مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
اقايون من بازار بودم اينم قيمت چند تا كارت

Gainward 8800GT 512MB 270 T
XFX 8800GT 512MB 300 T
BFG 8800GT OC2 360 T
EVGA 8800GTS 320MB 350 T

البته اخري چون كارت خودم بود قيمتش رو گرفتم وگرنه الان ارزش خريد نداره

BFG 8800 GT OC2 رو من هر جا رفتم تموم كرده بودن . جديدا" قيمت گرفتي؟

L.Messi

کاربر سایت
Feb 27, 2008
145
نام
رامین
man yek karte graphic pci 8400 ta 8600 mikham mikham bedonam 8400 ba 512 ya 1 gig ram ddr2 behtare ya 8600 ba 256 ram ddr3 fargheshoon chie hast va amalkardeshoon chi hast?
behtarin kart graphic 80 ta 120 tomani chi hast?
zemnan behtarin kart ra ba board haye bfg va xfx ba oon gheymat begid.
ye moshkele dige inke barname i jahat inke farsi benevisam behem bedid.
kheyli mamnoon

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
man yek karte graphic pci 8400 ta 8600 mikham mikham bedonam 8400 ba 512 ya 1 gig ram ddr2 behtare ya 8600 ba 256 ram ddr3 fargheshoon chie hast va amalkardeshoon chi hast?
behtarin kart graphic 80 ta 120 tomani chi hast?
zemnan behtarin kart ra ba board haye bfg va xfx ba oon gheymat begid.
ye moshkele dige inke barname i jahat inke farsi benevisam behem bedid.
kheyli mamnoon

8600 از همه نظر قويتره حدود دوبرابر 8400 قدرتشه ...

بهترين كارت براي شما همين XFX 8600GT 256MB GDDR3 هست با قيمت 120 تومن ...

براي فارسي نوشتن هم بايد فونت فارسي رو ويندوزت نصب باشه معمولا تو سي دي ويندوز هست فقط بايد نصبش كني .

aleda+

کاربر سایت
Feb 10, 2008
11
نام
hamid reza
8800 gtx

اقا من بالاخره یه دونه کارت point of view 8800 GTS 320 خریدم ولی وقتی تو ویستا قسمت vidio memory نوشته 256 ایا این از کارتم مشکل داره
لطفا اساتید کمکمک کنن

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
راستش این پست من شاید زیاد با سخت افزار کارت گرافیک مرتبط نباشه اما با خود کارت گرافیک مرتبط هست. :)
نرم افزار معروف اورکلاک کارت گرافیک یعنی Rivatuner نسخه 2.07 هم رلیس شد.
جالب اینجاست که امروز روز اول رلیسش هست و تا الان که من دارم دانلود میکنم یک روزه 7،245،750 با دانلود شده ! :eek:
این برنامه رو میتونید با حجم 2.2 مگ از لینک زیر دانلود کنید :

http://files2.guru3d.com/rivatuner/RivaTuner207-%5BGuru3D.com%5D.exe

arealsin

کاربر سایت
Mar 4, 2008
3
سلام
من به يك مشكلي برخوردم كه از شما ميخوام هر كسي كه ميتونه به من كمك كنه چون واقعا اين مشكل اعصابم رو خورد كرده.:mad:
من چند هفته پيش يك سيستم با مشخصات زير بستم:

CPU: Core 2 Due E4500
Main: Gigabyte GA-P31-DS3L
RAM: 2*1GB FSB 800 Gail
Graphic Card: XFX 8800GT 512MB Extreme Edition
Power: 480W Green GP-480A

بعد از نصب ويندوز و درايور كارت گرافيك به محض اينكه سيستم وارد ويندوز ميشه پيغام زيرظاهر ميشه.

"The NVIDIA System Sentinel is reporting that the NVIDIA-powered graphics card is not receiving sufficient power."
"To protect your hardware from potential damage or causing a potential system lockup, the graphics processor has lowered its performance to a level that allows continued safe operations."

من كليه ي وسايل جانبي سيستم از جمله درايوها،فن ها،مودم و حتي اسپيكر ها را از سيستم جدا كردم و
سيم 6پين مخصوص كارت گرافيك رو به اون وصل كردم و با درايوري كه روي خود كارت بود و همچنين با آخرين ورژن درايور كه
از سايت nVidia دانلود كردم هم تست كردم حتي باياس سيستم رو هم آپديت كردم بازهم نتيجه اي نداشت.:confused:

من كارت رو در بازيهاي Crysis و Gears Of War تست كردم نتيجه اينكه Crysis رو حداكثر ميتونه روي Low اجرا كنه و Gears رو هم نميتونه
با حداكثر كيفيت اجرا كنه.!!:eek:
من امكان اينكه با يه پاور ديگه كارت رو تست كنم برام وجود نداره چون اين پاور رو تازه خريدم و پاور بهتري هم در دسترسم نيست.ضمنا من اين پاور رو
با توجه به چيزايي كه خونده بودم گرفتم من خونده بودم كه اين كارت حداكثر به 180 Watt توان احتياج داره و پاور من روي ريلهاي 12 ولتي 32 آمپر
جريان ميده يعني خيلي بيشتر از نياز كارت.

