مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای Watch_Dogs اعلام شد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
watchitydogges.jpg

مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Watch_Dogs اعلام شد که به شرح زیر است:

حداقل
Supported OS: Windows Vista SP2 64bit, Windows 7 SP1 64bit, Windows 8 64bit
Processor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
RAM: 6 GB
Video Card: 1024 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 see supported list
Sound Card: DirectX 9 compatible Sound Card
This product supports 64-bit operating systems ONLY

سیستم پیشنهادی
Processor: Core i7 3770 @ 3.5Ghz or AMD FX-8350 @ 4.0Ghz
RAM: 8 GB
Video Card: 2048 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 or higher see supported list
Sound Card: Surround Sound 5.1 capable sound card

کارت های گرافیکی که هنگام عرضه از آنها پشتیبانی خواهد شد:

nVidia GeForce GTX460 or better, GT500, GT600, GT700 series;
AMD Radeon HD5850 or better, HD6000, HD7000, R7 and R9 series
Intel® Iris™ Pro HD 5200

Videogamer

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
اون PCبازایی که تو خیلی از تاپیک ها کنسولای نسل بعد رو با PC هد تو هد میکردن و میگفتن همین الانم میشه PC قوی تر جمع کرد و فلان و اینا تحویل بگیرن!:d
برای اجرای یه بازی لانچ تایتل تازه اونم از یوبی سافت باید برین وام بگیرین تا یه PC در حدش جمع کنین خدا به خیر بگذرونه براتون بعدشو حالا!:d
تحویل میگیریم هیچ ، استقبال هم میکنیم !
خیلی هم عالیه ! هر چی بیشتر پول بدی آش بیشتری میخوری :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
فکر کنم اجرای 60 فریم و 1080p بازی با این سیستم میسر باشه:
حداکثر تنظمیات

GPU: Latest DirectX 11 graphics card with 2 GB Video RAM or more
CPU: Latest Eight core or more
RAM: 8GB or more

example 1
GPU: Nvidia GTX 670
CPU: Intel Core i7-3930K

example 2
GPU: AMD Radeon HD 7970
CPU: AMD FX-9370 Eight-Core
دوستان PC Gamer هم که همه اش می گفتن 1080p و 60 فریم...پس بهتره به فکر ارتقای اساسی باشن البته اگه می خوان با حداکثر کیفیت مورد نظرشون بازی رو اجرا کنند.
پایین تر از این فکر کنم یه چیزی در حد نسخه 360 و PS3 شه یا یه چیزی بین نسخه نسل قبل و نسل بعد.
سی پی یو مورد نیاز بازی هم بسی جای تامل داره و یاد سی پی یو ذکر شده تو readme اولین ورژن های امولاتور دلفین میوفتم!
روی کنسول به همون 30 فریم و یه رزلوشن خوب (900p خوبه) راضی هستیم. 30 فریم 1080p هم باشه چه بهتر.

havok1

کاربر سایت
Feb 19, 2013
9
اینا همش الکی هست یادتونه crytek قبل از اومدن crysis چی گفت؟؟؟؟
گفت ما قول ذوب شدن pc هارا میدهیم!!!! وبعدش ما بازیرو روی بالاترین سیستم
تموم کردیم!!

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
705
نام
Mehdy
واقعا ساده باوریه که کسی این هایپ ها رو باور کنه!!!
اگه تمام قدرت APU موجود در PS4رو جمع بزنی فقط نصف قدرت پردازشی اون 3930K تنها رو نداره!!!

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
فکر کنم اجرای 60 فریم و 1080p بازی با این سیستم میسر باشه:

دوستان PC Gamer هم که همه اش می گفتن 1080p و 60 فریم...پس بهتره به فکر ارتقای اساسی باشن البته اگه می خوان با حداکثر کیفیت مورد نظرشون بازی رو اجرا کنند.
پایین تر از این فکر کنم یه چیزی در حد نسخه 360 و PS3 شه یا یه چیزی بین نسخه نسل قبل و نسل بعد.
سی پی یو مورد نیاز بازی هم بسی جای تامل داره و یاد سی پی یو ذکر شده تو readme اولین ورژن های امولاتور دلفین میوفتم!
روی کنسول به همون 30 فریم و یه رزلوشن خوب (900p خوبه) راضی هستیم. 30 فریم 1080p هم باشه چه بهتر.

حج آقا، کیفیت حداکثر PC را با کیفیت حداکثر کنسول های نسل بعد مقایسه میکنی!؟؟ و بعد اونوقت کیفیت پایین تر را با کنسول های x360 و PS3؟؟؟؟ خوبه من خودم x360دارم به عینه تست کردم چه آشی میشه پخت با x360!

این سیستم پیشنهادی که داده واسه حداکثر تنظیمات، 10 تا کنسول دو نسل بعد را میزاره تو جیبش!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
یعنی چرت و پرته کاملا. بزارین بازی بیاد میبینیم یوبی چه گندی زده.;)):-j یعنی هر روزی که از این بازی خبر میاد من بیشتر شک میکنم که یوبی سافت چه اش شله قلمکار پخته.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,959
نام
مهراد
همین چند هفته پیش یه 300 تومن پیاده شدیم واسه گرافیک و رم و مسخره بازی
اونم فقط به خاطر همین واچ داگز اما باز این سیستم های پیشنهادی آدم رو به شک میندازه :|

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
میدونید از چی این کاربرای بازی سنتر خوشم میاد ! همیشه Anti Ubi کد میدن ! اما تمام خبر هایی که ازش میاد 4 صفحه به بالاست ! جالب تر از اون هم اینه همه بازیشو میخرن یوبی هم از فروش بازیش راضیه !

والا ما هم راضیم !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
میدونید از چی این کاربرای بازی سنتر خوشم میاد ! همیشه Anti Ubi کد میدن ! اما تمام خبر هایی که ازش میاد 4 صفحه به بالاست ! جالب تر از اون هم اینه همه بازیشو میخرن یوبی هم از فروش بازیش راضیه !

والا ما هم راضیم !
والا ما یوبی سافت را دوست میداریم و خداییش بازی های خوبی داره ولی اذیت میکنه و رو اعصاب آدم راه میره:|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر