مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

17

کاربر سایت
Feb 20, 2007
69
یه کارت خوب می خواستم که بازی های جدید رو مثل tiberium wars)رو با کیفیت نسبتا خوبی اجرا کنه وقیمت مناسبی داشته باشه. پیشنهادتون چیه؟ در ضمن لطفا قیمتش رو هم بنویسید

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
محمدرضا جان من دیروز یه کارت گرافیک دیگه گرفتم وقتی pc رو روشن میکنم این میاد ولی مشکلی ایجاد نکرده برام علتش چیه؟
6eyq78m.jpg

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
محمدرضا جان من دیروز یه کارت گرافیک دیگه گرفتم وقتی pc رو روشن میکنم این میاد ولی مشکلی ایجاد نکرده برام علتش چیه؟
اوه اوه...این مشکل حفنیه:D
بدو برقش رو بزن تا کارتو نسوزوندی...میدونستی الان از 20% قدرت کارتتم استفاده نکردی؟
اون برق رو بزن که خطریه;)
یه کابل همراه کارت گرافیکم هستش که به پاور وصل میشه فکر کنم باید همون رو وصل کنم
فکر نکن سریعتر وصل کن:D
چی گرفتی؟ 7600 جی تی؟
سلام به همه من می خواستم یه کارت agp حدود 90 تومن بگیرم
الان fx 5200 دارم شما چی میگید
اقا یکی جواب منو بده لطفا
دوست عزیز 4 دقیقه نشده بوده پست دادی میخوای جواب بگیری؟
برای agp نمیدونم 7600 جی تی چند شده...ولی شاید توی همین رنج باشه(بعید میدونم)...7600 جی اس بگیر;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
اوه اوه...این مشکل حفنیه:D
بدو برقش رو بزن تا کارتو نسوزوندی...میدونستی الان از 20% قدرت کارتتم استفاده نکردی؟
اون برق رو بزن که خطریه;)

فکر نکن سریعتر وصل کن:D
چی گرفتی؟ 7600 جی تی؟
شانس آوردم نزدیک بود کارت نو بسوزه تازه دیشب کلی بازی کردم:sick:
خوب شد یه سوال کردم وگرنه همینجوری بازی میکردم دستت درد نکنه
آره بزور گیر اومد اون هم point of viow یه سوال پیش اومده برام ram من 512 و reinbow six vegas رو راحت اجرا کردم graw2 رو هم رو تنظیمات خوبی مرحله اولش رو راحت بازی کردم ولی مرحله 2 که چندتا تانک و ....یکم سنگینتره حتی تنظیمات رو low میزارم خیلی بازی کنده این بخاطر کمبود ram هستش؟یه رم 512 دیگه بگیرم دیگه این مشکل رو ندارم؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
شانس آوردم نزدیک بود کارت نو بسوزه تازه دیشب کلی بازی کردم:sick:
خوب شد یه سوال کردم وگرنه همینجوری بازی میکردم دستت درد نکنه
آره بزور گیر اومد اون هم point of viow یه سوال پیش اومده برام ram من 512 و reinbow six vegas رو راحت اجرا کردم graw2 رو هم رو تنظیمات خوبی مرحله اولش رو راحت بازی کردم ولی مرحله 2 که چندتا تانک و ....یکم سنگینتره حتی تنظیمات رو low میزارم خیلی بازی کنده این بخاطر کمبود ram هستش؟یه رم 512 دیگه بگیرم دیگه این مشکل رو ندارم؟

من از GRAW 2توی پی سی خبری ندارم...ولی شماره ی یکش پدر رمم رو دراورد...
کلا 512 کمه...الان 2 گیگ نیازه...حداقل 1 گیگش کن;)

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم کارت 8600gt در حال حاضر در رنج قیمت 150 تومان بهترین انتخاب هست و آیا میتونه بازیهایی مثل lost planet , dirt , graw2 اجرا کنه؟
البته اگه تا 200 تومان هم باشه میتونم تهیه کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر