مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

کلا چجوری میشه با WIIانلاین بازی کرد؟
تا اونجا که یادمه گزینه ای شبیه بازیهای 360 واسه بازی آنلاین نداره!(امروز برای اولین بار با مودم وایرلس ویی رو انلاین کردم ولی نفهمیدم چطوری میشه آنلاین بازی کرد)

کلا چجوری میشه با WIIانلاین بازی کرد؟
تا اونجا که یادمه گزینه ای شبیه بازیهای 360 واسه بازی آنلاین نداره!(امروز برای اولین بار با مودم وایرلس ویی رو انلاین کردم ولی نفهمیدم چطوری میشه آنلاین بازی کرد)
شما داخل بازی برو از اونجا بازی کن.
مثلا تو کال آف 4 گزینه ی مربوط به MultiPlayer هست.

این دیسک های Wii رو درایو های خاصی می تونن بخونن؟ من توی 2 تا درایو امتحان کردم هیچ کدوم جواب ندادن، می خواستم ازشون ایمیج بگیرم بریزم تو هارد

این دیسک های Wii رو درایو های خاصی می تونن بخونن؟ من توی 2 تا درایو امتحان کردم هیچ کدوم جواب ندادن، می خواستم ازشون ایمیج بگیرم بریزم تو هارد
من تاحالا با درایوام این مشکلو نداشتم.ولی ایمیج رو با img burn بگیر.(البته کلا فکر نکنم بتونی محتویات دیویدی wii رو تو pc ببینی)

معمولا اکثر درایو ها میتونن بخونن.
برای ایمیج گرفتن می تونین از ImgBurn یا اکل یا Clone DVD یا .... استفاده کنین.
محتویات دیسک وی رو میشه با نرم افزار تروچا دید.

احتمال زیاد اشکال از دیسکتون هست . شاید بد رایت شده یا نوع dvd ش بد باشه .

با IMG burn ازش ایمیج بگیرید و با پایین ترین سرعت ( معمولا 2.4 پیشنهاد میشه ) روی دیسک پرینکو مشکی رایت کنید ببینید چی میشه ...

آخرین ویرایش:
احتمال زیاد اشکال از دیسکتون هست . شاید بد رایت شده یا نوع dvd ش بد باشه .

با IMG burn ازش ایمیج بگیرید و با پایین ترین سرعت ( معمولا 2.4 پیشنهاد میشه ) روی دیسک پرینکو مشکی رایت کنید ببینید چی میشه ...
يه سوال كوچيك اين WII سنسور كه اومده زير دسته WII وصل ميشه و دسته بلند تر ميشه داستانش چيه ؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or