مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

zagr0s

کاربر سایت
Sep 22, 2011
101
تا اونجا که من می دونم مثلا AMD Eyefinity همینچین کاری می کنه، همه کارت های R9 هم ساپورتش می کنن. هیچ کارتی مستقیم با خروجی بیشتر از دو تا ساپورت نمی کنه، واسه بیشتر از دو تا Display port نیاز داری. این ویدیو رو ببین توضیح میده

آره دقیقن اکسر بیشتر کارتهای گرافیکی که حتی 3 تا خروجی دارن! بیشتر از دوتا مانیتور همزمان رو ساپورت نمیکنن! این یدونه ASUS GT 640 هم گفتم خیلی استسنایی هستش! گیرش هم نمیارم! اسن دیگه نیست!
درمورد Display Port هم زیاد در موردش سرچ کردم! گویا تصویر همزمان روبیشتر ساپورت میکنه! یجور Mirror !

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آره دقیقن اکسر بیشتر کارتهای گرافیکی که حتی 3 تا خروجی دارن! بیشتر از دوتا مانیتور همزمان رو ساپورت نمیکنن! این یدونه ASUS GT 640 هم گفتم خیلی استسنایی هستش! گیرش هم نمیارم! اسن دیگه نیست!
درمورد Display Port هم زیاد در موردش سرچ کردم! گویا تصویر همزمان روبیشتر ساپورت میکنه! یجور Mirror !
نه میشه extend کرد، با همون Eyefinity می تونی این کار رو کنی تو لینک ویدیو خود سایت AMD هست که توضیح داده چجور این کار رو میشه کرد.

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
انتخاب بین 970 و 390 خیلی سخت شد!
همش هم بخاطر استفاده بیش از اندازه رم گرافیک در بازیهای جدید ، هنوز این نسل به اواسط خودش هم نزدیک نشده دو بازی تام رایدر و کوانتوم بریک معادلات رو بهم ریختند.
مشکل اینجاست کاری هم به رزولوشن ندارند ، بعضا 900p هم بازی کنی ، در اپشن بری سمت very high ، میگه رم 4 یا بعضا 6 گرافیک کجاست!
شیطونه میگه یه 970 galax بگیر یه Division هم روش میدن ، خلاص:d
میگم تخم MSI R9 390 رو هم ملخ خورده ، فروشگاهی را می شناسید موجود داشته باشه یا باید با گارانتی ماتریکس تماس بگیرم.

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
انتخاب بین 970 و 390 خیلی سخت شد!
همش هم بخاطر استفاده بیش از اندازه رم گرافیک در بازیهای جدید ، هنوز این نسل به اواسط خودش هم نزدیک نشده دو بازی تام رایدر و کوانتوم بریک معادلات رو بهم ریختند.
مشکل اینجاست کاری هم به رزولوشن ندارند ، بعضا 900p هم بازی کنی ، در اپشن بری سمت very high ، میگه رم 4 یا بعضا 6 گرافیک کجاست!
شیطونه میگه یه 970 galax بگیر یه Division هم روش میدن ، خلاص:d
میگم تخم MSI R9 390 رو هم ملخ خورده ، فروشگاهی را می شناسید موجود داشته باشه یا باید با گارانتی ماتریکس تماس بگیرم.
تا جایی که دیدم رم بالای 4 برای 4K هست، که اونم کلا فریم در حدی میاره پایین که ارزش نداره به نظرم.

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
سلام دوستان ی سوال داشتم
من ی لپ تاپ میخام بخرم کارت گرافیکش gtx 960m ولی نزده ‌ gdr5 هست یا نه!!!میخاستم بدونم از کجا باید تشخیص بدم کارت گرافیکم ddr3 هست یا gdr5!ممنون

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
سلام دوستان ی سوال داشتم
من ی لپ تاپ میخام بخرم کارت گرافیکش gtx 960m ولی نزده ‌ gdr5 هست یا نه!!!میخاستم بدونم از کجا باید تشخیص بدم کارت گرافیکم ddr3 هست یا gdr5!ممنون

مدل لپ تاپ رو بگید ولی تا اونجا که من میدونم گرافیک 960M همه مدل هاش چیپ هاشون GDDR5 هست.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
دوستان برای کارت گرافیک 970 gaming و سی پیو i5 6600 پاور 530 وات مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ سیستم مال دوستمه بهش گفته بودم از 600 وات کمتر بر نداره ولی

از جایی که خریده اون پاور نداشتن واسش 530 وات رو گزاشتن :| تازه بنده خدا قصد sli نداره واسش مادر بورد z1 گزاشتن حالا با این تفاصیل این پاور مشکلی ایجاد

نمیکنه واسه این سیستم؟:d

آخرین ویرایش:

reza_skyfall

کاربر سایت
Feb 27, 2016
16
سلام ببخشید من کارت گرافیکم gtx 590 هست و ویندوز 10 64 بیتی دارم درایور گرافیک مخصوص خودشو گرفتم وقتی میخام نصب کنم وسط نصب سیستم ریستارت میشه کیسم بردم نشون دادم تست کرده گفت گرافیکت مشکل نداره مشکل از کجاست ممنون میشم کمک کنید

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان برای کارت گرافیک 970 gaming و سی پیو i5 6600 پاور 530 وات مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ سیستم مال دوستمه بهش گفته بودم از 600 وات کمتر بر نداره ولی

از جایی که خریده اون پاور نداشتن واسش 530 وات رو گزاشتن :| تازه بنده خدا قصد sli نداره واسش مادر بورد z1 گزاشتن حالا با این تفاصیل این پاور مشکلی ایجاد

نمیکنه واسه این سیستم؟:d

دوست عزیز اگه 530 وات اگه واقعی باشه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه و کاملا برای این سیستم کافیه منتها برای احتیاط بیشتر بهتره بیخیال اورکلاک بشن.
سلام ببخشید من کارت گرافیکم gtx 590 هست و ویندوز 10 64 بیتی دارم درایور گرافیک مخصوص خودشو گرفتم وقتی میخام نصب کنم وسط نصب سیستم ریستارت میشه کیسم بردم نشون دادم تست کرده گفت گرافیکت مشکل نداره مشکل از کجاست ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز تا حالا سعی کردی از Safe Mode نصب کنی درایور رو؟ کارت گرافیک رو روی یه سیستم دیگه تست کنید اگه مشکلی نداشت ایراد از دیگر اجزای سیستم یا ویندوزتون هست. بهتره قبل از نصب درایور با استفاده از این نرم افزار درایورهای قبلی رو کامل پاک کنید.

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام
آقا کیفیت کارتهای گرافیک Galax چجوره؟ خوبه؟ بده؟ مدل gtx 970 تقریبا دویست تومن ارزونتر از ایسوس یا گیگا هست، میخواستم ببینم ارزش خرید داره یا بعداً دردسر میشه؟
ممنون

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
سلام
آقا کیفیت کارتهای گرافیک Galax چجوره؟ خوبه؟ بده؟ مدل gtx 970 تقریبا دویست تومن ارزونتر از ایسوس یا گیگا هست، میخواستم ببینم ارزش خرید داره یا بعداً دردسر میشه؟
ممنون

دوست عزیز اتفاقا برند Galax جزو برندهای معتبر و با کیفیت در زمینه کارت گرافیک هست منتها تفاوت قیمتش با مدل
Zotac GTX 970 AMP! Omega CORE Edition فقط 50 هزار تومن هست و این در حالیه که مدل زوتک 3 تا فن داره(پس خنک تره) و سرعت پردازشش هم یخورده بالاتره و در کل بنظر من انتخاب بهتریه.

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
با سلام

به نظر شما کارت Zotac GTX 980 AMP! Extreme Edition با پاور 600w ( با توان واقعی 592w ) مشکلی براش پیش نمیاد ؟

توی کیس GREEN FALCON جا میشه یا باید کیس رو عوض کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر