جان با یک روز گوشی گرفتن دست چیزی دستگیر آدم نمیشه !
اون کسی که میگه خوب نیست شاید یه هفته 2 هفته باهاش کار کرده و الکی نمیگه
منم خودم شک کردم اول ها و لی دیدم اصلا به قیمت پداختیش نمیارزه
فقط یه گوشی پر ادعاست
و فقط نکته مثبتش داشتن سیمبین OS ـش هست !
جی اس ام هم اصولا .... و شعر نوشتار میکنه :D!
چون از GSMArena به صورت افتضاحی کپی میکنه !
گوشی فقط کلاس داره ;)
دوستان نظرتون راجع به i900 omnia چيه ؟
حالا كه i8000 omnia 2 اومده i900 ارزش خريدن داره ؟
امنیا هم خوبه ولی سرعت این گوشی بسیار افتضاحه (خیلی...)
و فقط WM ـش بدرد بخور هست
در کنار وربین و صفحش
و در کل ارزش خرید روو نداره از نظر من
Omnia II هم نیومده هنوز ....

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان بین دبلیو 960 و اس 8000 اولترا تاچ سامسونگ کدومش بهتره؟صداش و کیفیت صفحش برام خیلی مهمه دوربینش هم تقریبا مهم نیست
در ضمن دبلیو 995 رو کسی تا حالا خریده؟اگرم نخریدین بگین چطوره؟

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
چیزی نمیتونم بگم!!

ممنونم
شما از کجا میدونی من باهاش کا نکردم من رفیقم همون اوایل گرفت 900 تومن حالا هم میخواد بفروشش من باهاش قشنگ کار کردم توش فقط 3 گیگ چیز ریخته بود یه عکسو باز کردم گوشی هنگ کرد :laughing: تاچش مثل 5800 بود (که خودم داشتم ) سیمبینش همونه . دوربینشم به درد نمیخوره
حالا برو بخر بعد که پشیمون شدی میفهمی ;)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
ببینین من n97 گرفتم الانم فروختم!
در کل ارزش نداره!
1-تاچش واقا مثل ایفون نیست!باید فشار بدی که اصلا برای من جالب نبود!
هنگ کردن ر وندیدن!ب هیچ وجه!lcd هم بیکیفیت نیست!اما احساس کردم که نورش کمه!روشناییش!
HD هم معایب خودش رو داره!من از اینترفیسش خوشم نیومد!
اگه قراره چول زیادی خرج کنی بدون چس میخوایی بعد!اما iphone هم ارزش امتحان کردن رو داره!
تاچش رو صدرصد تایید میکنم.واقا عالیه!اما موقعی که هنگ میکنه دیگه دردسره!
من از بیشترگوشیا استفاده کردم .اگه بازم موردی هست بگو راهنمایی کنم

ArmenA

کاربر سایت
Sep 18, 2008
102
دوستان گوشی c903 گوشی خوبیه ؟
کیفیت عکس؟
کیفیت فیلم برداری؟
کیفیت صدا تو هدفون و اسپیکر؟
قیمت؟
قشنگه؟(به نظر خودم که آره :cheesygri)
جی پی اس کاربردیه یعنی به درد میخوره؟
ممنون؟ (این که سوال نبود !!!:confused:)
چنتا سوال دیگه یادم اومد
کشویش لق نمیزنه؟
بازی های سه بعدی رو ساپورت میکنه؟
فلش دوربین قوی هست و میشه به جای چراغ قوه ازش استفاده کرد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر