مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام
من فردا میخوام این گرافیکو بخرم
ati radeon Hd 4650 1gb
نظرتون چیه؟
چرا باید پاور رو عوض کنم؟اصلا چه ربطی داره؟

گرافیک خودم:
Nvidia Geforce 9400 gt 1gb
لطفا مفصل راهنماییم کنید .بسیار ممنونم
user_online.gif
progress.gif
خب 4650 اونقدری با کارت خودت تفاوت نداره و پاور خاصی هم نمی خواد

وجه اشتراکشون اینه که هیچ کدوم اصلا بدرد بازی نمی خورن، دیگه مورد خاصی ندارن که قابل توضیح باشه.

لطفا راهنماییم کنید من میخوام فقط از مال خودم بهتر باشه چون دوستم همینو داره و خیلی خیلی خوبه همه بازی ها رو میکشه و لی مال من افت فریم وحشتناکی داره، من نمیدونم چیکار کنم یه پنجاه تومانی دارم کمک کمک کمک

این برند گویا مال کشور تایوان هست
ولی قیمتش خیلی خوبه 560 رو میده 230..!
فقط نمیدونم آیا قدرتش از کارتهای مشابه کمتر هست یا نه..؟

برندش بد نیست اما خنک کنندگیش به درد نخوره و ارزش نداره واسه 20 تومن ارزونتر evga رو ول کنی بری اینو بخری!

منم الان بین 460 و 560 موندم می خواستم بدونم برند های خوب با قیمت های 230 تا 300 چیا هستن؟
یعنی اگر 560 ارزون بگیریم اینطوری نشه که اندازه 460 هم کار نده؟

برند خوب : msi - evga -asus-gigabyte-galaxy-
اگر میخوای 300 خرج کنی خب 20 تومن بزار روش 560 مدل ti رو بگیر که از 460 خیلی قویتره
در ضمن برندها مدل رفرنسشون از نظر قدرت تفاوتی با هم ندارن
یعنی ننمیشه شما 560 بگیری که از 460 ههم ضعیفتر باشه/:)
اگر اختلاف یکی دو فرم هست خوب ارزش نداره 560 بگیرم..
الان به نظر شما 460 با 210 تومن ارزش خرید داره یا 560 با 250 تومن به بالا..
..
اختلافش 1 فریم نیست
میانگین بگیری به 6-7 میرسه - اگه میتونی 460 از برند evga با قیمت 210 بخری همون 460 خوبه
اگر نه 560 بگیر

لطفا راهنماییم کنید من میخوام فقط از مال خودم بهتر باشه چون دوستم همینو داره و خیلی خیلی خوبه همه بازی ها رو میکشه و لی مال من افت فریم وحشتناکی داره، من نمیدونم چیکار کنم یه پنجاه تومانی دارم کمک کمک کمک
اون گرافیکی که دوست شما داره به درد نمیخوره و بازیها رو هم نمیتونه روی تنظیمات حتی معمولی روون اجرا کنه
با 50 تومن هم کارتی واسه بازی نمیشه پیشنها داد
460 msi خوبه؟
ماله خودم 9800 gt هست با 460 عوض کنم؟
قیمت 460 چنده ؟(برند های خوبش)
بله خوبه
از 230-260

سلام من ظهر میرم اینو میگیرم
ati radeon hd 4650
اگرم بهتر هست بگید در حد 80 90 تومانی
مال خودم geforce 9400 gt 1gb
راستی مال خودمو بدم چند بهم میدن؟

میانگین بگیری به 6-7 میرسه - اگه میتونی 460 از برند evga با قیمت 210 بخری همون 460 خوبه

متاسفانه برند EVGA قیمتش بالاست و زیر 250 من ندیدم داشته باشه برند ZOTAK هست 210 تومن..
در کل آیا ارزش داره 40 تومناختلاف بین این دو برند بدم..؟

=========

من یکم تحقیق کردم دیدم این مدل 560 که برند Gainward داره میزنه 4 مدل هستن که اون مدل معمولیش که 238 تومن قیمت داره هیچ اطلاعاتی ازش در دسترس نیست و اصلا نمیشه تخمین زد قدرتش در چه حدی هست..
درسته تو سایت خود Gainward قرار گرفته ولی حدقل یکجا باید ازش صحبت شده باشه که من پیدا نکردم..
http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=674
خودشون هم تحویلش نگرفتن
http://www.gainward.com/main/edm/GTX560/GTX560-gw_2011edm.html

خلاصه قضیه خیلی مشکوک هست.. اگر اطلاعاتی از این مدل دارین بدین تا مقایسه کنیم..

سلام من ظهر میرم اینو میگیرم
ati radeon hd 4650
اگرم بهتر هست بگید در حد 80 90 تومانی
مال خودم geforce 9400 gt 1gb
راستی مال خودمو بدم چند بهم میدن؟

فک کنم دو نفر اینجا بهت گفتن که خرید اون کارتها اشتباس، حالا باز برای چی سوال می کنی وقتی نمی خوای گوش بدی؟؟! هر کاری دوس داری بکن.
گارت خودت رو 20 30 تومن هم بر نمی دارن.

متاسفانه برند EVGA قیمتش بالاست و زیر 250 من ندیدم داشته باشه برند ZOTAK هست 210 تومن..
در کل آیا ارزش داره 40 تومناختلاف بین این دو برند بدم..؟

=========

من یکم تحقیق کردم دیدم این مدل 560 که برند Gainward داره میزنه 4 مدل هستن که اون مدل معمولیش که 238 تومن قیمت داره هیچ اطلاعاتی ازش در دسترس نیست و اصلا نمیشه تخمین زد قدرتش در چه حدی هست..
درسته تو سایت خود Gainward قرار گرفته ولی حدقل یکجا باید ازش صحبت شده باشه که من پیدا نکردم..
http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=674
خودشون هم تحویلش نگرفتن
http://www.gainward.com/main/edm/GTX560/GTX560-gw_2011edm.html

خلاصه قضیه خیلی مشکوک هست.. اگر اطلاعاتی از این مدل دارین بدین تا مقایسه کنیم..
اون مدل ZOTAC احتمالا 460 SE هست که یه 15 تا 20 درصدی ضعیفتره،
من پیشنهاد می کنم کلا از این برند دست برداری، بخاطر 20 30 تومن خریدت رو کم ارزش نکن. همونقدری که کمتر ازش میشه خبری پیدا کرد، همونقدرم ریسک خریدش بیشتره.

سلام فرشید جان ، میخوام یدونه GTX 460 1 GB واسه یکی از اقوام بخرم . خودم Zotac دارم و مشکلی نداره ولی چون بعضی از دوستان گفتن برند جالبی نیست خواستم بپرسم اگه برند دیگه گیرم نیومد Zotac رو بخرم یا نه ؟

سلام فرشید جان ، میخوام یدونه GTX 460 1 GB واسه یکی از اقوام بخرم . خودم Zotac دارم و مشکلی نداره ولی چون بعضی از دوستان گفتن برند جالبی نیست خواستم بپرسم اگه برند دیگه گیرم نیومد Zotac رو بخرم یا نه ؟
سر این برند بین من و بعضی دوستان اختلاف نظر هست و البته مهم نیست چون اختلاف فنی نیست، سلیقه ایه، من برند رو معتبر می دونم و مشکلی با کارتهای فروخته شده از این برند نداشتم، گارانتیش هم خوبه و دست آدم رو خالی نمی زاره.

اگر اختلاف یکی دو فرم هست خوب ارزش نداره 560 بگیرم..

الان به نظر شما 460 با 210 تومن ارزش خرید داره یا 560 با 250 تومن به بالا..

بستگی به برندش داره از 238 تومن هست تا 350 تومن..

به حرفم توجه نکردی گفتم در فرکانس یکسان در حالت پایه 560 در حد یک 470 بهتون فریم می ده یعنی همون 6-7 فریم در فریم های 45 در حالت 25-30 هم 5 فریم حدودا اختلاف دارن در مقایسه با 460 در حالت 675 کلاک

می تونی مدل 560 evga با قیمت 260 بگیری حداقل کیفیتش اثبات شده هست قدرت اورکلاک بالایی هم داره اگر نه که 460 با قیمت حدودیه 230

در کل در دوشون نسبت به قیمت هاشون ارزش دارند دیگه بستگی به جیبتون داره

اقایون کارتASUS GTS250 برای انجام بازی ها تا یه سال دیگه روی کیفیت متوسط جوابگو هست؟؟؟
نخیر، همین الان هم بعضی بازیهای سنگین کفایت نمی کنه، اما برای کیفیت متوسط شاید 70 درصد بازیها رو تا سال آینده هم جوابگو باشه. دیگه صحبت 3 سال رو برای کارت 900 تومنی هم نمیشه کرد.

دوستان یه سوال دارم من یه کارت 5750 دارم آیا میتونم این رو با یه کارت 5770 در حالت کروس فایر قرار بدم ؟ بعد قیمت 5770 چنده .؟

دوستان یه سوال دارم من یه کارت 5750 دارم آیا میتونم این رو با یه کارت 5770 در حالت کروس فایر قرار بدم ؟ بعد قیمت 5770 چنده .؟

چیزه جالبی نمی شه مخصوصا اگه بخوای دو تا کارت که یکسان هم نیستن رو کراس کنی

بهتره 5750 هم بفروشی یک 6850 با قیمت 240 تومان بگیری

5770 هم حدود 170 قیمت داره

چیزه جالبی نمی شه مخصوصا اگه بخوای دو تا کارت که یکسان هم نیستن رو کراس کنی بهتره 5750 هم بفروشی یک 6850 با قیمت 240 تومان بگیری 5770 هم حدود 170 قیمت داره
آخه تازه خریدمش حیفم میاد بفروشم کارت خوبی به نظر میاد

Back