مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
اینا گرونن ، من ارزونترین گزینه مد نظرمه در حد 9600 یا 9800 ای چیزی . اصلا سالمش پیدا میشه ؟
پیدا میشن. باید بگردی.
اگه پاورت میکشه،اینو بگیر
فروش کارت گرافیک HD6870
یا برو همونجا دنبال 730 بگرد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: r0ss0neri

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
جالبه چند وقت پیش داشتم می گفتم انویدیا عجب خری هست که فیزیک x رو بیخیال شد گیر داده به ری ترسینگ که ملت رو سر کیسه کنه یاد فیزیک فوق العاده ی بتمن افتادم امروز خبر رلیز فیزیک 5 اومد که سال 2020 میاد فقط ایول عجب چیزی بشه هر چند اگر نخواد با فیزیک 5 با سری جدیدش هممون رو باز سر کیسه کنه بگه اونا بهتر پرفورمنس می دن برای فیزیک جدیدش

fushahin

کاربر سایت
Oct 25, 2013
14
نام
shahin
دستم به دامنتون #:-S#:-S
من یه htc vive گرفتم ولی لبتاپم اونطور که باید ساپ نمیکنه 6g 1060 هس vt rdy هم هست ولی خوب باز نمیکشه
حدود 6 7 تومن هم دارم بنظرتون چیکا کنم ؟؟؟
دلم هم نمیاد عینکو بفروشم

• Like
Reactions: che-jaleb

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دستم به دامنتون #:-S#:-S
من یه htc vive گرفتم ولی لبتاپم اونطور که باید ساپ نمیکنه 6g 1060 هس vt rdy هم هست ولی خوب باز نمیکشه
حدود 6 7 تومن هم دارم بنظرتون چیکا کنم ؟؟؟
دلم هم نمیاد عینکو بفروشم

کلا سری 2000 فقط vrs داره که 50 درصد به کاراییش اضافه می شه فکر نکنم راهی جز فروشش داشته باشید یا بازی های درپیتی بازی کنید

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
بعد از 10 سال 4850 ATI که واقعا مرد روزهای سخت و بی پولی و چیپش مورد پیدا کرده کنار گذاشتم(البته یک ماهی بود دیگه کلا تصویر نمی داد:((:((:((:((:((:((:(()
یک عدد asus 780 oc 3g خریدم دسته دوم ولی خدایی تمیز بود

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
عزیزان دل، من برای اجرای Red dead 2 بهنگام اجرای بازی ارور کمبود Ram میگیرم. بهترین قطعه ای که میشه روی لپ تاپ با مشخصات زیر سوار کرد که بتونه هم از سنگینیه بازی کم کنه هم به کمک کارت گرافیک بیاد بهنگام پردازش و باعث کرش نشه چیه؟

این بازی RDR 2 یک پوشه حاوی فایل های کش کارت گرافیک داره که هرچقدر حجمش بیشتر شه پردازش و فریم بهتری میگیرم ازش و از کرش و فریز خبری نیست. خرید کارت گرافیک برام مقدور نیست و فقط میتونم هارد یا رم رو ارتقا بدم در لپ تاپ. از طرفی هزینه خرید لپ تاپ گیمینیگ هم بشدت بالا رفته. شما بگید چه بر سر این سیستم بیارم:

4th generation Intel® Core™ i5-4200M
15.6 HD Glossy Multitouch Display (1366 x 768) 200 nit
Intel® HD Graphics (integrated)
Nvidia 740m gt
Ram 6gb ddr3

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
عزیزان دل، من برای اجرای Red dead 2 بهنگام اجرای بازی ارور کمبود Ram میگیرم. بهترین قطعه ای که میشه روی لپ تاپ با مشخصات زیر سوار کرد که بتونه هم از سنگینیه بازی کم کنه هم به کمک کارت گرافیک بیاد بهنگام پردازش و باعث کرش نشه چیه؟

این بازی RDR 2 یک پوشه حاوی فایل های کش کارت گرافیک داره که هرچقدر حجمش بیشتر شه پردازش و فریم بهتری میگیرم ازش و از کرش و فریز خبری نیست. خرید کارت گرافیک برام مقدور نیست و فقط میتونم هارد یا رم رو ارتقا بدم در لپ تاپ. از طرفی هزینه خرید لپ تاپ گیمینیگ هم بشدت بالا رفته. شما بگید چه بر سر این سیستم بیارم:

4th generation Intel® Core™ i5-4200M
15.6 HD Glossy Multitouch Display (1366 x 768) 200 nit
Intel® HD Graphics (integrated)
Nvidia 740m gt
Ram 6gb ddr3

این لپتاپ گیمینگ نیست و باهاش نمیشه درست بازی کرد و بسیار بسیار ضعیف هست ! با تغییر قطعه هم نمیشه کاریش کرد

• Like
Reactions: che-jaleb

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
این لپتاپ گیمینگ نیست و باهاش نمیشه درست بازی کرد و بسیار بسیار ضعیف هست ! با تغییر قطعه هم نمیشه کاریش کرد
میدونم نیست. با همین لپ تاپ 50 ساعت بازی کردم رروی تنظیمات مدیوم فقط مشکل کمبود رم جبران کنم. پیشنهاد بدید

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
میدونم نیست. با همین لپ تاپ 50 ساعت بازی کردم رروی تنظیمات مدیوم فقط مشکل کمبود رم جبران کنم. پیشنهاد بدید
اگه منظورت vram یا رم گرافیکی هست کاریش نمیشه کرد.
اگه رم هست ارتقا بده.

• Like
Reactions: che-jaleb and WTF?

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم الان بهترین فرصت برای خرید 2080ti هست قیمتش با قیمت دلاریش یکی شده و خیلی افت داشته بدترین خرید هم الان 2080 هست که قیمتش خیلی با قیمت دلاریش اختلاف داره قطعا 8 گیگ رمش هم برای نسل بعد کم میاد.

2060 گزینه ی منسابی هست نسبت به قیمتش هر چند 1080ti تمیز گزینه ی بهتری هست.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
به نظرم الان بهترین فرصت برای خرید 2080ti هست قیمتش با قیمت دلاریش یکی شده و خیلی افت داشته بدترین خرید هم الان 2080 هست که قیمتش خیلی با قیمت دلاریش اختلاف داره قطعا 8 گیگ رمش هم برای نسل بعد کم میاد.

2060 گزینه ی منسابی هست نسبت به قیمتش هر چند 1080ti تمیز گزینه ی بهتری هست.

من قصد دارم اپگرید کنم ولی کرم افتاده به جونم صبر کنم سری 3000 بیاد چه کار کنم بنظرت؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من قصد دارم اپگرید کنم ولی کرم افتاده به جونم صبر کنم سری 3000 بیاد چه کار کنم بنظرت؟

صبر کنی که بهتره اما نه برای ایران چون اینده غیر قابل پیش بینی هست برای ایران اونم به شدت پس اگر پولش رو داری بخری بهتره تا صبر کنی

شما حسابشم بکن 1 سال دیگه تازه بیاد ایران ابتداشم که قیمتش دوبل هست همین 2080ti زمانی که دلار 10 هم نبود 25 اومد تازه با تاخیر زیاد 2080 هم 15 اینا اومد حالا الان که دلار رفته بالا شده 20 تومن یعنی ممکنه 2 سالی مجبور شی صبر کنی تازه اگر دلار بالا نره که می ره اینا همه در شرایطی هست که اصلا قطعه دیگه وارد بشه چون الان هر چیم هست ماله قبله خیلی کم میاد جنس البته شایدم زد همه چیز گلستان شد اما احتمال اول با درصد بالا اتفاق می افته.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر