مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

این بازی که گرفتم پاک کردم نمیدونم تو این بازی ها که رایت کردم مشکل کجا بود یکی هم که بدون دستکاری رایت کردم همون اول تو برنامه backuplauncher قفل می کرد.بقیه هم که ارور 002 دادن با سافت چیپ هم اجرا نشدن حالا بازی بعدی رو گذاشتم رودانلود ببینم این بازی دیگه چی میشه.این بازی که گرفتم نوشته palدستگاه من کره هست ممکنه از این باشه؟
بازی رو از سایت espalwii.com دانلود کردم
با سافت چیپ 90 درصد بازی ها میان چه پال رو کره چه جی رو پال و ....
با سافت چیپ که اجرا می کنین چه اروری میده؟؟ با کدوم IOS بازی رو از طریق سافت چیپ اجرا کردین؟؟
دقیقا
کلا نباید با تروچا به فایل های iso هست زد
بیشترن استفاده از main.dol هست
فقط اینو بگم در فریم ور های بالای 3.2 به دیسک های دست کاری شده توسط تروچا گیر میده که میتونی از loader ها و یا روش سیستم منو هک preloader استفاده کنی
فقط Main.dol نیست مثلا از Ticket.bin و Tmd.bin و Boot.bin برای دستکاری آی دی بازی (برای سیو کردن) استفاده میشه.

با IOS 36 rve 1042 این به صورت سبز بالا تصویر میاد همینه یا جای دیگست؟
ارور هم که میده locate 1 errorیکی دیگه هم di read idوverify counter faild اگر اشتباه ببخشید چون درست نتونستم بخونم تصویرش خیلی بد بود

با IOS 36 rve 1042 این به صورت سبز بالا تصویر میاد همینه یا جای دیگست؟
ارور هم که میده locate 1 errorیکی دیگه هم di read idوverify counter faild اگر اشتباه ببخشید چون درست نتونستم بخونم تصویرش خیلی بد بود
یکی از ارورات بخاطر رایت بده یکی از ارور ها (اون اولی) ادامه داره فکر کنم.
با تنظیماتش بازی کن درست میشه.مثلا Country String یا Force PAL یا ...

الان که بازی رو پاک کردم.dvd ها رو هم اینطور که شما میگید بد رایت کردم.الان read steel گذاشتم واسه دانلود صبح که گرفتم با اون ببینم میشه اجراش کرد یا نه.
یک ویدیو تو یوتوب هست مربوط به همین ارور 002 یک زمانش زیاده ما که وارد نیستیم چیزی نفهمیدم میزارم اینجا تا شما که وارد ترین ببینین گین به درد میخوره این ویدیو یا نه
HTML:
http://www.youtube.com/watch?v=ev6Ick3ccpM
http://www.youtube.com/watch?v=ev6Ick3ccpM

مطابق دستورات تاپیک هک کردن wii به روش نرم افزاری برای هک یک wii با منوی ورژن 3.4u جلو رفتم. hbc نصب شده و می توانم Neogamma را هم اجرا کنم. اما موقع اجرای بازیها پیغام می دهد که ios249 برای اجرا لازم است و بعد هم چه این و چه softchip هیچ بازیی را نمی توانند اجرا کنند.
کسی نظری دارد؟

در ضمن هنوز مشکل قبلی من حل نشده است. کسی راهی برای اجرای application ها از روی dvd یا usb بلد است؟ با فرض اینکه sd دستگاه کار نکند و فقط homebrew و backup launcher نصب باشند.

آخرین ویرایش:
الان که بازی رو پاک کردم.dvd ها رو هم اینطور که شما میگید بد رایت کردم.الان read steel گذاشتم واسه دانلود صبح که گرفتم با اون ببینم میشه اجراش کرد یا نه.
یک ویدیو تو یوتوب هست مربوط به همین ارور 002 یک زمانش زیاده ما که وارد نیستیم چیزی نفهمیدم میزارم اینجا تا شما که وارد ترین ببینین گین به درد میخوره این ویدیو یا نه
بابا رداستيل كه خودش يه دردسر ديگه داره تو صفحه Licened by ... گير ميكنه بايد كلي كار بكني براش.
من كه گفتم Remove 002 protection رو بزن مياد اگه درست رايت كرده باشي.
مطابق دستورات تاپیک هک کردن wii به روش نرم افزاری برای هک یک wii با منوی ورژن 3.4u جلو رفتم. hbc نصب شده و می توانم Neogamma را هم اجرا کنم. اما موقع اجرای بازیها پیغام می دهد که ios249 برای اجرا لازم است و بعد هم چه این و چه softchip هیچ بازیی را نمی توانند اجرا کنند.
کسی نظری دارد؟

در ضمن هنوز مشکل قبلی من حل نشده است. کسی راهی برای اجرای application ها از روی dvd یا usb بلد است؟ با فرض اینکه sd دستگاه کار نکند و فقط homebrew و backup launcher نصب باشند.
اون تاپيك كامل نگفته كلي از مراحلش مونده.
من از رو دي وي دي بلد نيستم. من فقط يه برنامه رو ميشناسم كه از رو USB مياره ولي براي اجراي خود نرم افزار بايد SD باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or