مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

حالا یک نکته 9500 چقدر توانایی دارهیعنی قدرت اینا؟البته خودم ازش استفاده کردم قبلا

توی بیشتر بازی ها الیته تعدادی بازی هستند که اصلا نمیشه با هاش بازی کرد ولی amazing spaider man رو همه جی روی لو رو به متوسط و res1280x720 میشه با 25-30 بازی کرد و sleeping dogs رو روی high روبه متوسط 30-40 فریم میده

سلام دوستان...
یه کارت گرافیکی الان هست تو بازار که از GTX 480 قویتر باشه؟رنج قیمت هم دور و بر 1 تومن.الان خود همین GTX 480 چنده؟
بعد اینکه یدونه قویتر از 480 بگیرم خوبه یا اینکه دوتا 480 بگیرم؟ دردسر داره؟میارزه؟چجوریه؟چون تا حالا هیچوقت اینکارو نکردم و اصلا هم نمیدونم و وارد نیستم.و ابنکه دوتا 480 به اندازه یدونه 590 قوی میشه؟
ممنون...

آخرین ویرایش:
سلام دوستان...
یه کارت گرافیکی الان هست تو بازار که از GTX 480 قویتر باشه؟رنج قیمت هم دور و بر 1 تومن.الان خود همین GTX 480 چنده؟
بعد اینکه یدونه قویتر از 480 بگیرم خوبه یا اینکه دوتا 480 بگیرم؟ دردسر داره؟میارزه؟چجوریه؟چون تا حالا هیچوقت اینکارو نکردم و اصلا هم نمیدونم و وارد نیستم.و ابنکه دوتا 480 به اندازه یدونه 590 قوی میشه؟
ممنون...
تا 1.200 ، GTX660 Ti و 100 تومن کمتر هم HD7950 رو میشه در نظر گرفت هر دو مدل بطور میانگین از 580 هم سریعتر هستن چه برسه به 480 ، نوش هم موجود نیست خیلی وقته!
الان سوال اینه که شما با یدونه 480 مگه مشکلی داری که تو فکر ارتقاء هستی ؟
من مشخصات سیستم شما رو نمیدونم ولی برای SLI به پاور قویتر نسبت به حالت تک کارت نیازه (480 که جای خود داره) ، مینبرد باید قابلیت ساپورت SLI رو داشته باشه و همینطور CPU و RAM هم مناسب باشه این از این کارایی 2 تا 480 حدودا در حد همون 590 میشه اما حرارت به شدت بالایی تولید میکنه (کیس تو مایه های اجاق گاز میشه) و از اونطرف هم مصرف انرژی بالایی خواهد داشت !

آخرین ویرایش:
اساتید :d حدود 10 روز دیگه میرم دبی . تقریبا تمام بنچمارکهای کارتهای Nvidia و AMD رو بررسی کردم . چیزی که بنظرم منطقی (نسبت به هزینه ای که پرداخت میکنیم ) رسید 660 Ti بود . حالا میخوام ببینم تو رنج 300$ پیشنهادتون چیه ؟ این میتونه بهترین انتخاب باشه ( با توجه به تکنولوژی جدید و حرارت و ... ) ؟ یه سوال دیگه هم اینکه 660 معمولی هم گویا داریم اما من چیز خاصی تو نت گیر نیاوردم که بدرد بخور باشه . فقط قیمتش بود که حدود 220-30$ هست . ممنون میشم یه راهنمایی کنید :x

توی بیشتر بازی ها الیته تعدادی بازی هستند که اصلا نمیشه با هاش بازی کرد ولی amazing spaider man رو همه جی روی لو رو به متوسط و res1280x720 میشه با 25-30 بازی کرد و sleeping dogs رو روی high روبه متوسط 30-40 فریم میده
میشه بگید چه بازی هایی رو نمیشه با 9500 بازی کرد؟

اساتید :d حدود 10 روز دیگه میرم دبی . تقریبا تمام بنچمارکهای کارتهای Nvidia و AMD رو بررسی کردم . چیزی که بنظرم منطقی (نسبت به هزینه ای که پرداخت میکنیم ) رسید 660 Ti بود . حالا میخوام ببینم تو رنج 300$ پیشنهادتون چیه ؟ این میتونه بهترین انتخاب باشه ( با توجه به تکنولوژی جدید و حرارت و ... ) ؟ یه سوال دیگه هم اینکه 660 معمولی هم گویا داریم اما من چیز خاصی تو نت گیر نیاوردم که بدرد بخور باشه . فقط قیمتش بود که حدود 220-30$ هست . ممنون میشم یه راهنمایی کنید :x
سفر بدون خطر ! :d
تا رنج 300 همون 660Ti پیشنهاد میشه بدون شک ، Review که زیاده از 660 ولی خوب اینا حرفشون سنده :arrowd:

ANANDTECH
bit-tech
TECHPOWERUP

ولی من همه این بازی هایی رو که گفتین با همین 9500 تموم کردم!!!!!
تموم کردن ملاک نیست
قدرت نشون دادن منظره و شخصیت و المانهای بازی هم مهمه...شما همین بازیها رو با یه 580 یا 680 بازی کن.یه فرق بزرگی میبینی که این فرق تو fps بازی خودشو نشون میده

یه لپ تاپ سونی دارم که کارت گرافیکش ATI Mobility Radeon HD 5650 1GB هست، قدرتش برای گیم در چه حدودیه؟ در مقایسه با کارتهای NVIDIA همسطح با کدوم کارت قرار میگیره؟

سلام
الآن توبازارقیمتgtx690چقدره؟

با بورد ایسوس بین 3210 تا 3350 تومن! تک و توک هم پیدا میشه!

یه لپ تاپ سونی دارم که کارت گرافیکش ATI Mobility Radeon HD 5650 1GB هست، قدرتش برای گیم در چه حدودیه؟ در مقایسه با کارتهای NVIDIA همسطح با کدوم کارت قرار میگیره؟

قدرتش ضعیفتر از gt 430 انویدیا و همرده gt 330 انویدیا قرار میگیره.

Last edited by a moderator:
2 3 روز پيش يه 450gts برد اسوس خريدم : 220
به نظرتون خوب خريدم با نه؟
يه كارت ديگه هم مي خوام بخرم، بين 450gts و 630 كدومشون بهترن؟
اگه قيمت 630 را هم داريد، لطف كنيد. ( حدود 250 260 تومان قيمتش بود به نظرم، اگه اشتباه نكنم )

سلام به دوستان
کارت گرافیک 200 تومنی بدرد بازی میخوره؟
خوب الان یه سیستم میخوام برا کسی ببندم یعنی کارت گرافیک نزارم ؟ :)
این چه طوره؟
PowerColor Radeon HD 5770 1GB GDDR5
or
XFX ATI Radeon HD6770 1 GB DDR5

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or