مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,252
بعضی یا همش؟ اگه همش که درایو رو کش رفته یکی دیگه جا زده. اگه بعضیا... کدوما اجرا میشه کدوما اجرا نمیشه؟!!
نه بعضی از بازی هاش اجرا نمیشه...این لیست بازی هاییه که تا الان نتونستم اجرا کنم :
Xenoblade
Mario party 8
Rabbids go home
Rabbids travel in time
A boy and his blob
یکی-دو تا دیگه هم بودن ولی یادم نمیاد که چی بودن !! :D

---------- نوشته در 11:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:29 PM ارسال شده بود ----------

راستی...کسی سایتی رو سراغ داره که هرچی بازی وی جدید میاد رو بفروشه ؟

---------- نوشته در 11:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 PM ارسال شده بود ----------

سلام
میخواستم بدونم راهی برای رفع ERROR 003 هست؟
(آپدیتش کردم:()
گیر بد اروری افتادی...واسه ی من هم بریک شده بود...بعد از 2 سال و نیم تعمیر شد...راه برای تعمیرش هست ولی من بلد نیستم :D

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
نه بعضی از بازی هاش اجرا نمیشه...این لیست بازی هاییه که تا الان نتونستم اجرا کنم :
Xenoblade
Mario party 8
Rabbids go home
Rabbids travel in time
A boy and his blob
یکی-دو تا دیگه هم بودن ولی یادم نمیاد که چی بودن !! :D

---------- نوشته در 11:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:29 PM ارسال شده بود ----------

راستی...کسی سایتی رو سراغ داره که هرچی بازی وی جدید میاد رو بفروشه ؟

---------- نوشته در 11:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 PM ارسال شده بود ----------

گیر بد اروری افتادی...واسه ی من هم بریک شده بود...بعد از 2 سال و نیم تعمیر شد...راه برای تعمیرش هست ولی من بلد نیستم :D

راحت ترین کار اینکه بگم با یو اس بی تست کن. همین.

ارور 003 قابل تعمیر هست ولی شرایط داره و باید چند روش رو روش تست کنید یه سرچ تو نت بزنید خیلی اطاعات گیرتون میاد.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,252
راحت ترین کار اینکه بگم با یو اس بی تست کن. همین.

ارور 003 قابل تعمیر هست ولی شرایط داره و باید چند روش رو روش تست کنید یه سرچ تو نت بزنید خیلی اطاعات گیرتون میاد.
یعنی بریزم توی فلش بعدش با USB loader اجراش کنم ؟

آره قابل تعمیره ولی خیلی سخت...واسه ی من طرف داست 1 ماه روش کار میکرد تا درست شد...

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,252
کسی میتونه برای من توی Wiiso.com یک اکانت درست کنه ؟؟؟آخه من هر کاری میکنم این ارور رو میده:
A error has occurred Guest. The Admin does not allow registrations behind proxy servers

من نه به V P N وصلم نه به ***** شکن...

pinturichio

کاربر سایت
Jul 6, 2012
14
سلام .خسته نباشید.نمیدونم جای خوبی سوالم رو میپرسم یا نه.دیگه خودتون به بزرگی خودتون ببخشید.

میخواستم بدونم آیا بازی های اورجینال وی تو ایران موجود هست ، و قیمتش چنده؟

با تشکر

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
سلام .خسته نباشید.نمیدونم جای خوبی سوالم رو میپرسم یا نه.دیگه خودتون به بزرگی خودتون ببخشید.

میخواستم بدونم آیا بازی های اورجینال وی تو ایران موجود هست ، و قیمتش چنده؟

با تشکر

من خودم تو پاساژ پایتخت و فروشگاه هایپر استار دیدم قیمتش هم بستگی به سال عرضه ش از 15 تومن تاااااااااااا 100 تومن :D

pinturichio

کاربر سایت
Jul 6, 2012
14
چرا اصل؟ 15 تومن بده کچی خور کنن و بازی ها هم دونه ای 1000 تومن هست

نه، واسه یه بنده خدایی میخوام،ایران نیست گفت اگه اونجا ارزونه واسم بگیر.

یه سوال دیگه هم داشتم،وی هم عین ایکس باکس ریجن داره یا نه همه نوع بازی به هر دستگاهی میخوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر