مشاوره در امر خرید گوشی اندروید

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
درود !
دوستان ميخواستم يك گوشي بگيرم در حد 2 تومن ! (راستش دقيق 2 تومن :d) حالا بين چند تا گزينه نمي دونم چي كار كنم ؟:-/
چيزايي رو كه در نظر دارم ايناس :
Galaxy S4 -- Iphone 5S -- Galaxy Note II . البته Asus Padfone 2 رو هم در نظر دارم اما از اونجايي كه از 2 تومن حدود 400 هزار بيشتره مجبورم يك ماهي صبر كنم . حالا به نظرتون يكي از همين گوشي ها رو بخرم يا صبر كنم و Padfone 2 رو بگيرم ؟! :-/:d
البته اگه شما هم گوشي يا تبلت خوبي در همين حد سراغ دارين ممنون ميشم كه معرفي كنين ! دستتون هم درد نكنه ! :d

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این گوشی ها مگا سامسونگ که قیمت وسوسه کننده ای دارن چه جوری هستن ؟
من یه جا خوندم 6.3 از نوت 2 قوی تر هست و خیلی هم گوشی خوبیه ... 5.7 هم که یه تومنه نظرات درباره ـش اکثرا مساعد بود
مثل S4 اینا هم خیلی داغ میکنن ؟

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
321
نام
amir
درود !
دوستان ميخواستم يك گوشي بگيرم در حد 2 تومن ! (راستش دقيق 2 تومن :d) حالا بين چند تا گزينه نمي دونم چي كار كنم ؟:-/
چيزايي رو كه در نظر دارم ايناس :
Galaxy S4 -- Iphone 5S -- Galaxy Note II . البته Asus Padfone 2 رو هم در نظر دارم اما از اونجايي كه از 2 تومن حدود 400 هزار بيشتره مجبورم يك ماهي صبر كنم . حالا به نظرتون يكي از همين گوشي ها رو بخرم يا صبر كنم و Padfone 2 رو بگيرم ؟! :-/:d
البته اگه شما هم گوشي يا تبلت خوبي در همين حد سراغ دارين ممنون ميشم كه معرفي كنين ! دستتون هم درد نكنه ! :d
Iphone 5s رو که دورشو خط بکش مایت نمیرسه note 2هم که قدیمی شد s4خوبه اما من z ultra روبت پیشنهاد میکنم چون به 2میلیون نزدیک تره و خیلی قدرتمند تر از اوناییه که راجع بش نظر دادی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر