مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

سلام

پسر دايي من يه وي داره كه 4 ماه باهاش بازي نكرده بود
حالا دسته كنترل شو باز كرديم ديدم كه باطري هاش زنگ زده و .....
تمييز كردم و حالا دسته كنترل برعكس كار ميكنه
بالا ميدم مياد پايين
چپ ميدم ميره راست و تند تند هم حركت ميكنه نميشه كنترلش كرد

مشكل چي ميتونه باشه

ممنون
سلام . یه سرویس ساده میخواد

سلام
خودم ميتونم سرويسش كنم
چون ايكس باكس و سوني 3 و پي اس پي را اپديت كردم

اپديتش را از كجا ميشه ديد
چطوري ميتونم اپديتش كنم

وقتي بازي را انتخاب ميكنم صفحه سبز ميشه و ميمونه

سلام دوستان

می دانم که اینجا نباید این سوال رو بپرسم ولی تازه عضو شدم و یکم عجله دارم و نمیتونم صبر کنم تا بتوانم تاپیک ایجاد کنم
سوالم این هست که :

من حدود یک ماه هست که برای یک پروژه دانشجویی نیاز به Wii Motion Plus دارم که نمیدونم چی هست و چی کار میکنه ، فقط یک سنسور داخلش هست که من اون سنسور رو نیاز دارم
اینجا اعلام می کنم که اگر دوستان از این دسته بازی یک عدد اضافه دارند (اگر چینی باشد بهتر است) حتی دست دوم هم باشد و یا حتی شکسته هم باشد مشکلی نیست فقط مدار داخلش سالم باشد و روشن بشود من خریداری هستم لطفا هرچه زودتر به من اعلام نمایند تا من مبلغ رو نقدا واریز کنم

یا پیغام خصوصی بزنید یا به شماره من در زیر پیامک بزنید یا ایمیل بزنید یا ..........
همراه : 09367234340
ایمیل : tar_kesh@yahoo.com

ممنون

سلام
من last story رو دانلود کردم,9 گیگش رو, ولی با wbfs نمیتونم بازی رو تو فلش بریزم , iso رو با درایو مجازی میارم ولی wbfs manager اسخ رو نمیشناسه !!!؟
من همه بازی های قبلی رو با این روش بازی کردم

من می خواستم یه wii fit بگیرم.
سوالی که دارم اینه که از کجا بفهمم اصل یا تقلبی؟ آیا اصل و تقلبی داره؟ اگه این طوره یه فروشگاه مطمئن تو تهران معرفی کنید.
جدا فوریه.
+ اگه کسی یه WBB داره. یه پ.خ. بده یه کاره خصوصی هست.

سلام دوستان
من با پینگ پونگ Wii Sports خیلی بازی می کنم
2000 امتیاز هم دارم
ولی حالا که به مراحل سخت رسیدم به یک مشکل خوردم
اول بازی جهت کنترل و راکت بازیگر دقیقا یکیه، یعنی کنترل رو به سمت تی وی میگیرم اون هم نوک راکت رو به سمت رو به رو میگیره.
ولی دو سه تا سرویس که میزنیم راکت بازیگر دیگه هم تراز دسته نیست و نتیجتا ضربات من کج میشن
یعنی قبل از زدن سرویس بعدی که دسته رو بر به تی وی میگیرم بازیگر راکت رو به سمت چپ میگیره و هیچ جور نمیشه وسط بازی تنظیمش کرد.
کسی به این مشکل خورده؟ آیا میشه حلش کرد؟

سلام(فارسی رو پاس بداریم)
راستش منم دنبالش بودم و پیدا نکردم یعنی تو ایران نیست لا اقل تو تهران.
ولی عکس هاش تبدیل کامپوننت به dvi و همون av شما به vga شما(که میشه کامپوزیت ما به d-sub ما فکر کنم)پر بود
حالا شما میخوای بگرد.

سلام.من یکی دوتا بازی دانلود کردم اما وقتی با برنامه image borne از فایل iso رایت میکنم دستگاه نمی خونه و از برنامه neo gama بیرون میاد.ممنون میشم راهنماییم کنید:">

سلام
من با دستگاهم ۲ تا مشکل دارم
۱-من یک مدتی‌ بود که دستگاهم ارور ۰۰۳ میداد...(حدوداً ۲ سال) بد از اینکه درست شد دستگاهم یک سری از بعضی‌ ها‌رو اجرا نمیکرد...توی ارورش هم میگه :Drive too new for DVD-Rs
من برای اجرای بازی از Neo gamma استفاده می‌کنم
۲-دستگاه من کره‌ای هست...از همون اول که خریدم قسمت عکسهاش با Mii خراب بود...میگه :This channel can't be used
کسی‌ میدون باید چیکار کنم ؟

سلام
من با دستگاهم ۲ تا مشکل دارم
۱-من یک مدتی‌ بود که دستگاهم ارور ۰۰۳ میداد...(حدوداً ۲ سال) بد از اینکه درست شد دستگاهم یک سری از بعضی‌ ها‌رو اجرا نمیکرد...توی ارورش هم میگه :Drive too new for DVD-Rs
من برای اجرای بازی از Neo gamma استفاده می‌کنم
۲-دستگاه من کره‌ای هست...از همون اول که خریدم قسمت عکسهاش با Mii خراب بود...میگه :This channel can't be used
کسی‌ میدون باید چیکار کنم ؟
بعضی یا همش؟ اگه همش که درایو رو کش رفته یکی دیگه جا زده. اگه بعضیا... کدوما اجرا میشه کدوما اجرا نمیشه؟!!

درود
بچه ها من من کنسولم رو فرمت کارخانه ای هم می کنم بازهم priiloader روش هست چه کار کنم که حذف شه ؟

می خوام هک نرم افزاری منو 4.3 رو از اول شروع کنم .
مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or