مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
من چيز زيادي در مورد خود Wiiنميدونم تازه خريدم
بازيهامم با SoftChipLoaderاجرا ميكنم و ديگه چيز ديگه اي واسه اجراي بازي ندارم
ورژن Wiiهم 3.2Uهست.نرم افزاري هم كپيخور شده.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دوستان من قبلا با تلویزیون معمولی 28 اینچ راحت wii بازی میکردم
اما حالا با led وقتی wii رو وصل میکنم تصویر سیاه-سفید میشه
همه کابل ها رو هم درست میزنم
مشکل چیه؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من چيز زيادي در مورد خود Wiiنميدونم تازه خريدم
بازيهامم با SoftChipLoaderاجرا ميكنم و ديگه چيز ديگه اي واسه اجراي بازي ندارم
ورژن Wiiهم 3.2Uهست.نرم افزاري هم كپيخور شده.
بهتره بازی هاتون رو با نئوگاما اجرا کنید یا با همین سافت چیپ ولی با IOS249 بیارید.
آقا من این مرحله رو رد کردم اگه بازم گیر افتادم میگم ممنون
:biggrin1:
دوستان من قبلا با تلویزیون معمولی 28 اینچ راحت wii بازی میکردم
اما حالا با led وقتی wii رو وصل میکنم تصویر سیاه-سفید میشه
همه کابل ها رو هم درست میزنم
مشکل چیه؟
کامپوننته یا کامپوزیت؟

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,525
نام
امیر
یه سه تا سیم زرد و قرمز و سفید داره که پشتش زدم دیگه هیچی نداره __________________
این کابل کامپوزیت هست.
شما که led داری از کابل کامپوننت استفاده کن که البته باید جداگانه بخری ولی کیفیت تصویر رو بهتر میکنه.
البته wii روی تلوزیونهای HD تصویر خوبی نداره.حتی با کابل کامپوننت.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
البته ممكنه از تلويزيون هم باشه بعضي ها پال درست ساپورت نمي كنن باسه همين سياه سفيد مي شه احتمالا دستگاه شما هم پال هست با تنظيمات دستگاه توي نئوگاما بذار روي ntsc ببين چي ميشه اگه هيچ راهي روش جواب نده بايد دستگاتو عوض كني:biggrin1:

در ضمن فكر نكنم با تعويض كابل كارت راه بيافته چون ربطي نداره اما كلا اگه مي خواي روي lcd بازي كني حتما بايد بخري چون با اونم زياد كيفيت تصوير خوب نيست چه برسه با 3 فيش

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
بهتره بازی هاتون رو با نئوگاما اجرا کنید یا با همین سافت چیپ ولی با IOS249 بیارید.
مرسي حالا چطوري باIOS249بيارم؟
و يه سوال ديگه من يه وايرلس اداپتور دارم و موبايل يا چيزهاي ديگه رو بصورت وايرلس وصل ميكن ام به كامپيوتر
ايا وي يه دستگاه جانبي واسه وايرلس ميخواد؟مثل ايكس باكس يا نه خودش داره؟
و لزومي داره اپديت كنم دستگاه رو؟
ببخشيد اينقدر وقتتونو ميگيرم

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
این کابل کامپوزیت هست.
شما که led داری از کابل کامپوننت استفاده کن که البته باید جداگانه بخری ولی کیفیت تصویر رو بهتر میکنه.
البته wii روی تلوزیونهای HD تصویر خوبی نداره.حتی با کابل کامپوننت.

با کامپوننت بخری اینجور که معلومه. کامپوننت واسه تصویر جداگونه واسه هر رنگ یه سیم داره یعنی کلا 5 تا سیم میشه.

البته ممكنه از تلويزيون هم باشه بعضي ها پال درست ساپورت نمي كنن باسه همين سياه سفيد مي شه احتمالا دستگاه شما هم پال هست با تنظيمات دستگاه توي نئوگاما بذار روي ntsc ببين چي ميشه اگه هيچ راهي روش جواب نده بايد دستگاتو عوض كني:biggrin1:

در ضمن فكر نكنم با تعويض كابل كارت راه بيافته چون ربطي نداره اما كلا اگه مي خواي روي lcd بازي كني حتما بايد بخري چون با اونم زياد كيفيت تصوير خوب نيست چه برسه با 3 فيش

از همه دوستان بابت راهنمایی ممنون
میرم امروز که کابل کامپوننت رو بخرم
در ضمن دستگاه هم uc هست و به احتمال زیاد خودم هم فکر میکنم مشکل این کابله باشه

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
مرسي حالا چطوري باIOS249بيارم؟
و يه سوال ديگه من يه وايرلس اداپتور دارم و موبايل يا چيزهاي ديگه رو بصورت وايرلس وصل ميكن ام به كامپيوتر
ايا وي يه دستگاه جانبي واسه وايرلس ميخواد؟مثل ايكس باكس يا نه خودش داره؟
و لزومي داره اپديت كنم دستگاه رو؟
ببخشيد اينقدر وقتتونو ميگيرم
داخل سافت چیپ دگمه + رو دسته رو بزن و 249 رو انتخاب کن.
فریمور دستگاه رو نیاز نیست آپدیت کنید 3.2 خوبه. اگه داخل خونه Access Point داشته باشید چه با کامپیوتر چه با مودم و ... وی می تونه استفاده کنه.

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
من یه wii دارم کپی خور شده neogamma و Homebrew روش نصبه تا حالا چیزی روش نصب نکردم ولی میخوام این کارو انجام بدم یه مشکل دارم وقتی میرم تو homebrew منوها بر عکسن..از کجا بفهمم که wii کارت sd رو شناخته؟ من از این 60 mb ماله نوکیا دارم!

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
من یه wii دارم کپی خور شده neogamma و Homebrew روش نصبه تا حالا چیزی روش نصب نکردم ولی میخوام این کارو انجام بدم یه مشکل دارم وقتی میرم تو homebrew منوها بر عکسن..از کجا بفهمم که wii کارت sd رو شناخته؟ من از این 60 mb ماله نوکیا دارم!

شما باید برنامه رو تو شاخه apps تو sd بریزید و اگر برنامه رو تو لیست homebrew channel اورد شناخته شده .

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من کابل کامپوننت رو خریدم
که سه تا سیم سبز و آبی و قرمز داره ولی پشت wii جایی نداره که این ها رو بزنم
چی کار کنم؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اول باید یه سری نرم افزار بریزین رو اس دی بعد برین تو HBC اگه اون وسط آبی خالی بود یعنی اس دی رو نشناخته. متاسفانه بعضی از تعمیر کار های ناشی وقتی HBC رو نصب می کنن اونو همین جوری برعکس رها می کنن و دستگاه رو به مشتری میدن.

من کابل کامپوننت رو خریدم
که سه تا سیم سبز و آبی و قرمز داره ولی پشت wii جایی نداره که این ها رو بزنم
چی کار کنم؟
کامپوننت واسه وی باید می خریدین. خودش ورودی مخصوص وی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر