مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

بچه ها یه کارت گرافیک برا بازی های جدید می خوام که قیمتش بین 100 تا 130 باشه 1GBباشه اگه 2 باشه با این قیمت چه بهتر

رم هم یه 2 GB میخوام 60 تومن بیشتر نمی تونم بدم الان 2GB دارم KINGESTON DDR2 800 که با اینا هماهنگ باشه

والا با این پول تنها انتخابت GT 240 1gig DDR5 هست که اصلا جالب نیست
به نظر من تو فروما بگرد یه گرافیک دست دوم مناسب مثل GTX 260 یا 280 حدود 140 تومن هستن تهیه کن.چون کمتر از اینا از بازی هیچی نمیفهمی

• Like
Reactions: CriRo7
سلام
یه سوال داشتم
بین دو کارت sapphire hd 6870 و asus gtx 470 کدوم بهتره ؟ فردا میخوام بگیرم
پاورم 500 w هست

قطعا GTX 470 ولی خب دیگه 470 توصیه نمیشه پیشنهاد میشه یه GTX 560 Ti بگیری که از 470 هم بهتره قیمتشم مناسب تر.

واسه برندش هم میتونی Asus یا Zotac یا Evga رو انتخاب کنی که بهترین ها تو بازار هستن.

سلام
یه سوال داشتم
بین دو کارت sapphire hd 6870 و asus gtx 470 کدوم بهتره ؟ فردا میخوام بگیرم
پاورم 500 w هست

اصلا با این پاورت هیچ کدوم رو نمی تونی داشته باشی 470 خیلی وقته به درد نمی خوره اگه پاورت 530 real هست 460 بگیر اورش کن می شه 470 اگه بیشتر پول داری 560 با قیمت 320 تومن به بالا بگیر اما نمی دونم روی 530 درست جواب بده یا نه چون 10 وات بیشتر برق مصرف می کنه

میبخشید دوستان
من یه اشتباهی کرده بودم منظورم gtx 460 از ایسوس بود من اشتباه تایپ کرده بودم
حالا اگر میشه منو راهنمایی کنید
راستی نمیخوام قیمت بالا 290 بره
الان کارت 460 نو رو 275 قیمت دارم از ایسوس
کارت 6870 هم از ساپفایر 290 نو قیمت دارم و یدونه دست دوم که 5 ماه کار کرده 7 ماه گارانتی هم مونده 250
راستی یدونه کارت gtx 465 رو هم از ایسوس 250 قیمت دارم البته نو هست ولی گارانتی نداره از مالزی آوردن
خواهش میکنم هر چه سریعتر راهنمایی کنید
راستی من اصلا نمیخوام اور کنم
تو سایت ایسوس رو نگاه میکردم حداقل پاور مورد نیاز رو زده بود 500 وات برای 6870 پاور من 500 وات واقعی هست حالا یه سوال اگر پاورم کم باشه چه اتفاقی میفته ؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان.
حالتون چطوره؟کفشو سرامیک کردین یا نه؟:d
جدای از شوخی میخواستم نظره دوستان رو درمورده کارت گرافیک:
بدونم.
این که الان تو بازار هست یا نه و قیمتش چنده؟
و کلا کارت خوبی هست یا نه؟
و با amd phenom x4 927 جوره یا باید cpu بهتری بگیرم؟
ممنون>:d<

آخرین ویرایش:
بچه ها این کارت ها چطورن
PowerColor - ATI RADEON HD 5550- 2gb
ASUS - GeForce GT 430 - 1GB
CLUB - ATI RADEON HD 5550 - 2GB
CLUB - ATI RADEON HD 5570 - 2GB
کارتی که در حال حاضر دارم
geforce 9600 gt px

