مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

خب معلومه که قدرت 480 بیشته، کارت TI 560 برای رده ی میانی بازار و همسرعت کارت 470 هست، کارت 560 خالی هم یکم از 460 سریعتر خواهد بود.

بسیار خوشحال میشم دوستان مدلهایی رو که اولین بار مطرح می کنم جستجو می کنن و اطلاعاتش رو پیدا می کنن که عقب نمونن.
ممنون دوست عزیز من می خوام تا 2 ماه دیگه انشاالله یه کارت گرافیک خیلی خوب بخرم تا 350 بخرم( البته از Nvidia) , پس همین 560 gtx رو بگیرم؟
چون میخوام بهترین باشه.
کی تو بازار میاد این کارت؟
ممنون.

ممنون دوست عزیز من می خوام تا 2 ماه دیگه انشاالله یه کارت گرافیک خیلی خوب بخرم تا 350 بخرم( البته از Nvidia) , پس همین 560 gtx رو بگیرم؟
چون میخوام بهترین باشه.
کی تو بازار میاد این کارت؟
ممنون.
بله، همین مدل 560 TI خوبه، الان هم توی بازار هست.

بهترین ولی نیست، چون بهترین قیمتش 700 تومن هست، دوبرابر اینیکه شما می خوای خرج کنی!

بله، همین مدل 560 TI خوبه، الان هم توی بازار هست.

بهترین ولی نیست، چون بهترین قیمتش 700 تومن هست، دوبرابر اینیکه شما می خوای خرج کنی!
البته من منظورم بهترین کارت تا 350 بود نه بهترین کارت موجود.:d
ببخشید دوباره سوال میکنم اون کارت 560 خالی:d کی میاد به بازار و قیمت 480 gtx چنده؟
ممنون دوستان عزیز.

درسته قدیمیه ولی تعویض کارت در اولویت قرار داره

در ضمن اینقدرا هم که میگین افتضاح نیس
تقریبا هم رده i3 560 هست

بازی های که با amd خوب اجرا می شن اره اما بعضی بازی ها تا حد 5300 پایین میاد من با 955 با 460 بعضی بازی هام کم میارم چه برسه با 560 اون cpu ادم اعصابشم خورد می شه این همه هزینه می کنه نتیجه جالب نمی شه

منظورم گرافیک 560 نبود:d

CPU I3 560 بود;)

می دونم بابا گاگول که نیستم:d منم 9550 گفتم بعضی جاها شبیه 5300 می شه منظورم این بود 9550 با 560 گرافیک چیزه جالبی در نمیاد مخصوصا اگه فول اچ دی هم بازی نکنه

آخرین ویرایش:
بازی های که با amd خوب اجرا می شن اره اما بعضی بازی ها تا حد 5300 پایین میاد من با 955 با 460 بعضی بازی هام کم میارم چه برسه با 560 اون cpu ادم اعصابشم خورد می شه این همه هزینه می کنه نتیجه جالب نمی شه

منظورم گرافیک 560 نبود:d

CPU I3 560 بود;)

البته من منظورم بهترین کارت تا 350 بود نه بهترین کارت موجود.:d
ببخشید دوباره سوال میکنم اون کارت 560 خالی:d کی میاد به بازار و قیمت 480 gtx چنده؟
ممنون دوستان عزیز.
خب پس جواب درست رو گرفتی
بهتره 560 خالی رو نگیری و همون 560TI رو بخری

480 هم دیگه تولید نمیشه که نو داشته بتشه، اگرم توی بازار باشه قیمتش پرته.

سلام
کارت gtx 590 تو بازار پیدا میشه؟قیمتش چنده؟
مادربورد_سی پی یو و پاور واسه این کارت چی خوبه؟
اگر نیست کی میاد؟
تک فروشی بعضیا قیمت میدن حدود 1 میلیون، در کل تعداد کم تولید شده و نمیشه براحتی پیداش کرد.

چرا برعکس سوال می کنی حالا، کارت رو انتخاب می کنن و بعد بقیه ی قطعات رو؟ توی تاپیک سخت افزار کل بودجه رو بگو کمکت کنم.

سلام

آیا گرافیکی هست که خروجی HDMI 1.4 داشته باشه برای (انتقال تصاویر سه بعدی به تلوزیون و مانیتور)
توی کارتای گرافیکی کامپیوتر نسخه ی خروجی HDMI رو عنوان نمی کنن و پشتیبانی از پخش تصاویر سه بعدی مثل PS3 نیست، برای پخش تصاویر سه بعدی روی مانیتورهای سه بعدی هم از Dual Link DVI استفاده می کنن.

نظر دوستان در مورد این گرافیک چیست
EVGA GeForce GTX 580 3072MB Hydro Copper 2

بی صدا ....قوی

آیا ارزش دارد سفارش بدم برام بیارن
درضمن آیا واتر کولینگ مناسب برای این مدل داخل بازار خودمان پیدا میشود؟

من قسمت اخر پستتون رو نفهیمدم کولینگ دیگه برای چی می خوای؟

مدل خیلی خوبیه می خوای از اون ور برات بیارن asus هم خیلی عالیه

چون این مدل نیاز به واتر کولینگ داره طراحیش اینطوریه
روی لینک کلیک کن تا ببینی

خوب می دونم کسی که داره می خره کولینگشم باید بخره دیگه توی ایران کولینک واتر یا مشابه خیلی سخت گیر میاد شایدم باشه اما بهتره اینم بگن از همون جا بیارن

بچه ها یه کارت گرافیک برا بازی های جدید می خوام که قیمتش بین 100 تا 130 باشه 1GBباشه اگه 2 باشه با این قیمت چه بهتر

رم هم یه 2 GB میخوام 60 تومن بیشتر نمی تونم بدم الان 2GB دارم KINGESTON DDR2 800 که با اینا هماهنگ باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or