مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

rpg 8

کاربر سایت
Jun 29, 2008
98
کلا چجوری میشه با WIIانلاین بازی کرد؟
تا اونجا که یادمه گزینه ای شبیه بازیهای 360 واسه بازی آنلاین نداره!(امروز برای اولین بار با مودم وایرلس ویی رو انلاین کردم ولی نفهمیدم چطوری میشه آنلاین بازی کرد)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
کلا چجوری میشه با WIIانلاین بازی کرد؟
تا اونجا که یادمه گزینه ای شبیه بازیهای 360 واسه بازی آنلاین نداره!(امروز برای اولین بار با مودم وایرلس ویی رو انلاین کردم ولی نفهمیدم چطوری میشه آنلاین بازی کرد)
شما داخل بازی برو از اونجا بازی کن.
مثلا تو کال آف 4 گزینه ی مربوط به MultiPlayer هست.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
فرقي نداره كه بسته به نوع بازي مولتي پلير متفاوتي هست وارد اون قسمت مي شي رديفه 360 هم همينه فقط پوليه اين مجانيه مثل ps3

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
این دیسک های Wii رو درایو های خاصی می تونن بخونن؟ من توی 2 تا درایو امتحان کردم هیچ کدوم جواب ندادن، می خواستم ازشون ایمیج بگیرم بریزم تو هارد

rpg 8

کاربر سایت
Jun 29, 2008
98
این دیسک های Wii رو درایو های خاصی می تونن بخونن؟ من توی 2 تا درایو امتحان کردم هیچ کدوم جواب ندادن، می خواستم ازشون ایمیج بگیرم بریزم تو هارد
من تاحالا با درایوام این مشکلو نداشتم.ولی ایمیج رو با img burn بگیر.(البته کلا فکر نکنم بتونی محتویات دیویدی wii رو تو pc ببینی)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
معمولا اکثر درایو ها میتونن بخونن.
برای ایمیج گرفتن می تونین از ImgBurn یا اکل یا Clone DVD یا .... استفاده کنین.
محتویات دیسک وی رو میشه با نرم افزار تروچا دید.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
مشکل حل شد با همون ImageBurn ایمیج گرفتم درست شد، فکر می کردم درایو من سازگار نیست که محتویات رو نشون نمیده که ربطی نداشت

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
احتمال زیاد اشکال از دیسکتون هست . شاید بد رایت شده یا نوع dvd ش بد باشه .

با IMG burn ازش ایمیج بگیرید و با پایین ترین سرعت ( معمولا 2.4 پیشنهاد میشه ) روی دیسک پرینکو مشکی رایت کنید ببینید چی میشه ...

آخرین ویرایش:

artin

کاربر سایت
Jan 28, 2008
49
احتمال زیاد اشکال از دیسکتون هست . شاید بد رایت شده یا نوع dvd ش بد باشه .

با IMG burn ازش ایمیج بگیرید و با پایین ترین سرعت ( معمولا 2.4 پیشنهاد میشه ) روی دیسک پرینکو مشکی رایت کنید ببینید چی میشه ...
يه سوال كوچيك اين WII سنسور كه اومده زير دسته WII وصل ميشه و دسته بلند تر ميشه داستانش چيه ؟؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
موشن پلاس هست . حرکات دسته رو توی بازی هایی که از این قابلیت پشتیبانی میکنند دقیق تر میکنه . قیمتش هم حدود 33 تومنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر