مشاوره در امر خرید گوشی اندروید

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
android_42_251412547482_640x360.jpg

با سلام به برو بچه های بازیسنتر , این تایپک رو زدم که هر کس خواست گوشی اندرویدی بخره اینجا مشورت کنه با بقیه + خودم میخوام یک گوشی اندرویدی بگیرم و پولی که دارم در حدود 550 تومنه و گوشی میخوام که بتونه بازی های gameloft رو اجرا کنه مثل 3 modern combat و batman و ....
فعلا چیزی که تو این رنج قیمت بهم معرفی شده Galaxy Gio هست که cpu ش 800MHZ هست..
ممنون میشم کسایی که تو بازی کردن و ... تخصص دارن یه راهنمایی بکنن در مورد قدرت CPU و اینکه
1-میشه با این گوشی چنین بازیهایی انجام داد ؟
2- گوشی دیگه تو این رنج قیمت چیه ؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
1.نه
2.تو این رنج قیمت هم شما نمیتونی اون بازی هارو انجام بدی-300-400 تومن دیگه کم کم میخوای
3.یه تاپیک مشابه همین داریم...

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
همینطوری روش دیدم بازی RE4 رو اجرا کرد میشد بازی کرد ! در مورد CPU میشه توضیح بدید که چه CPU برای اجراشون لازمه ؟ با Galaxy Ace میشه ؟

---------- نوشته در 02:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:45 PM ارسال شده بود ----------

اقا کسی نبود محبت کنه به ما کمک کنه ؟

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
همینطوری روش دیدم بازی RE4 رو اجرا کرد میشد بازی کرد ! در مورد CPU میشه توضیح بدید که چه CPU برای اجراشون لازمه ؟ با Galaxy Ace میشه ؟

---------- نوشته در 02:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:45 PM ارسال شده بود ----------

اقا کسی نبود محبت کنه به ما کمک کنه ؟
عزیز منظورت از بازی RE4 چیه؟بگو من راهنماییت می کنم >:d

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
داداش منظورم Resident evil 4 هست .. لطفا راهنماییم کن :x این بازی خیلی رون روش اجرا میشد
آهان بله این بازی روی این گوشی به خوبی باید اجرا بشه،با Galaxy Ace هم به خوبی اجرا می شه .Cpu بالای 800 می خواد.
کمکی خواستید در خدمتیم

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
Nokia 41 مگاپیکسلیه چند هستش ؟
پس از بین S4 و ONE گوشی S4 بهتره !

توی قیمت1500000 تومان چه گوشی بخرم گالاکسی نوت2 چه طوره یا اس3 یا یه گوشی دیگه راهنمایی کنید ممنون

Xperia Z هم هس البته ولی خوب بین S3 و Note II من میگم نوت

آخرین ویرایش:

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
پسرخالم میخواد گوشی بخره و بینxperia tx , xperia sp شک داره به نظر شما از نظر دوربین و از نظر کلی کدوم بهترن؟؟؟
حالا شما اگه گوشی دور و ور 1 ملیون سراغ دارید بگید!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
پسرخالم میخواد گوشی بخره و بینxperia tx , xperia sp شک داره به نظر شما از نظر دوربین و از نظر کلی کدوم بهترن؟؟؟
حالا شما اگه گوشی دور و ور 1 ملیون سراغ دارید بگید!
درود
من خودم SP دارم و پسرخالم T (که مو نمی‌زنه مشخصاتش با TX ولی چون جیمز باند تو 007 از TX استفاده کرده بود الان قیمتش الکی رفته بالا اونم فقط تو ایران) و به نظرم دوربین اون از مال من بهتره (13 نسبت به 8) ولی این برتری فقط تو جزییات عکس هست نه کیفیت!
باتری SP فوق العاده قوی تره! سخت افزارش چیزی مشابه Xperia Z هست و از Bravia Engine 2 برای تصاویر زنده تر استفاده می‌کنه!
LED زیرش هم فوق العاده زیبا و خاص ـش کرده!
کلا به نظر من تو خرید SP شک نکن!

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
درود
من خودم SP دارم و پسرخالم T (که مو نمی‌زنه مشخصاتش با TX ولی چون جیمز باند تو 007 از TX استفاده کرده بود الان قیمتش الکی رفته بالا اونم فقط تو ایران) و به نظرم دوربین اون از مال من بهتره (13 نسبت به 8) ولی این برتری فقط تو جزییات عکس هست نه کیفیت!
باتری SP فوق العاده قوی تره! سخت افزارش چیزی مشابه Xperia Z هست و از Bravia Engine 2 برای تصاویر زنده تر استفاده می‌کنه!
LED زیرش هم فوق العاده زیبا و خاص ـش کرده!
کلا به نظر من تو خرید SP شک نکن!
گوشی دیگه ای هم تو رنج 1 ملیون هست که خیلی خوب باشه ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر