مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
usb loader رو اجرا کردم ولی از رو هارد چیزی پیدا نکرد... فرمت بازی هم wbhs کردم. بازی رو باید جای خاصی کپی کنم؟ یا مستقیم تو root ؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
usb loader رو اجرا کردم ولی از رو هارد چیزی پیدا نکرد... فرمت بازی هم wbhs کردم. بازی رو باید جای خاصی کپی کنم؟ یا مستقیم تو root ؟
هاردتون تک پارتیشنه دیگه؟fat32?

بازی باید تو این مسیر ریخته شه:
Code:
:/wbfs/Esm e Bazi/esmebazi.wbfs

اگه هارد رو نشناخت تو اون یکی usb بزنید!

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
خیلی ممنون مشکل از همون ایجاد پوشه wbfs بود. فقط یه مشکل دیگه.. من وقتی اول هارد رو به کنسول و صل میکنم و دستگاه رو روشن میکنم میرم تو HBC برنامه usbloader شناسایی نمیشه به محض اینکه هارد رو جدا میکنم آیکون usbloader میاد... علیت چی میتونه باشه؟
راستی یه راهی هم برا اجرای بازیای گیم کیوب و سوپر نینتندو معرفی کنین ممنون میشم..

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
خیلی ممنون مشکل از همون ایجاد پوشه wbfs بود. فقط یه مشکل دیگه.. من وقتی اول هارد رو به کنسول و صل میکنم و دستگاه رو روشن میکنم میرم تو HBC برنامه usbloader شناسایی نمیشه به محض اینکه هارد رو جدا میکنم آیکون usbloader میاد... علیت چی میتونه باشه؟
راستی یه راهی هم برا اجرای بازیای گیم کیوب و سوپر نینتندو معرفی کنین ممنون میشم..
خواهش
یعنی اسم برنامه نمیاد؟؟
احتمالا واسه اینه که HBC به جای اینکه برنامه های رم رو نشون بده، به جاش میخواد هارد رو نشون بده...!!!
دقیق نمیدونم:-/
شما usbloader رو توو هارد بریزین شاید نشون داد!!:-b

واسه گیم کیوب پست آخر مربوط به اجرای بازی های گیم کیوب تو همین انجمن وی نگاه کنید!

واسه سوپر نینتندو هم (فک کنم یادم نیست) بعضی بازی هاش که تو Virtual Console هستن رو باید بگیری و با wad manager نصب کنی!!!
یا اصلا شبیه سازش (اگه باشه که حتما هست!!) رو بگیری و با HBC اجرا کنی.

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
سلام چجوری میشه HBC رو اپدیت کرد؟ورژنی که من دارم برعکس نشون میده wad manager هم میریزم تو sd نمیشناسه ولیusb loader gx رو مثلا میشناسه

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
خواهش
یعنی اسم برنامه نمیاد؟؟
احتمالا واسه اینه که HBC به جای اینکه برنامه های رم رو نشون بده، به جاش میخواد هارد رو نشون بده...!!!
دقیق نمیدونم:-/
شما usbloader رو توو هارد بریزین شاید نشون داد!!:-b

واسه گیم کیوب پست آخر مربوط به اجرای بازی های گیم کیوب تو همین انجمن وی نگاه کنید!

واسه سوپر نینتندو هم (فک کنم یادم نیست) بعضی بازی هاش که تو Virtual Console هستن رو باید بگیری و با wad manager نصب کنی!!!
یا اصلا شبیه سازش (اگه باشه که حتما هست!!) رو بگیری و با HBC اجرا کنی.

خیلی خیلی ممنون.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام چجوری میشه HBC رو اپدیت کرد؟ورژنی که من دارم برعکس نشون میده wad manager هم میریزم تو sd نمیشناسه ولیusb loader gx رو مثلا میشناسه
سلام
اگه کنسولتون به اینترنت وصله که از طریق خود HBC آپدیت کنید
ولی پیشنهادم اینه که از سایت bootmii.org ورژن جدیدش رو بگیرین و دوباره نصب کنید.
بکاپ یادتون نره

یعنی چی نمیشناسه؟
اجرا نمیکنه یا اسمش رو نمیاره یا چی؟؟

موفق باشین

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
سلام
اگه کنسولتون به اینترنت وصله که از طریق خود HBC آپدیت کنید
ولی پیشنهادم اینه که از سایت bootmii.org ورژن جدیدش رو بگیرین و دوباره نصب کنید.
بکاپ یادتون نره

یعنی چی نمیشناسه؟
اجرا نمیکنه یا اسمش رو نمیاره یا چی؟؟

موفق باشین
سلام
ورژن جدید رو گرفتم ولی چجوری میشه جایگزین اون یکی کرد؟مثلا usb loader gx قدیمی روی سیستم نصبه جدیدش رو دانلود کردم ریختم توی app (مموری sd) اما جایگزین اون که نمیشه یعنی حتما باید اس دی توی وی باشه تا بشه جدیدی رو اجرا کرد ....ورژن جدید hbc هم همینطور اگر بریزم توی اس دی منظورم اینه چجوری میشه جایگزین اون یکی کرد که دیگه اس دی رو بردارم؟

در مورد wad manager نشون نمیده....یعنی فقط همون فایل usbloader gx 3 رو ک توی sdریختم نوشن میده wad manager.idol رو هم توی app ریحتم هم تو فولدر اصلی اس دی اما توی وی نشون نمیده گفتم شاید چون hbc ورژن قدیمیه اینجوریه....ممنون میشم راهنمایی کنید

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
ورژن جدید رو گرفتم ولی چجوری میشه جایگزین اون یکی کرد؟مثلا usb loader gx قدیمی روی سیستم نصبه جدیدش رو دانلود کردم ریختم توی app (مموری sd) اما جایگزین اون که نمیشه یعنی حتما باید اس دی توی وی باشه تا بشه جدیدی رو اجرا کرد ....ورژن جدید hbc هم همینطور اگر بریزم توی اس دی منظورم اینه چجوری میشه جایگزین اون یکی کرد که دیگه اس دی رو بردارم؟

در مورد wad manager نشون نمیده....یعنی فقط همون فایل usbloader gx 3 رو ک توی sdریختم نوشن میده wad manager.dol رو هم توی app ریحتم هم تو فولدر اصلی اس دی اما توی وی نشون نمیده گفتم شاید چون hbc ورژن قدیمیه اینجوریه....ممنون میشم راهنمایی کنید
اون usbloader قبلی رو پاک کنید و به جاش جدید هرو بریزین.
برنامه های HBC نصبی نیستن و مستقیم اجرا میشن و حتما باید SD توش باشه.
دقت کنید اسم برنامه ها Boot.dol یا .elf باشه.
حالا برای نصب خود HBC باید برنامه hackmiiinstaller رو از hbc اجرا کنید و از اونجا نصب کنید.
بعدش هم از تو تنظیمات کانال های خود وی، ورژن قبلیش رو پاک کنید.

کلاً فهمیدی چی گفتم؟:d

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
حالا برای نصب خود HBC باید برنامه hackmiiinstaller رو از hbc اجرا کنید و از اونجا نصب کنید.

چجوریusb loader gx جدیده رو بریزم؟چون از sd که اجرا میشه از توی hbc ....اگر بخوام بیاد توی wii کلا بدون sd چجوری بریزمش؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
چجوریusb loader gx جدیده رو بریزم؟چون از sd که اجرا میشه از توی hbc ....اگر بخوام بیاد توی wii کلا بدون sd چجوری بریزمش؟
شما منظورتون اینه توی منوی اصلی بیاد؟ باید فایل wad اش رو بگیرین فک کنم راستش دقیق نمیدونم اینجا رو ببینین: Download USB Loader GX System Menu Forwarder 1.3 Wii Other Files - FileTrip با توضیحات شرمنده

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118

سلام اون wad manager.dol رو به boot.dol تبدیل کردم اسمشو درست شد مرسی....حالا اون اپدیت hbc ,usb loader هم روش کار میکنم خبر میدم مرسی

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
سلام به اساتید
یک wii دارم بریک شده
روشنش می کنم هیچ صفحه ای بالا نمیاد
از دوستان کسی سراغ دارین کنسول براش بفرستم درست کنه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من یو اس بی لودر 3 دارم بازی با فلس اجرا مینم کار میکنه وقتی میخوام از بازی میام بیرون دکمه home میزنم دستگاه خاموش میشه حالت قفل میشه یعنی چراغ سبزش خاموش نمیشه باید یک دقیقه نگهش دارم تا خاموش شه مشل از چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر