مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

آخه تازه خریدمش حیفم میاد بفروشم کارت خوبی به نظر میاد

دیگه یا این یا اون

کراسم می خوای بکنی دو تا 5750 رو با هم بکن که بازم ارزش نداره پولتو دور می ریزی یا باهاش کنار بیا یا ارتقاش بده

دوستان یه کارت گرافیک 1G DDR5 میتونه کار یه کارت گرافیک 2G DDR3 رو انجام بده؟؟؟ کدوم بهتره؟؟؟

نخیر، چه ربطی دارن بهم؟
رم DDR5 سرعت خیلی بیشتری داره و باعث میشه توی بعضی بازیها فریم بیشتری بگیره کارت، اما حافظه ی 2 گیگ فعلا کاربردی نداره و حتما سرعت پایینتری نسبت به مدل 1GB DDR5 میده.

سلام دوستان من 320 دارم میخوام بدونم کدوم از این دو مدل را بگیرم فرقشون هم بگید ممنون میشم asus gtx 560 ti directcu 1 vs asus gtx 560 ti directcu 2

سلام دوستان من 320 دارم میخوام بدونم کدوم از این دو مدل را بگیرم فرقشون هم بگید ممنون میشم asus gtx 560 ti directcu 1 vs asus gtx 560 ti directcu 2

اینا رو از کجا اوردی ؟

560 از برند ایسوس غیر رفرنسش فقط یه مدل asus gtx 560 ti directcu 2 داره دیگه!
که قیمتش هم 360 تومنه
با 320 باید از برند evga بیگری

الان با gtx 460 1gb میشه کرایسیس 2 رو روی بالاترین تنظیمات اجرا کرد ؟ برای بتلفیلد 3 چه طور فکر میکنید ؟
اگه نه با 560ti چطور ؟

آخرین ویرایش:
الان با gtx 460 1gb میشه کرایسیس 2 رو روی بالاترین تنظیمات اجرا کرد ؟ برای بتلفیلد 3 چه طور فکر میکنید ؟
اگه نه با 560ti چطور ؟

crysis 2 رو میشه با بالاترین تنظیمات و 1080P با کارت gtx 460 حدود 35 فریم بگیرید. BF3 هم که هنوز عرضه نشده. اما سازندگان سیستم پیشنهادی رو gtx 460 معرفی کردن که ممکنه بازم کم بیاره. 100% برای اجرای Bf3 با 30 فریم و جزئیات کامل 560 کافی بنظر میرسه.

یه کارت خوب در حد 100-115 پشنهاد میکنین ؟
یه سوال دیگه ! gddr5 و gddr3 تفاوتشون چیه ؟ اصلا ربطی به رم دارن ؟ مثلا gddr5 باشه رم نمیتونه ddr3 باشه ؟

یه سوال دیگه ! gddr5 و gddr3 تفاوتشون چیه ؟ اصلا ربطی به رم دارن ؟ مثلا gddr5 باشه رم نمیتونه ddr3 باشه ؟
با درود:
فرق DDr3 و DDr5 توی سرعت عمل بیشتر هست و یه سری قابلیت ها مثل چند بیتی بودن یعنی بالای 192 بیت همشون DDR5 هستن این مال گرافیک هست و رم جداست و ربطی به هم ندارند!

با 100 تومن نمیشه کارت واسه گیم گرفت اما به هر حال با اون بودجه میشه 5670 و خرید

فرق ddr3 و ddr5 هم که دوستان گفتن توی سرعت هست و به ram سیستم هیچ ربطی نداره
یعنی شما مادربوردت ddr5 باشه میتونی رم ddr2 ببندی ! یا ddr3
چون هنوز memory های ddr5 واسه استفاده روی مادربورد ساخته نشدن
با درود:
فرق DDr3 و DDr5 توی سرعت عمل بیشتر هست و یه سری قابلیت ها مثل چند بیتی بودن یعنی بالای 192 بیت همشون DDR5 هستن این مال گرافیک هست و رم جداست و ربطی به هم ندارند!

نه ربطی به بیت نداره
چون الان کارتهایی داریم که ddr3 هست اما 512 bit هم هستن

Back