خواهش ميكنم به من كمك كنيد.پيشاپيش از دوستاني كه منو راهنمايي ميكنند ممنونم.

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
سلام
من به يك مشكلي برخوردم كه از شما ميخوام هر كسي كه ميتونه به من كمك كنه چون واقعا اين مشكل اعصابم رو خورد كرده.:mad:
من چند هفته پيش يك سيستم با مشخصات زير بستم:

CPU: Core 2 Due E4500
Main: Gigabyte GA-P31-DS3L
RAM: 2*1GB FSB 800 Gail
Graphic Card: XFX 8800GT 512MB Extreme Edition
Power: 480W Green GP-480A

بعد از نصب ويندوز و درايور كارت گرافيك به محض اينكه سيستم وارد ويندوز ميشه پيغام زيرظاهر ميشه.

"The NVIDIA System Sentinel is reporting that the NVIDIA-powered graphics card is not receiving sufficient power."
"To protect your hardware from potential damage or causing a potential system lockup, the graphics processor has lowered its performance to a level that allows continued safe operations."

من كليه ي وسايل جانبي سيستم از جمله درايوها،فن ها،مودم و حتي اسپيكر ها را از سيستم جدا كردم و
سيم 6پين مخصوص كارت گرافيك رو به اون وصل كردم و با درايوري كه روي خود كارت بود و همچنين با آخرين ورژن درايور كه
از سايت nVidia دانلود كردم هم تست كردم حتي باياس سيستم رو هم آپديت كردم بازهم نتيجه اي نداشت.:confused:

من كارت رو در بازيهاي Crysis و Gears Of War تست كردم نتيجه اينكه Crysis رو حداكثر ميتونه روي Low اجرا كنه و Gears رو هم نميتونه
با حداكثر كيفيت اجرا كنه.!!:eek:
من امكان اينكه با يه پاور ديگه كارت رو تست كنم برام وجود نداره چون اين پاور رو تازه خريدم و پاور بهتري هم در دسترسم نيست.ضمنا من اين پاور رو
با توجه به چيزايي كه خونده بودم گرفتم من خونده بودم كه اين كارت حداكثر به 180 Watt توان احتياج داره و پاور من روي ريلهاي 12 ولتي 32 آمپر
جريان ميده يعني خيلي بيشتر از نياز كارت.

خواهش ميكنم به من كمك كنيد.پيشاپيش از دوستاني كه منو راهنمايي ميكنند ممنونم.
پاور شما ضعیف هست.
این پاور کل خروجیش 250 واته!!!!
و سیستم شما برای این کارت به یک پاور 500 وات با بازده 80 درصد نیاز داره.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام
من به يك مشكلي برخوردم كه از شما ميخوام هر كسي كه ميتونه به من كمك كنه چون واقعا اين مشكل اعصابم رو خورد كرده.
8800gt حداقل به یه پاورت 400 450 نیاز داره پاور شما هم که 480 هست 480real با توجه به اون کارایی هم که کردی و جواب نداده به احتمال زیاد مشکل از پاورت هست.

L.Messi

کاربر سایت
Feb 27, 2008
145
نام
رامین
من بین کارت های 7900GTX و 8600GTX و 8700GTX گیر کردم کدوک را بخرم؟
ضمنا ایا برد کارت گرافیک تاثیری روی کارکرد کارت داره ضمنا بهترین برد با بالاترین کارایی چی هست؟آیا BFG هست؟ضمنا اگه ممکنه من کارت ها را از نوع اورکلاک کارخانه ای میخوام که در این صورت باید BFG بخرم به نظر شما اساتید محترم من چی کار کنم؟
چند تا سایت معرفی کنید تا من ازشون درباره ی اصطلاحات موجود تو پی سی و گرافیک و کارشون یه کم سر در بیارم.:p;)

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
من بین کارت های 7900GTX و 8600GTX و 8700GTX گیر کردم کدوک را بخرم؟
ضمنا ایا برد کارت گرافیک تاثیری روی کارکرد کارت داره ضمنا بهترین برد با بالاترین کارایی چی هست؟آیا BFG هست؟ضمنا اگه ممکنه من کارت ها را از نوع اورکلاک کارخانه ای میخوام که در این صورت باید BFG بخرم به نظر شما اساتید محترم من چی کار کنم؟
چند تا سایت معرفی کنید تا من ازشون درباره ی اصطلاحات موجود تو پی سی و گرافیک و کارشون یه کم سر در بیارم.:p;)

شما به اين كارها كار نداشته باش

فقط بگو چقدر ميخواي واسه گرافيك هزينه كني تا بهت بگم ؟؟؟

8600GTX 8700GTX :laughing::laughing::laughing:

WantedW

کاربر سایت
Mar 5, 2008
9
ZOTAC 8800GT AMP

پول کارت گرافیک ZOTAC 8800GT AMP دارم ولی پاور و 1. 2 هفته دیگه میتونم بخرم کو تا دو هفته دیگه اووو اه. بدبختی و داری جون ما

در ضمن من قیمت گرفتم از نمایندگی برین ( سیما کامپیوتر ) گفتن 325 هزار تومن ( ZOTAC 8800GT AMP ) و یه پاور 500 وات 60 تومن ( ACBLE)
پاور خودم هم 500 وات Viera ولی بهش اعتمادی ندارم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر