مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

DANTE-3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
19
سلام.دوستان من 1 مشکلی داشتم.
میزان فاصله دسته با سنسور بار رو دستگاه من خیلی کمه جری که باید نزدیک سنسور بار باشم.
در تنضیمات دستگاه میزان فاصلرو رو اخر قرار دادم و مشکل حل شد ولی فردای اون روز که دستگارو روشن کردم دوباره مثل اول شد.
خواهشا راهنماییم کنید.ممنون

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان
من حدودا 9 ماهی نبودم
حالا که امتحانا ذانشگاه تموم شده خواستم با wii بازی کنم اما فلشو که میزنم ارور میده
اینو بگم که فلشو قبلش فرمت کردم و فایل wbfs میریزم تو فلش
هر کی میدونه یه توضیح کامل یده لطفا
مرسی از دوستان

سلام رضاجان بگو اصلا فراری بودم :d

سلام.دوستان من 1 مشکلی داشتم.
میزان فاصله دسته با سنسور بار رو دستگاه من خیلی کمه جری که باید نزدیک سنسور بار باشم.
در تنضیمات دستگاه میزان فاصلرو رو اخر قرار دادم و مشکل حل شد ولی فردای اون روز که دستگارو روشن کردم دوباره مثل اول شد.
خواهشا راهنماییم کنید.ممنون

سلام داداش
سنسور بالا tv بزاری خیلی بهتره اگر وی کنسول باشه باید تنظیم عوض کنی که یکمی سخت میشه

سلام.من می خوام درایو دستگاهم رو عوض کنم یه نظرتون قیمت درایو چفدر هست؟

چند روز پیش دوست خودم wii بریک شده اش که اصلا درایوش استفاده نشده بودو 50 هزار فروخت

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان راهی نیست که usb loader رو بدون نیاز به کارت اس دی استفاده کرد؟

چرا میشه.تمام فایلهای موجود در کارت اس دی رو به فلش (فرمت شده با فت 32) انتقال بده و دیگه بدون اس دی کار کن. بعدش هم پس از یه بار اجرا روی فلش تو تنظیمات خود برنامه usbloader مسیرهای مختلف داخل برنامه رو به فلش تغییر بده. تمام

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
من میخوام یه پچ بازی رو نصب کنم .چیکار کنم? پچ تغییر زبان بازی هست .کسی هست راهنمایی کنه?

من خودم قبلا این کارو نکردم بیشتر پچ شده رو دانلود میکردم
اما یادمه قبلا بازی New Super Mario Bros Wii وقتی اجرا میکردی صفحه بازی سیاه میشد و ارور خاموش کردن wii میداد که یه روشی بود که پچ میکردی باهاش تا بازی راحت اجرا شه
لینک آموزشش تو همین سایت میزارم ببین به کارت میاد
http://forum.bazicenter.com/thread26459/

• Like
Reactions: playstation1

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
بیشتر توضیح بده، چه بازی و غیره
معلومه، اینجوری کسی نمیتونه راهنمایی‌ات کنه
. این لینک راهنمایی رو از تو سایت خارجی پیدا کردم. هم بازی هم پچ ها مشخصه . دستور عملش رو دقیق متوجه نمیشم چون دست وپا شکسته انگلیسی بلدم.How to Use. پچ ها رو کامل دانلود کردم.دستگاهم همون ورژن 3.2 هست .

• Like
Reactions: bazicon

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
. این لینک راهنمایی رو از تو سایت خارجی پیدا کردم. هم بازی هم پچ ها مشخصه . دستور عملش رو دقیق متوجه نمیشم چون دست وپا شکسته انگلیسی بلدم.How to Use. پچ ها رو کامل دانلود کردم.دستگاهم همون ورژن 3.2 هست .
پس میخوای پچ انگلیسی Fatal Frame نصب کنی
اولین نکته که باید مدنظر داشته باشی این است که نسخه کامل و دستکاری نشده رو برای پچ داشته باشی (و یا از نسخه‌هایی که از پچ شده استفاده کنی)
حالا ۲ تا روش برای این کار است، یکی از طریق کانال و دیگری homebrew (که من دومی میگم)

ببین، احتمالا کانال homebrew داری، باید متحویاتی که میگم رو توی یک SD کپی کنی (در مورد USB Flash نمیدونم ولی اون هم شاید بشه)
اول این فایل دانلود کن و محتویات توش رو استخراج کن
۳ تا پوشه apps، patch و riivolution به کارت SD کپی کن
فایلهای پچ انگلیسی و به‌روزرسانی پچ دانلود کن و محتویاتش رو در پوشه‌ای به نام Zero4، در کنار بقیه، کپی کن
حالا باید از homebrew بری این پچ رو اجرا کنی

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
پس میخوای پچ انگلیسی Fatal Frame نصب کنی
اولین نکته که باید مدنظر داشته باشی این است که نسخه کامل و دستکاری نشده رو برای پچ داشته باشی (و یا از نسخه‌هایی که از پچ شده استفاده کنی)
حالا ۲ تا روش برای این کار است، یکی از طریق کانال و دیگری homebrew (که من دومی میگم)

ببین، احتمالا کانال homebrew داری، باید متحویاتی که میگم رو توی یک SD کپی کنی (در مورد USB Flash نمیدونم ولی اون هم شاید بشه)
اول این فایل دانلود کن و محتویات توش رو استخراج کن
۳ تا پوشه apps، patch و riivolution به کارت SD کپی کن
فایلهای پچ انگلیسی و به‌روزرسانی پچ دانلود کن و محتویاتش رو در پوشه‌ای به نام Zero4، در کنار بقیه، کپی کن
حالا باید از homebrew بری این پچ رو اجرا کنی

وقتی پچ ها رو استخراج میکنم روی فایل اصلی نوشته روت اس دی . محتویات رو توی روت اس دی بریزم? یا همون فایلی که نوشته روت اس دی? فایل اول هامبر چنل هست اون رو هم کپی کنم? از داخل هامبر چنل وی برم این پچ ها رو باز کنم?

• Like

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
پچ اجرا شد . میره به قسمت اپدیت و کانکشن برای دریافت انلاین .یه راهنما برای افلاین دانلود کردن هست اون رو چطور باید افلاین اپدیت کرد?

• Like

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
سلام , یدونه wii خریدم زیر دستگاه زده ریجن eur رو جعبه زده usz

فرونده گفت دستگاه کپی خوره
دستگاه روشن میکنم منو اصلی دستگاه یه سری پنجره پنجره اس هر دوم اسمی داره : wii shop channel - disc channel - photo channel - news cannel - neogamma r9 beta 56 و neogamma r8 b7 و usb loader gx و usb loader تو منو ها هست یه پنجره هم هست بازش میکنی هیچی نشون نمیده فقط حباب نشون میده homebrew channel نوشته

آیا کپی خوره؟ باید چجوری روش بازی بریزم بازی کنم؟ بازیاشو از کجا پیدا کنم؟
کپی خوره.
اگه دی وی دی بازی کپی Wii داری بزار تو دستگاه از neo Gama کلیک کن و از قسمت تنظیمات اجرای گیم رو DVD بزار اوکی کن .کپی باشه اجرا میشه .البته اگه لنز سالم باشه .ویا کپی خور فقط از فلش نباشه . از روی فلش هم بخوای اجرا کنی روی هارد یک سری فایل باید کپی کنی .یا داشته باشی یا دانلود کنی .

mostafajan

کاربر سایت
Nov 9, 2011
10
سلام

من یک سوال تخصصی در مورد کنسول وی داشتم اگر از دوستان کسی میدونه ممنون میشم جواب بده

داخل این تاپیک پرسیدم سوالمو

آیا ریجن فری کردن کنسول از طریق PriiLoader یا تغییر ریجن باعث از بین رفتن قابلیت بازی آنلاین میشه ؟

اگر ممکنه داخل تاپیک جواب بدین که بقیه دوستان هم استفاده کنن و در موردش بحث کنیم

متشکر

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر