مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

M.Hoseini

عضو جدید
Nov 1, 2020
1
سلام وقت بخیر دوستان

یه مشکلی جدیدا پیش اومده برام اگه کسی میتونه ممنون میشم راهنمایی کنه

بعضی وقتا وسط بازی هر دو دسته هنگ میکنن و ارتباطشون با دستگاه قطع میشه باتری هم دارن چند روز این اتفاق نمیوفته دوباره دو سه روز اینجوری میشه دوباره کار میکنه دوباره هنگ میکنه..اگه کسی میدونه ممنون میشم توضیح بده

• Like
Reactions: Sega_genesis

alimoradi110

کاربر سایت
Sep 23, 2021
6
اونو که شوخی کردم
کنسولی که من خریدم روش 2 تا ویموت و 2 تا نانچاک و یکدونه فرمون ماریو کارت وسایل مورد نیازش رو داشت که 250 خریدم
یکدونه ی دسته ی کلاسیک 55 تومن آکبند و یکدونه دسته ی کلاسیک pro رو 60 خریدم آکبند ( با دسته های خودش زیاد راحت نبودم ) ... یکدونه هارد 250 برای بازی هاش بهش وصل کردم ... یکدونه کابل 5 فیش 20 تومن خریدم که یکم مشکل داره ولی کارمو راه انداخت .... 4 تا باتری قلمی شارژی 3300 میلی آمپر با شارژش 30 تومن خریدم .... حالا مونشن پلاس هم باید بخرم :-??
نسبت به قیمت کنسول برای لوازمش زیاد خرج کردم
سلام جایی رو سراغ دارید دسته کلاسیک یا تبدیل دسته پلی استیشن داشته باشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
پس دیر با هم آشنا شدیم

خیلی دیر 😁
آیدی قبلیم که بن دائم شد سال ها فروم نبودم تا دوباره اومدم
اکثر نقد و بررسی ها و .... این بخش من نوشتم
اکثر لوازم wii داشتم و می‌فروختم با کمترین قیمت
اون زمان بخش wii فعال بود الان متروکه اس

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام دوستان بنده یه نینتندو وی خریدم این کپی خور هستش یعنی اون برنامه hombrew channel رو داره فقط من موفق نشدم هنوز بازی اجرا کنم روی دستگاه آموزش های هم که هست با توجه به اینکه قدیمی هستند و شامل لینک دانلود برنامه لینک ها دد شدن از جای دیگه هم وقتی دانلود میکنم فایل رو می بینم فرق داره محتویاتش
مثلا توی آموزش نوشته برنامه فلان را از داخل فایل زیپی که دانلود کردید اجرا کنید در حالیکه اون فایل یا برنامه توی فایل زیپی که از چای دیگه دانلود کردم نیست کلا بهم ریخته شده با این اینتنرنت نصفه نیمه هم از 30 درصد سایتهای بین المللی میشه استفاده کرد
کسی هست یاری کنه من گیم اجرا کنم روی دستگاه؟
اینم بگم یه SD Card 32G دارم ولی دستگاه کلا قبولش نکرد نه در حالت فت نه ntfs
فلش مموری دارم

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سلام دوستان بنده یه نینتندو وی خریدم این کپی خور هستش یعنی اون برنامه hombrew channel رو داره فقط من موفق نشدم هنوز بازی اجرا کنم روی دستگاه آموزش های هم که هست با توجه به اینکه قدیمی هستند و شامل لینک دانلود برنامه لینک ها دد شدن از جای دیگه هم وقتی دانلود میکنم فایل رو می بینم فرق داره محتویاتش
مثلا توی آموزش نوشته برنامه فلان را از داخل فایل زیپی که دانلود کردید اجرا کنید در حالیکه اون فایل یا برنامه توی فایل زیپی که از چای دیگه دانلود کردم نیست کلا بهم ریخته شده با این اینتنرنت نصفه نیمه هم از 30 درصد سایتهای بین المللی میشه استفاده کرد
کسی هست یاری کنه من گیم اجرا کنم روی دستگاه؟
اینم بگم یه SD Card 32G دارم ولی دستگاه کلا قبولش نکرد نه در حالت فت نه ntfs
فلش مموری دارم
سلام دوست عزیز
Release v3.0-r1281 · wiidev/usbloadergx
این فایل زیپ رو باز کن،پوشه apps رو بریز تو sd که fat32 فرمتش کردی
بعد میری تو هومبرو چنل و usb loader رو باز می کنی
حالا از اونور برای بازی ها،بازی ها یا باید iso یا wbfs باشن و nkit کار نمی کنه
با برنامه بکاپ منیجر که از Wii Backup Manager دانلودش می کنی بازی ها رو روی فلش مورد نظر میریزی
بعد میری تو usb loader تنظیمات تصویر رو اگر کامپوننت داری بزار رو 480p اگر هم نداری که هیچ
بعدش باید ios بازی رو بذاری اتومات یا 249
بعد بازی رو اجرا می کنی

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
سلام بچه ها
چطور میشه بازیهای گیم کیوب رو اجرا کرد در وی؟
من وارد نیو گیما میشم بازی گیم کیوب میزارم دستگاه ریست میشه

سلام
این بخش wii زمانی که من سال ۲۰۱۲ اولین بار عضو این فروم شده بودم حدودا مرده و متروک بود 😁
سال ها تلاش کردم زنده بشه که نشد
سوال بپرسی کسی نیست جواب بده 😁

درباره اجرا بازی ها گیم کیوب ، آره اجرا میشه روی wii
تاجایی که یادمه
به ۳ روش

1 - خود کنسول wii بازی ها گیم کیوب به صورت دیسک اورجینال اجرا می‌کنه یعنی بکوارد این کنسوله

۲ - اگر آی سی کپی خورده باشه روی کنسول با دیسک کپی گیم کیوب می‌تونی بازی کنی

۳ - تنها هک نرم‌افزاری قسمت گیم کیوب روی wii برنامه‌ای هست به نام nintendont
این برنامه رو نصب می‌کنی بازی‌های این کنسول رو خیلی راحت روی wii می‌تونی اجرا کنی
اکثر بازی‌هام ساپورت می‌کنه
و مزیتش اینه وقتی از این برنامه استفاده می‌کنیم می‌تونی دسته ps3 و pc و .... هم ساپورت می‌کنه
حتی دسته ps2 هم با مبدل usb به کنسول بزنی بازی کنی

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
255
سلام بچه ها
چطور میشه بازیهای گیم کیوب رو اجرا کرد در وی؟
من وارد نیو گیما میشم بازی گیم کیوب میزارم دستگاه ریست میشه
اخرین ورژنشو نصب کن دیسک اورجینالو که دستگاه اجرا میکنه اگه کپی خوره ایمیج بگیر با نینتندونت بازی کن دیسک کپی رو با نئو گاما اخرین ورژن اجرا کن دقت کن ببین فایل dol یا اجرا کننده بازی تو پوشه های فلش هست یا نه نباشه اجرا نمیشه برمیگرده صفحه اصلی به صرف وجود فورواردر نئو گاما بسنده نکن

بازیای گیم کیوب واقعا یه چیز دیگن استاندارد بالای گیم پلی و گرافیک عالی من که خیلی حال میکنم با بازیاش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر