مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
دوستان من می خوام یه کارت گرافیک GTX460 or GTX560 بگیرم در حد 400 500 تومن هم بودجه دارم چجوریه نمی دونم جواب میده یا نه پاورم 330 Green w هست Cpu Dual core 2.80 هست چی بگیرم خوبه؟
شما یه 750ti بگیر از هر دو تا کارت قویتره پاور هم نمی خواد قیمتش هم توی رنج 500 هست.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
دادا چجوریه جواب میده البته Ram 2GB دارم ولی اونم ارتقاع میدم یه 8GB میگیرم چجوریه جوابگو هست؟
سیستم که کلا ضعیف هست ولی اگر رم کافی داشته باشی میتونی بازیها رو روی متوسط پایین اجرا کنی.
750ti هم از دو تا کارتی که اسم بردی قوی تر هست و برق کمتری هم مصرف میکنه ضمنا الان موچود هم هست.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
میدونی من خیلی بازی میکنم اینم رفرنسه میترسم بترکه

اگر GPU سالم باشه و قبلاً اورکلاک نشده باشه و شما هم اورکلاکش نکنی بعید میدونم مشکلی با بازی زیاد براش پیش بیاد. در ثانی تا زمانی که گارانتی برقرار هست خیالت باید راحت باشه. کارت خیلی خوبی هست و قیمتش هم خیلی خوبه. من خودم 7950 (معادل R9 280) رو دسته دو گرفتم (500 هزار تومن) و الان هم ازش راضیم.

amir87

کاربر سایت
Nov 28, 2014
108
اگر GPU سالم باشه و قبلاً اورکلاک نشده باشه و شما هم اورکلاکش نکنی بعید میدونم مشکلی با بازی زیاد براش پیش بیاد. در ثانی تا زمانی که گارانتی برقرار هست خیالت باید راحت باشه. کارت خیلی خوبی هست و قیمتش هم خیلی خوبه. من خودم 7950 (معادل R9 280) رو دسته دو گرفتم (500 هزار تومن) و الان هم ازش راضیم.

عزیز گارانتی کارت ماه اخرشه از این می ترسم ، نرم افزاری چیزی هست بفهمم قبلا اور و ماین نشده ؟

در ضمن اسیک 71.9 خوبه ؟

آخرین ویرایش:

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
عزیز گارانتی کارت ماه اخرشه از این می ترسم ، نرم افزاری چیزی هست بفهمم قبلا اور و ماین نشده ؟

در ضمن اسیک 71.9 خوبه ؟
هیچ راهی نداره بفهمید که اور یا ماین شده ...
فقط شماتنهاکاری که میتونی بکنی اینه که توشرایط سخت ببین دمای گرافیکت نرمال هستش یانه؟
درضمن گرافیک رفرنس دسته دو پیشنهاد نمیشه مگه اینکه خیلی تمیز وکم کار باشه
اسیک کارتتون هم متوسطه یعنی نه خوبه ونه بد

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

در ضمن اسیک 71.9 خوبه ؟

نرم افزاری وجود نداره، باید مهلت تست بگیرید و با بازیهای سنگین و ... تست کنید ببینید چطور کار میکنه. در کل یک مقدار باید ریسک کنید.

این امتیاز خوبی هست بنظرم.

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
سلام
این کارت ارزش 900 هزار تومنو داره ؟ (دست دومه اما تمیز و باگارانتی)
Sapphire r9 290X.refrence bf4 Edition
ممنون میشم زود ج بدین .

دوست من ریسک خیلی بزرگیه اونم برای رفرنس های hawai که گرمای کشنده ی ثابت 94 رو به طور ثابت اونم با وجود vapor chamber sink تجربه کردن

این کارت در طول زمان با گرم شدن فرکانسش بشدت کاهش پیدا میکنه تا دماش از 94 فراتر نره اما کارتی بوده که مدت طولانی در حواشی TJ MAX رو سپری کرده پس به نظر من از این ریسک ها نکنید .

البته چندی پیش در یکی از فروم ها همین مدل دسته دومش خریداری شد و کاربرش راضی بود - ( اتفاقا اگر خاطرم باشه اونم BF4 EDITION بود )

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اسیک هر کارتی فقط برای همون مدل هست دلیی نداره کلا بگیم فلان اسیک عالیه یا بده باید بر فرض فقط برای مدل 980 مقایسه انجام بشه. این عدد هم تنها قابلیت میزان overclock کارت رو نشون می ده که البته همچنان ثابت نشده اصلا این عدد حقیقت داره یا چرنده یا فقط گاهی درسته

اگر قصد oc ندارید این عدد به هیچ کاره شما نمیاد حتی پایین ترین اسیک باید باید کارت به درستی کار کنه بدون فرقی با اسیک خیلی بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• GPSY
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر