مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام به دوستان
کارت گرافیک 200 تومنی بدرد بازی میخوره؟
خوب الان یه سیستم میخوام برا کسی ببندم یعنی کارت گرافیک نزارم ؟ :)
این چه طوره؟
PowerColor Radeon HD 5770 1GB GDDR5
or
XFX ATI Radeon HD6770 1 GB DDR5
دوست عزیز برای بازی 6770 و gts 450 گرافیک هایی هستن که کمترین چیز برای بازی هستن ولی جوابگوی بازی های امروزی هست gts 450 بهتر هست

تموم کردن ملاک نیست
قدرت نشون دادن منظره و شخصیت و المانهای بازی هم مهمه...شما همین بازیها رو با یه 580 یا 680 بازی کن.یه فرق بزرگی میبینی که این فرق تو fps بازی خودشو نشون میده
حرف شما درسته دوست عزیز
شما گفتین این 4 تا بازی (به علاوه یه تعداد دیگه)رو اصلا نمیشه با 9500 بازی کرد من با قدرتش کاری ندارم فقط گفتم که من اینا رو با این کارت تموم کردم
برای من گیم پلی مهمه نه گرافیک حالا اگه با 9500 بتونم assassins و evil و چند تا بازی دیگه که همه انتظارشو میکشن بازی کنم بسه وگرنه تا حالا باید کلی پول ارتقا سیستم میدادم

حرف شما درسته دوست عزیز
شما گفتین این 4 تا بازی (به علاوه یه تعداد دیگه)رو اصلا نمیشه با 9500 بازی کرد من با قدرتش کاری ندارم فقط گفتم که من اینا رو با این کارت تموم کردم
برای من گیم پلی مهمه نه گرافیک حالا اگه با 9500 بتونم assassins و evil و چند تا بازی دیگه که همه انتظارشو میکشن بازی کنم بسه وگرنه تا حالا باید کلی پول ارتقا سیستم میدادم

اون بازی هارو هم میشه بازی کرد ولی اصلان فریم 23 به پایین هست که واقعا اصاب خورد کنه

من کاملا موافقم با این دوستمون شما لذتی که توی بازی با کارت 590 یا 690 میبرید اصلا قابل مقایسه با کارت 8400 یا 9400 نیست

ولی همه ماجرا دست من و شما نیست و این لذت هزینه بر هست و مخصوصا با وضاع قیمتهای چند وقت اخیر شما برای چند فریم بیشتر باید

3000000 میلیون تومان هزینه کنید فقط برای گرافیک و این گرافیک مین مناسب پاور مناسب مانیتور مناسب و مهمتر از هم cpu مناسب خودش هم

میخواد که روی هم باید یک چیزی تو مایه های 6 الی 7 میلیون پیاده بشید ....بنظر شما ارزش داره ???????????????????????

2 3 روز پيش يه 450gts برد اسوس خريدم : 220
به نظرتون خوب خريدم با نه؟
يه كارت ديگه هم مي خوام بخرم، بين 450gts و 630 كدومشون بهترن؟
اگه قيمت 630 را هم داريد، لطف كنيد. ( حدود 250 260 تومان قيمتش بود به نظرم، اگه اشتباه نكنم )
بله مناسب ولی با توجه به قیمت احتمالا DDR3 باید باشه که از مدلای GDDR5 کمی ضعیفتره !
GTS450 سریعتره.
630 هم موجود نیست ارزش خرید هم نداره !
سلام دوستان یه کارت گرفیک Sapphire hd 4850 x2 دو گیک کار کرده پیدا کردم به نظر شما چقدر می ارزه بگیرمش.؟
نوش که موجود نیست (به تاریخ پیوسته) ولی با همرده ش از مدلای روز بخوایم مقایسه کنیم بیشتر از 170 180 نمیارزه !
سلام دوستان قیمت کارت 5870 الان چنده تو بازار.....
موجود نیست ! (خیلی وقته)

2 3 روز پيش يه 450gts برد اسوس خريدم : 220
به نظرتون خوب خريدم با نه؟
يه كارت ديگه هم مي خوام بخرم، بين 450gts و 630 كدومشون بهترن؟
اگه قيمت 630 را هم داريد، لطف كنيد. ( حدود 250 260 تومان قيمتش بود به نظرم، اگه اشتباه نكنم )

630 برای بازی مناسب نیست، 650 به بالا توصیه میشه
با 250 تومن فعلا همون 450 رو میشه بعنوان حداقل خرید.

سلام به دوستان
کارت گرافیک 200 تومنی بدرد بازی میخوره؟
خوب الان یه سیستم میخوام برا کسی ببندم یعنی کارت گرافیک نزارم ؟ :)
این چه طوره؟
PowerColor Radeon HD 5770 1GB GDDR5
or
XFX ATI Radeon HD6770 1 GB DDR5

هر دوتا یکی هستن، فرقی ندارن
حداقل کارت مناسب برای بازی هست

حرف شما درسته دوست عزیز

موفق باشین.

سلام دوستان قیمت کارت 5870 الان چنده تو بازار.....

خیلی وقته تولید نمیشه، دنبال 6870 یا 6950 باشید.

کسی قیمت GTX460 یا 470 رو میدونه؟

و اینکه چند درصد تفاوت قدرتشون هست؟
GTX460 و 470 موجود نیست ! (خیلی وقته)
با کدوم مدل میخوای مقایسه کنی ؟ GTX460 خودش 4 مدل داره با سریعترین مدلش که 1GB باشه بخوایم مقایسه کنیم 470 حدودا 15 درصد سریعتره !

آخرین ویرایش:
GTX460 و 470 موجود نیست ! (خیلی وقته)
با کدوم مدل میخوای مقایسه کنی ؟ GTX460 خودش 4 مدل داره با سریعترین مدلش که 1GB باشه بخوایم مقایسه کنیم 470 حدودا 15 درصد سریعتره !

به نظرت دست دومش چنده؟ (تا چقدر می ارزه بخرم؟!)

برای این کارت ،پاور چند واتی نیازه؟

Last edited by a moderator:
به نظرت دست دومش چنده؟ (تا چقدر می ارزه بخرم؟!)

برای این کارت ،پاور چند واتی نیازه؟
کدوم مدل 460 یا 470 ؟ برند و سری کارت چیه ؟
460 حداقل یه 450w و 470 هم حداقل یدونه 550w میخواد حالا با توجه به قطعات دیگه پاور باید تو همین حدود یا بالاتر باشه !
سلام به همه
میخواستم قیمت 6790 رو با برد Sapphire بدونم الان چنده؟
هرچی گشتم انگار نیستو نابود شده :|
ممنونم
موفق باشید
موجود نیست باشه هم قیمت نمیدن !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or