میبخشید دوستان
من یه اشتباهی کرده بودم منظورم gtx 460 از ایسوس بود من اشتباه تایپ کرده بودم
حالا اگر میشه منو راهنمایی کنید
راستی نمیخوام قیمت بالا 290 بره
الان کارت 460 نو رو 275 قیمت دارم از ایسوس
کارت 6870 هم از ساپفایر 290 نو قیمت دارم و یدونه دست دوم که 5 ماه کار کرده 7 ماه گارانتی هم مونده 250
راستی یدونه کارت gtx 465 رو هم از ایسوس 250 قیمت دارم البته نو هست ولی گارانتی نداره از مالزی آوردن
خواهش میکنم هر چه سریعتر راهنمایی کنید
راستی من اصلا نمیخوام اور کنم
تو سایت ایسوس رو نگاه میکردم حداقل پاور مورد نیاز رو زده بود 500 وات برای 6870 پاور من 500 وات واقعی هست حالا یه سوال اگر پاورم کم باشه چه اتفاقی میفته ؟

دوست عزیز نظر منو بخوای میگم رو پولت یه 40 تومن 50 تومن بزار 560 تهیه کن
465 هم کلا از رده خارجه فقط اینکه یکسری از 465 ها مال PNY برد مشکی شنیده بودم قابلیت آنلاک به 470 رو دارن حالا اینو نمیدونم اگه آنلاک نمیشه که اصلا ارزش خرید نداره.از 460 هم ضعیف تره
اگه بین این دوتا که گفتی میخوای 6870 ارجعیت داره.
پاورت رو مشخص کن چه نوعی هست مارکش ؟
اگه 500w real هست که مشکلی نیست با یه تبدیل 6 پین حله.
ولی اگه از تقلبی ها متفرقه و ایناست که اصلا کارتو بالا هم نمیاره بدتر صدمه هم میزنه.500 وات تقلبی 200 وات real هم نمیده!
حتما از مدل پاورت مطمئن شو.

بچه ها این کارت ها چطورن
PowerColor - ATI RADEON HD 5550- 2gb
ASUS - GeForce GT 430 - 1GB
CLUB - ATI RADEON HD 5550 - 2GB
CLUB - ATI RADEON HD 5570 - 2GB
کارتی که در حال حاضر دارم
geforce 9600 gt px
هر کدوم اینا رو بگیری فرق آنچنانی نسبت به 9600 حس نمیکنی.
اگه کارت دست دوم علاقه ای نداری بودجتو تا 150 تومن بکش بالا GTS 450 رو تهیه کن که حداقل تفاوتش با کارت قیبلیتو یکم حس کنی.
واسه برندش هم Zotac و Evga و Asus
Gainward هم هست از همه ارزون تره یه سری GTS 450 GLH داره Performanceش بعضی جاها از بقیه بیش تره قیمتشم مناسب ولی کیفیتش از بقیه پایین تره

آخرین ویرایش:
دوست عزیز نظر منو بخوای میگم رو پولت یه 40 تومن 50 تومن بزار 560 تهیه کن
465 هم کلا از رده خارجه فقط اینکه یکسری از 465 ها مال PNY برد مشکی شنیده بودم قابلیت آنلاک به 470 رو دارن حالا اینو نمیدونم اگه آنلاک نمیشه که اصلا ارزش خرید نداره.از 460 هم ضعیف تره
اگه بین این دوتا که گفتی میخوای 6870 ارجعیت داره.
پاورت رو مشخص کن چه نوعی هست مارکش ؟
اگه 500w real هست که مشکلی نیست با یه تبدیل 6 پین حله.
ولی اگه از تقلبی ها متفرقه و ایناست که اصلا کارتو بالا هم نمیاره بدتر صدمه هم میزنه.500 وات تقلبی 200 وات real هم نمیده!
حتما از مدل پاورت مطمئن شو.

هر کدوم اینا رو بگیری فرق آنچنانی نسبت به 9600 حس نمیکنی.
اگه کارت دست دوم علاقه ای نداری بودجتو تا 150 تومن بکش بالا GTS 450 رو تهیه کن که حداقل تفاوتش با کارت قیبلیتو یکم حس کنی.
واسه برندش هم Zotac و Evga و Asus
Gainward هم هست از همه ارزون تره یه سری GTS 450 GLH داره Performanceش بعضی جاها از بقیه بیش تره قیمتشم مناسب ولی کیفیتش از بقیه پایین تره

این GTS 450 دست دومش چقدر در میاد بعد اگه دست دوم بگیرم قدرتش نسبت به کارت نو پایین تر نمیشه به خاطر استفاده دست دوم کارت بهتری می تونی بهم معرفی کنی ؟؟؟ اون GTX 260 الان بگردم گیرم میاد اصلا من که میخوام کارت جدید بگیرم فعلا همین کارت رو می تونم اورکلاک چی بهش میگن روش انجام بدم می تونه مثلا کراسیس رو راحت انجام بده باهاش بازی کردم خیلی کم گیر گیری بود؟؟؟ بعد این اورکلاکغیر از گرافیک به بقیه اجرا هم اسیب میزنه؟؟؟ الان BRINK رو می تونم راحت رون رون اجرا کنم روی HIGH

آخرین ویرایش:
این GTS 450 دست دومش چقدر در میاد بعد اگه دست دوم بگیرم قدرتش نسبت به کارت نو پایین تر نمیشه به خاطر استفاده دست دوم کارت بهتری می تونی بهم معرفی کنی ؟؟؟ اون GTX 260 الان بگردم گیرم میاد اصلا من که میخوام کارت جدید بگیرم فعلا همین کارت رو می تونم اورکلاک چی بهش میگن روش انجام بدم می تونه مثلا کراسیس رو راحت انجام بده باهاش بازی کردم خیلی کم گیر گیری بود؟؟؟ بعد این اورکلاکغیر از گرافیک به بقیه اجرا هم اسیب میزنه؟؟؟ الان BRINK رو می تونم راحت رون رون اجرا کنم روی HIGH

GTS 450 دست دوم که نه گیر نمیاری
راجب اون 260 بله کارت بسار خوبیه کرایسیس رو هم میشه راحت بازی کرد.
البته شماره دوم یکم سبکتره بهتر اجرا میشه ولی شماره 1 احتمالا یکم اذیت میشی
دست دوم باید ببینی چقدر کارکرد داره اوضاع فنش چطوره.
GTX 260 و GTX 280 هر دو دست دوم به راحتی پیدا میشن
راجب اور کردن هم پیشنهاد میکنم انجام ندی چون اگه اشتباهی کنی کارت به فنا میدی
مخصوصا اگه کارت رفرنس باشه احتمال آسیب بیشتره.بهتره بیخیال شی .
یک راه دیگه هم داری کارت فعلیه شما 9600 Gt هست که حداقل 70 تومن میتونی بفروشیش
130 هم که میخوای بدی واسه کارت جدید کنج کن کنار هم بشه 200 تومن یه دونه GTX 460
بخر حالا یا مدل 1gig یا مدل 768 MB مدل 768 مگابایتی 190 تومنه مدل 1 گیگ از 220 تا 260 تومن
دوستان بهترین انتخاب موجود با بودجه 400 تومن چی هست؟

GTX 560 Ti
Ati 6950
ولی پیشنهاد من اینه بودجتو یه 30 الی 40 تومن اضافه کن یدونه GTX 570 بگیر ((شدیدا توصیه میشه))
واسه برند هم Evga و Zotac عالی هستن

آخرین ویرایش:
سلام دوستان.
حالتون چطوره؟کفشو سرامیک کردین یا نه؟:d
جدای از شوخی میخواستم نظره دوستان رو درمورده کارت گرافیک:
بدونم.
این که الان تو بازار هست یا نه و قیمتش چنده؟
و کلا کارت خوبی هست یا نه؟
و با amd phenom x4 927 جوره یا باید cpu بهتری بگیرم؟
ممنون>:d<
سلام دوستان
یعنی این کارت رو کسی از دوستان تو بازار ندیده؟
کسی از دوستان اطلاعی نداره یا تو بازار نیست؟
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or