مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

چرا اینا؟:-sمگه تا 2 تومن نمیخواد هزینه کنه؟
اگه اره بدون هیچ گونه شک و تردیدی GTX 680 مدل msi غیر رفرنس من یکی دو هفته پیش پرسیدم 1900 بودش
این کارتایی که گفتی همگی ارزونتر و ضعیفتر از این کارتن
دیگه قوی تر از GTX 680 میشه 690 که دو هسته و قیمتشم 2 برابر

ممنون عزیز ولی غیر از msiچیزه دیگه پیشنهاد نمیکنی؟!

سلام آقا رامین.
یه سوال ، این وب سایت رتبه بندیش درسته ؟! یعنی میتونیم با توجه به این سایت و این رتبه بندی که بر اساسه G3D Mark هست کارت انتخاب کرد یا نه؟!
PassMark Software - Video Card Benchmarks - High End Video Cards

ممنون.
سلام
کاری به نرمافزار تست نداریم ولی از نظر رده بندی مشکل داره !
بهترین حالتش اینه که دنبال Review هر مدلی که مد نظرت هست بصورت جداگانه باشی اطلاعات بهتر و دقیقتری میشه بدست آورد !

سلام
کاری به نرمافزار تست نداریم ولی از نظر رده بندی مشکل داره !
بهترین حالتش اینه که دنبال Review هر مدلی که مد نظرت هست بصورت جداگانه باشی اطلاعات بهتر و دقیقتری میشه بدست آورد !
خوب الان بنظر شما تو رنج 1 تا 1200 چه کارتی خوبه؟من 660Ti رو دیدم ک تو همین رنجه و تو Review که ازش دیدم خوب بوده ، ولی گفتم باز شما حرفه ای ترین.
آخه شما پایینترین کارتی رو که تو Resolution 1080 باشه رو معرفی کردین 570 و 7870 بود میخوام بدونم دنباله همین 2 تا باشم یا مدله دیگه مثل 660Ti ؟(تو Resolution بالا منظورمه - قضیه خرما و خدا و ایناست دگ :d)
ممنون.

خوب الان بنظر شما تو رنج 1 تا 1200 چه کارتی خوبه؟من 660Ti رو دیدم ک تو همین رنجه و تو Review که ازش دیدم خوب بوده ، ولی گفتم باز شما حرفه ای ترین.
آخه شما پایینترین کارتی رو که تو Resolution 1080 باشه رو معرفی کردین 570 و 7870 بود میخوام بدونم دنباله همین 2 تا باشم یا مدله دیگه مثل 660Ti ؟(تو Resolution بالا منظورمه - قضیه خرما و خدا و ایناست دگ :d)
ممنون.
بدون شک 660Ti !
بحث 1080 یه چیزه بحث قیمت یه چیزه دیگه ، 7870 الان اکثر مدلاش تو بازار ما هم قیمت 660Ti هستش ولی از نظر کارایی هم اینجوریه ؟ مشخصه نه پس پیشنهاد نمیشه !
570 گیر نمیاد در صورتیکه گیر هم بیاد تو مایه های 900 950 هزینه شه حالا چقدر با 660Ti تفاوت داره حدودا 120 تومن پس خرید این کارت هم با وجود 660 به هیچ وجه عاقلانه نیست !

بدون شک 660Ti !
بحث 1080 یه چیزه بحث قیمت یه چیزه دیگه ، 7870 الان اکثر مدلاش تو بازار ما هم قیمت 660Ti هستش ولی از نظر کارایی هم اینجوریه ؟ مشخصه نه پس پیشنهاد نمیشه !
570 گیر نمیاد در صورتیکه گیر هم بیاد تو مایه های 900 950 هزینه شه حالا چقدر با 660Ti تفاوت داره حدودا 120 تومن پس خرید این کارت هم با وجود 660 به هیچ وجه عاقلانه نیست !
ممنون از جواب.
توی نت ک داشتم دنباله بنچ مارک های 660 میگشتم دیدم از نظر شرکت سازنده هم تفاوت هایی وجود داره/

تو این بنچمارک های ی جورایی گیگا و زوداک بهتر جواب دادن . الان قیمت این 2 تا تو بازاره ما چنده؟!و بنظر شما کدوم بهتره؟!

ویرایش: تو یکی از سایت ها این مدل رو Inno3D GeForce GTX 670 رو گذاشته 12150 ، بنظر شما این مدل رو با توجه به پولم بگیرم یا برم سراغ 660Ti با برند معروفتر؟!

شرمنده اینقدر سوال میپرسم.

Last edited by a moderator:
ممنون از جواب.
توی نت ک داشتم دنباله بنچ مارک های 660 میگشتم دیدم از نظر شرکت سازنده هم تفاوت هایی وجود داره/

تو این بنچمارک های ی جورایی گیگا و زوداک بهتر جواب دادن . الان قیمت این 2 تا تو بازاره ما چنده؟!و بنظر شما کدوم بهتره؟!

ویرایش: تو یکی از سایت ها این مدل رو Inno3D GeForce GTX 670 رو گذاشته 12150 ، بنظر شما این مدل رو با توجه به پولم بگیرم یا برم سراغ 660Ti با برند معروفتر؟!

شرمنده اینقدر سوال میپرسم.
خواهش
بارها گفته شده تو مدلای Ref هیچ فرقی بین برندا ی مختلف از نظر کارایی نیست این بنچایی هم که گذاشتی اکثرا کارتای OC و غیر Ref هستن و همینطور اکثر مدل ها هم با یک فرکانس مشخص کار میکنن در نتیجه اختلافشون در بالاترین حالت به 2 فریم هم نمیرسه حالا این 2 فریم یعنی اختلاف زیاد ؟
ZOTAC موجود نیست ولی GIGA WindForce فک میکنم 1.150 باشه !
در مورد 670 اگه به همین قیمت میده تو خریدش شک نکن!

سلام
من فروردین ماه یک کارت EVGA GeForce GTX 560 Ti Superclocked با مشاوره شما خریدم.
حالا می خوام بفروشمش.اون موقع خریدم 520
الان چند بدم زود بره و منصفانه باشه؟
گارانتی کارت تا 92/11/25 هست و هیچ وقت اورکلاک نشده.

550 تا 600 میبرن
yahoo_6.gif

من گذاشتم 450 که انصاف هم رعایت بشه.
فروش کارت EVGA GeForce GTX 560 Ti

آخرین ویرایش:
سلام
من فروردین ماه یک کارت EVGA GeForce GTX 560 Ti Superclocked با مشاوره شما خریدم.
حالا می خوام بفروشمش.اون موقع خریدم 520
الان چند بدم زود بره و منصفانه باشه؟
گارانتی کارت تا 92/11/25 هست و هیچ وقت اورکلاک نشده.
550 تا 600 میبرن>:d<

سلام دوستان
بین 150 تا 180 تومن به دوتا گرافیک رسیدم یکی GTS250 یکی هم 5750
5750 مزیت هاش اینه که برق کمتری مصرف میکنه GDDR5 و دایرکت 11 رو ساپورت میکنه منم که پاور 350 ریل هست
GTS250 هم که از محبوب ترین کارت های گرافیکه ، کمی توی بنچمارکها از 5750 ضعیف تره ولی خوب مزیتش داشتن تکنولوژی فیزیکس انویدیا هستش
حالا الان تو دوراهیم که 5750 بگیرم که هم قوی تره هم جدید تر و دایرکت 11 ساپورته و با پاورم هم مشکلی نداره
یا 250 بگیرم فقط به خاطر تکنولوژی فیزیکس؟
من دو سال که 4670 دارم و خیلی راضیم و فقط میخوام ببینم این فیزیکس چیه که انقدر ازش تعریف میکنن و ارزشش رو داره که پاورم رو عوض کنم و یه کارت با تکنولوژی قدیمی تر ولی قوی بگیرم؟
بودجمم از این بشتر نمیره
البته یه 440 DDR5 گیر آوردم 190 که بازم از هردو کارت بالا ضعیف تره
ممنون میشم راهنمایی کنید
یا علی

سلام دوستان
بین 150 تا 180 تومن به دوتا گرافیک رسیدم یکی GTS250 یکی هم 5750
5750 مزیت هاش اینه که برق کمتری مصرف میکنه GDDR5 و دایرکت 11 رو ساپورت میکنه منم که پاور 350 ریل هست
GTS250 هم که از محبوب ترین کارت های گرافیکه ، کمی توی بنچمارکها از 5750 ضعیف تره ولی خوب مزیتش داشتن تکنولوژی فیزیکس انویدیا هستش
حالا الان تو دوراهیم که 5750 بگیرم که هم قوی تره هم جدید تر و دایرکت 11 ساپورته و با پاورم هم مشکلی نداره
یا 250 بگیرم فقط به خاطر تکنولوژی فیزیکس؟
من دو سال که 4670 دارم و خیلی راضیم و فقط میخوام ببینم این فیزیکس چیه که انقدر ازش تعریف میکنن و ارزشش رو داره که پاورم رو عوض کنم و یه کارت با تکنولوژی قدیمی تر ولی قوی بگیرم؟
بودجمم از این بشتر نمیره
البته یه 440 DDR5 گیر آوردم 190 که بازم از هردو کارت بالا ضعیف تره
ممنون میشم راهنمایی کنید
یا علی
5750 از بین این دوتا انتخاب بهتری هستش
ولی توجه داشته باش که داری از سری خیلی قدیمی استفاده میکنی و amd درست و حسابی ازش پشتیبانی نمیکنه و درایور درست و حسابی برای پرفرمنس در بازی های برای این کارت نمیده
همچنین در مورد دایرکت ایکس 11 هم زیاد روش حساب نکن این سری روی دایرکت ایکس 11 مشکل دارن
بعد اینکه کلا افتابه خرج لحیمه و پیشنهاد نمیشه ولی اگه بودجت همینه بخر
اها راستی در مورد فیزیک یادم رفت:d
فیزیک هم در بعضی از بازی ها کاربرد داره مثل batman .metro.mafia2 و چند تا بزای دیگه که یادم نیماد و شامل همه بازی ها نمیشه

EVGA GeForce GTX 560 Ti
و
XFX HD7770
کدوم بهتره؟
ویرایش:جوابتون اقای manhatan دادن

آخرین ویرایش:
5750 از بین این دوتا انتخاب بهتری هستش
ولی توجه داشته باش که داری از سری خیلی قدیمی استفاده میکنی و amd درست و حسابی ازش پشتیبانی نمیکنه و درایور درست و حسابی برای پرفرمنس در بازی های برای این کارت نمیده
همچنین در مورد دایرکت ایکس 11 هم زیاد روش حساب نکن این سری روی دایرکت ایکس 11 مشکل دارن
بعد اینکه کلا افتابه خرج لحیمه و پیشنهاد نمیشه ولی اگه بودجت همینه بخر
اها راستی در مورد فیزیک یادم رفت:d
فیزیک هم در بعضی از بازی ها کاربرد داره مثل batman .metro.mafia2 و چند تا بزای دیگه که یادم نیماد و شامل همه بازی ها نمیشه

ویرایش:جوابتون اقای manhatan دادن

ممنون یعنی کلن بیخیال بشم دیگه!
شما یه کارت معرفی کن که زیاد از نظر قیمتی از اینا بیشتر نباشه در حد 15 تومن
ولی از اینا بهتر باشه و قوی تر اگرم که فیزیکس و DX11 رو داشته باشه که چه بهتر
یه 6750 هم هست که 200 تومن هست این چطوره؟ یا 440GT GDDR5
نظرت چیه یه چیزی بگیرم که بعدا پشیمان نشم؟البته پاور هم در نظر بگیر
350 REAL
ممنون
یا علی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن