مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
نه مشکلی پیش نمیاد

خیر جا نمی شه

تشکر بابت پاسخ شما.

در توضیحات مربوط به کیس فالکون اومده که میشه در حالت نصب تک کارت ، کارت هایی تا 400mm یا 40cm رو هم نصب کرد. ( طول کارت زوتاک 30cm ئه. )

* به نظر شما کارت در حالتی که اسلات اول مین بورد ، اسلات کارت گرافیکی باشه ، میشه توی کیس جاش داد ؟ اگر که خیر ، چه مدلی از کیس رو پیشنهاد می دید ؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
تشکر بابت پاسخ شما.

در توضیحات مربوط به کیس فالکون اومده که میشه در حالت نصب تک کارت ، کارت هایی تا 400mm یا 40cm رو هم نصب کرد. ( طول کارت زوتاک 30cm ئه. )

* به نظر شما کارت در حالتی که اسلات اول مین بورد ، اسلات کارت گرافیکی باشه ، میشه توی کیس جاش داد ؟ اگر که خیر ، چه مدلی از کیس رو پیشنهاد می دید ؟

تا 29 سانت هست نه 40

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
تا 29 سانت هست نه 40

در حالت پیکر بندی دوتایی هر کدوم از کارت ها می توانند 29cm باشند :

2a27e83d429f.png

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576

شما درست می فرمایید
این به شرطی هست که کارت شما بر روی مادربورد در قسمت بالای قرار گیری هارد ها قرار بگیره
باید ببینید اسلات کارت شما در کدوم قسمت قرار می گیره، آیا بالای قسمت قرار گیری هارد ها هست یا نه (که معمولا هست)

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
شما درست می فرمایید
این به شرطی هست که کارت شما بر روی مادربورد در قسمت بالای قرار گیری هارد ها قرار بگیره
باید ببینید اسلات کارت شما در کدوم قسمت قرار می گیره، آیا بالای قسمت قرار گیری هارد ها هست یا نه

من کیس رو به این صورت بستم ( به نظر شما با این شرایط ، جا میشه ؟ ) :

http://uploadboy.com/4u2g8rmlmm3q/624//jpg

mohsen19x

کاربر سایت
Sep 29, 2011
24
سلام....سیستم من I5 4690 ....8 GIG GSKILLCL7....H97GIGIA GAMING 3 ...GREEN 650UK ...X3VIPER

هست ...میخوام گرافیک GIGA GTX 980 G1 را بخرم.... به نظرتون واقعا ارزش خرید داره یا خیر؟ از DX 12 پشتیبانی میکنه ؟ و کلا کدل دیگه پینهشاد میشه یه GTX 980 کار راه اندازه وووممنون

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
سلام....سیستم من I5 4690 ....8 GIG GSKILLCL7....H97GIGIA GAMING 3 ...GREEN 650UK ...X3VIPER

هست ...میخوام گرافیک GIGA GTX 980 G1 را بخرم.... به نظرتون واقعا ارزش خرید داره یا خیر؟ از DX 12 پشتیبانی میکنه ؟ و کلا کدل دیگه پینهشاد میشه یه GTX 980 کار راه اندازه وووممنون

با قیمته حدود 1700 که الان تو بازار پیدا میشه بله ارزششو داره. بله از dx12 هم کامل پشتیبانی میکنه. پاورتونم مناسبه براش.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,914
نام
محمد حسین
به نظر دوستان giga gtx 980 g1 بگیرم یا r390x ? یا صبر کنم برای نسل جدید ؟؟؟ ممنون
اگه کارتت اجازه بازی برای 8-10 ماه دیگه میده صبر کن.
تا کارتای جدید پاسکال بیاد و قیمتشون مناسب بشه بعد از اونا بخر.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,162
نام
محسن
دوستان سیستم من i5 4690k - b85-8 ram و کارتم 970 هستش راضیم از سیستم ولی این سر کارتای جدید پاسکال مشخصاتش آدمو وسوسه میکنه :dبه نظرتون

ایشالله اگه کارتها بیاد و قیمتشون مناسب بشه رو این cpu و مین مشکلی نداره و چیزی گلوگاه نمیشه؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,914
نام
محمد حسین
دوستان سیستم من i5 4690k - b85-8 ram و کارتم 970 هستش راضیم از سیستم ولی این سر کارتای جدید پاسکال مشخصاتش آدمو وسوسه میکنه :dبه نظرتون

ایشالله اگه کارتها بیاد و قیمتشون مناسب بشه رو این cpu و مین مشکلی نداره و چیزی گلوگاه نمیشه؟
970 کارت خوبی هست و قشنگ تا دو سه سال دیگه بازیها رو عالی جواب میده
برا چی میخوای هزینه کنی
بعد هنوز اطلاعاتی از سری پاسکال نیومده بجز یه سری اطلاعات محدود که بخواد وسوسه کنه
به نظرم بزار سری ولتا رو بگیر

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,162
نام
محسن
970 کارت خوبی هست و قشنگ تا دو سه سال دیگه بازیها رو عالی جواب میده
برا چی میخوای هزینه کنی
بعد هنوز اطلاعاتی از سری پاسکال نیومده بجز یه سری اطلاعات محدود که بخواد وسوسه کنه
به نظرم بزار سری ولتا رو بگیر

کارت 970 که عالیه ولی امان از بهینه سازی بازی ها نمونه تام ریدر جدید که رو آخرین تنظیمات بازی فریمش نوسان داره میره 60 میاد رو 35 :|

در مورد کارت پاسکال چیزی که من شنیدم اینکه تا 32 گیگا بایت مموری داره و.... منم اتفاقا نظرم اینه وتا 3 سال دیگه کارتو عوض نمیکنم :d

فقط میخواستم بدونم اگه رو این cpu گلو گاه نکنه ایشالله تا 3 سال بعد هم که قیمتش جا بیفته تو بازار وارزش خرید پیدا کنه ارتقاء بدم

کارتو

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,914
نام
محمد حسین
کارت 970 که عالیه ولی امان از بهینه سازی بازی ها نمونه تام ریدر جدید که رو آخرین تنظیمات بازی فریمش نوسان داره میره 60 میاد رو 35 :|

در مورد کارت پاسکال چیزی که من شنیدم اینکه تا 32 گیگا بایت مموری داره و.... منم اتفاقا نظرم اینه وتا 3 سال دیگه کارتو عوض نمیکنم :d

فقط میخواستم بدونم اگه رو این cpu گلو گاه نکنه ایشالله تا 3 سال بعد هم که قیمتش جا بیفته تو بازار وارزش خرید پیدا کنه ارتقاء بدم

کارتو

تا سه سال دیگه.:-/
چقدر اینده نگری
اولا گلوگاه خواهد شد
ثانیا تا سه سال دیگه قیمتها از جا افتادن به سوختن ته دیگش میرسه .معمولا قیمتها بین 6 تا 9 ماه طول میکشه تا به ثبات برسه
احتمالا با توجه به اخبار و شایعات نسل بعدی شروع میشه و باید یه ارتقا کلی دیگه بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر