مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

خب چرا اینجوریه؟ 560 که نسل جدیدتره.یا یه مثال دیگه که 590 از 670 سریعتره.ممنون میشم اگه دلیلشو بگید.
خوب این چیز عجیبی نیست درسته که نسل جدید باید نسبت به نسل قبلش سریعتر و کلا حرف جدیدتری واسه گفتن داشته باشه ولی این سریعتر بودن قرار نیست رده بندی کارتا رو به هم بزنه (تا الان که به همین شکل پیش رفته) ، مشکل اینجاس که شما 480 رو با 560 مقایسه میکنی هر کارتی تو یه دسته بندی خاصی قرار میگیره 480 هم با 570 مقایسه میشه نه 560Ti !
590 هم یه کارت 2 هسته ای هستش و تا قبل از 690 به همراه 6990 سریعترین کارتای موجود بودن ولی خوب نسل جدید کارتای nVidia نسبت به نسل قبلش افزایش کارایی محسوسی دارن که کارایی کارت تک هسته ای مثل 670 در حد 590 شده !
اقا نظرتون راجب کارت گرافیک gt 660 چیه؟
خوبه؟
GT660 نداریم اگه منظور GTX660Ti هستش که هنوز عرضه نشده !

آخرین ویرایش:
والا نمیدونم
این مهندسمون تو فاکتور نوشته:
gt 660 msd

اقایون اصلاح کنم
gtx 440 هستش
ایا این بهتر از 5600 هست؟
مثکه این مهندس کلا اشتباه مینویسه !
GTX440 نداریم GT440ـه حداقل کارت برای بازی هستش ، به این صورت که تنظیمات و جزئیات در حالت متوسط (یا پایینتر) و Res هم 1280x1024 باشه میتونه فریم قابل قبولی بده !
5600 هم نداریم 5600 اسم یه سری تو کارتای AMD هستش نه مدل !
و در آخر بودجه تون رو اعلام کنید بقیه ش با ما !
درود بر اساتید
گرافیک gtx 590 تو بازار پیدا میشه؟ و قیمتش چنده؟عرصش خرید داره؟پاورم 700 وات thermaltake هست جواب این کارتو میده؟6990 بهتره یا این؟
yahoo_4.gif
خیر موجود نیست باشه هم بین 1.300 تا 1.500 متغیره ، ارزش خرید هم نداره GTX670 یا بالاتر GTX680 به مراتب ارزش خرید بالاتری دارن !
بین 590 و 6990 هم در اکثر موارد 6990 سریعتر عمل میکنه ولی محسوس نیست !

سلام دوستان من یک کارت گرافیک میخواستم که بتونم بازیهایی گرافیکی مثل crysis 2 مشابه اون رو راحت اجرا کنم یعنی روون باشه.حالا به نظر شما چه کارت گرافیکی بهتره.قیمت حداکثر 200 تومن باشه.
راستی دوستان این gtx 560 و 590 و 480 بینشون کدوم قویتره؟بازیهایی مثل crysis 2 مشابه اش رو کدوم بهتر و روون تر میاره؟قیمت این سه تا چنده؟

GTX440 نداریم GT440ـه حداقل کارت برای بازی هستش ، به این صورت که تنظیمات و جزئیات در حالت متوسط (یا پایینتر) و Res هم 1280x1024 باشه میتونه فریم قابل قبولی بده !

خیر موجود نیست باشه هم بین 1.300 تا 1.500 متغیره ، ارزش خرید هم نداره GTX670 یا بالاتر GTX680 به مراتب ارزش خرید بالاتری دارن !
بین 590 و 6990 هم در اکثر موارد 6990 سریعتر عمل میکنه ولی محسوس نیست !

من در هال هاضر یک 6950 دارم به نضرتون بهتر نیست یکی دیگه بزارم cross fire کنم؟

من بودجم 650 الی 700 هست
حالا 50 تومن بالا پایین شد ایراد نداره
حالا سیستمتون چی پیشنهاد میدین؟
برای کارای گرافیکی هم خوب باشه حتما

من در هال هاضر یک 6950 دارم به نضرتون بهتر نیست یکی دیگه بزارم cross fire کنم؟

در حال حاضر كه اين كارت ميتونه تقريبا تمام بازي هارو راحت اجرا كنه (رو فول اچدي شايد بايد بقيه تنظيماتو پايين بياري)
من جاي تو بودم اينكارو نميكردم چون بعد ممكنه هم پاور كم بياري كه اونم بايد عوض شه و بيشتر خرجيو كه ميكنه در حال حاضر حروم ميشه
حالا ميتوني ببيني اساتيد (اقا رامين و اقا فرشيد نظرشون چيه)

سلام.

من دارم یه سیستم جدید می بندم، و احتمالا می خوام حدود 300 تومن بذارم برای گرافیک، الان که لیست قیمت ها رو نگاه می کنم، می بینم که کارت 2gb ddr3 هست 1gb gddr5 هم هست، می خواستم بدونم gddr5 چه قدر با ddr3 فرق می کنه و ارزش داره که مموری رو فدای کلاک سپید کنم؟
کلا توی این رینج قیمت که گفتم به نظرتون بهترین انتخاب چیه؟

سلام.

من دارم یه سیستم جدید می بندم، و احتمالا می خوام حدود 300 تومن بذارم برای گرافیک، الان که لیست قیمت ها رو نگاه می کنم، می بینم که کارت 2gb ddr3 هست 1gb gddr5 هم هست، می خواستم بدونم gddr5 چه قدر با ddr3 فرق می کنه و ارزش داره که مموری رو فدای کلاک سپید کنم؟
کلا توی این رینج قیمت که گفتم به نظرتون بهترین انتخاب چیه؟

دادا ما اینو قبلا پرسیدیم,آقا فرشید به ما گفتن 1gb gddr5 بهتره ولی 2gb ddr3 در حد همون 1gb ddr3 شاید یکم بهتره.ینی این فقط پدرسوخته بازی کارت سازاست.ساخت ddr3 ارزون تر از ddr5 تموم میشه.این کلاه چند ماه پیش سر ما رفت و رفتیم 2gb ddr3 خریدیم.اون وقتا ما باقالی از گوش کوبیده تشخیص نمیدادیم شکر خوردیم

---------- نوشته در 02:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

اگه بفروشن 2500 تا 2800 هست! این حدودا میچرخه! :دی

یا جده سادات! مگه تا دو هفته پیش 2250 نبود نوکرتم؟
آقا ما هر چی پول جم میکنیم برا ارتقا,قیمتا دوبله سوبله میشن.اصن ناامید شدیم یه وضعیه:((

در حال حاضر كه اين كارت ميتونه تقريبا تمام بازي هارو راحت اجرا كنه (رو فول اچدي شايد بايد بقيه تنظيماتو پايين بياري)
من جاي تو بودم اينكارو نميكردم چون بعد ممكنه هم پاور كم بياري كه اونم بايد عوض شه و بيشتر خرجيو كه ميكنه در حال حاضر حروم ميشه
حالا ميتوني ببيني اساتيد (اقا رامين و اقا فرشيد نظرشون چيه)
آقا رامین وآقا فرشید نضرتون راجع به این حرکت انقلابی ما چیه.البته خودم یه 6950 کار کرده سالم و همچنین یه پاور خوب که بشه کراس فایر کنم سراغ دارم که کلن رو هم 500 تومن میشه به نضرتون ارزش داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or