مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
اول اینکه میتونی بدی دستگاه هک کامل کنن که ریجن j یا kor تبدیل میشه به انگلیسی

وقتی هک کامل بشه برات یو اس بی لودر . نئوگاما جدید و .... می ریزن

هک تو قدیمیه باید برای اجرا حتما آپدیت بشه و ios ها جدید نصب بشه

آره داداش دمت گرم همون باید بدم بیرون ردیفش کنن کار من نیست باید هک کامل بشه .

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره داداش دمت گرم همون باید بدم بیرون ردیفش کنن کار من نیست باید هک کامل بشه .

فدات

آره خودت هکش کنی احتمال بریک داره چند نفری میشناسم خودشون هک کردن دستگاهشون بریک شده بود

برو وبلاگ

wiigame.blogfa.com

قبلا 20 هزارمیگرفت هک کامل میکردالان 30 هزار میگیره ( کارش درسته جا دیگه دوستان داده بودن نصفه هک کرده بودن )

فکر کنم آیدی صاحب وبلاگ تو بازی سنتر آیدیش alimami ه

در ضمن بازی میخوای بازی کنی از سایت خوب دانلود کن یا از همین وبلاگ بخر یا از آیدی delta21 ( دلتا 21 بازیا رویه ار میفروشه اگه تعداد بالا بخوای ارزون ارزونم میده )

چون بازیا پچ شدن و ارور هاشون برداشته شده

مثلا بازی new super mario wii وقتی پچ نشده باشه بعد از اجرا 3 دقیقه بعد سفحه سیاه میشه میگه wii خاموش کنید

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
فدات

آره خودت هکش کنی احتمال بریک داره چند نفری میشناسم خودشون هک کردن دستگاهشون بریک شده بود

برو وبلاگ

wiigame.blogfa.com

قبلا 20 هزارمیگرفت هک کامل میکردالان 30 هزار میگیره ( کارش درسته جا دیگه دوستان داده بودن نصفه هک کرده بودن )

فکر کنم آیدی صاحب وبلاگ تو بازی سنتر آیدیش alimami ه

در ضمن بازی میخوای بازی کنی از سایت خوب دانلود کن یا از همین وبلاگ بخر یا از آیدی delta21 ( دلتا 21 بازیا رویه ار میفروشه اگه تعداد بالا بخوای ارزون ارزونم میده )

چون بازیا پچ شدن و ارور هاشون برداشته شده

مثلا بازی new super mario wii وقتی پچ نشده باشه بعد از اجرا 3 دقیقه بعد سفحه سیاه میشه میگه wii خاموش کنید

قربونت داداش دمت گرم ، ممنون از راهنماییت همین کارو باید بکنم .

blohbloh

کاربر سایت
Jul 31, 2014
2
سلام. بچه ها کسی بازی های wii رو میفروشه؟ دی وی دی باشه یا ایمیج بازی مهم نیست. پخ کنید بهم یا به شماره 09389122750 اس یا تو واتساپ پی ام بدید. مرسی.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان من یک هارد با فرمت فت32 وصل کردم به دستگاه اما برنامه usb loader اونو نیاورد فرمتش کردم ntfs بازم نیاورد دوتا فلش دیگه هم زدم بازم نیاورد مشکل چیه؟
میخوام بازی از رو هارد اجرا کنم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان من یک هارد با فرمت فت32 وصل کردم به دستگاه اما برنامه usb loader اونو نیاورد فرمتش کردم ntfs بازم نیاورد دوتا فلش دیگه هم زدم بازم نیاورد مشکل چیه؟
میخوام بازی از رو هارد اجرا کنم

همون فرمت Fat32 خوبه. اما فقط یکی از ورودی های usb کنسول قابل استفاده هستش: اونی که وقتی کنسول رو خوابیده میذاریش به زمین نزدیک تره. تست کن.
بازیها رو هم با فرمت wbfs بریز داخل یه فولدر به اسم wbfs توی روت فلش (محیط اصلی فلش) تا توی Usb Loader خونده بشه. وقتی Usb Loader بالا میاد می نویسه که فلش رو داره می خونه یا نه. کار باهاش هم خیلی ساده هستش.

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
همون فرمت Fat32 خوبه. اما فقط یکی از ورودی های usb کنسول قابل استفاده هستش: اونی که وقتی کنسول رو خوابیده میذاریش به زمین نزدیک تره. تست کن.
بازیها رو هم با فرمت wbfs بریز داخل یه فولدر به اسم wbfs توی روت فلش (محیط اصلی فلش) تا توی Usb Loader خونده بشه. وقتی Usb Loader بالا میاد می نویسه که فلش رو داره می خونه یا نه. کار باهاش هم خیلی ساده هستش.

همه این کارهارو کردم اما نشد وقتی فلش یا هارد وصل میکنم کنسول یک صدایی میده مثل وقتی دیسک میزاری میخواد بیاره یعنی شناسایی کرده فکر میکنم مشکل از USB LOADER باشه
چطور میتونم نسخه جدید نصب کنم؟از کجا دان کنم؟

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
دوست عزیز delta 21 ، یه نگاهی به پیغام خصوصی هاتون توی پرشین تولز بکنید.ممنون
جواب دادم به دستتون رسید؟

- - -ویرایش - - -

همه این کارهارو کردم اما نشد وقتی فلش یا هارد وصل میکنم کنسول یک صدایی میده مثل وقتی دیسک میزاری میخواد بیاره یعنی شناسایی کرده فکر میکنم مشکل از USB LOADER باشه
چطور میتونم نسخه جدید نصب کنم؟از کجا دان کنم؟
از برنامه نیست
کلا wii در این مورد بدقلقه و هر هاردی یا فلشی رو نمیخونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر