مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام

دوستان نظرتون در مورد این کارت چیه ؟

Gainward Phantom قیمتش که خیلی مناسبه، با توجه به اینکه رفرنس هم نیست ...

بنچمارک هاشم میتونید ببیند، اور که بشه از 580 هم قوی تر میشه ...

http://www.overclockers.com.au/article.php?id=926364&P=2

اونجام گفتم مرتضی جان
با توجه به قیمت خیلی خوبش
در خریدش شک نکن
سلام من می خوام یک GTS 450 بگیرم . چه برندی رو پیشنهاد می کنید ؟ EVGA چطوره کارش ؟

بله همون evga هم کیفیتش عالیه هم قیمتش مناسبه

سلام

دوستان نظرتون در مورد این کارت چیه ؟

Gainward Phantom قیمتش که خیلی مناسبه، با توجه به اینکه رفرنس هم نیست ...

بنچمارک هاشم میتونید ببیند، اور که بشه از 580 هم قوی تر میشه ...

http://www.overclockers.com.au/article.php?id=926364&P=2

چون برد مرجع نیست و از این برند هست خریدش توصیه نمیشه ، هر چند که خنک کنندش خوبه،با اور کردن هم شاید سرعتش بعضی جاها به 580 برسه، اما اگر فکر می کنی همه جا از 580 قویتر میشه کاملا اشتباهه.

نمی دونم چرا دوستانی که دنبال کارتای حرفه ای هستن زورشون میاد یه مقدار بیشتر هزینه کنن و از یه برند معتبر و گارانتی معتبر خرید کنن،فقط به قیمت کمتر نگاه نکنید.

سلام من می خوام یک GTS 450 بگیرم . چه برندی رو پیشنهاد می کنید ؟ EVGA چطوره کارش ؟
از ASUS,ZOTAC و EVGA می تونی انتخاب کنی،همه برندای خوبین. ولی EVGA اینجا گارانتی شرکتی داره فقط.

نخیر، 460 دیگه همه جا بالاترین تنظیمات رو نمی تونه فریم خوب بده، اتفاقا Crysis 2 با وجود برخی نقاط ضعف در گرافیکش هنوز هم یکی از سنگین ترین گرافیک های PCهست، اگر آپدیت DX 11 رو هم بگیره از این هم سنگین تر میشه.

بتازگی مرسوم شده بعضی دوستان فکر می کنن خرید 2 تا کارت ضعیف بهتر از یک کارت قویتر معادلشون هست که اشتباهه. ممکنه سرعت خطی شما بعضی جاها بیشتر از 1 دونه کارت تکی باشه اما هر کدوم از این 460 ها عرض باندشون بتنهایی خیلی ضعیفتر از مثلا یه کارت 570 هست که باعث میشه بعضی جاها -مخصوصا هنگام استفاده از AA- فریم خیلی کمتری نسبت به یه 570 بگیرید، حداقل فریمتون هم پایینتر خواهد بود.
ای کاشک کمی زودتر گفته بودی چون من رفتم دو تا EVGA 460GTX 1G DDR5 fps خریدم 460 هزارتومان افتاد اما فکر می کنم بازم خوب باشه دیگه تو دلمو خالی نکنید:(
اما دوست من با یک دونه از این کارتهام دارم بازی کرایسس رو با بهترین و بالاترین تنظیمات گرافیکی انجام میدم و نرم و روان است فکر نمی کنم کارت ضعیفی باشه ها

به نام ها توجه نکن و بیشتر از آن به گارانتی در ایران اهمیت نده، چون به سادگی همشون درد کون هستند. در ضمن asus اونجوری هم که میگن مالی نیست و فقط از سر بی خردی در ایران گندش کردن، درست مثل وقتی که تو ایران از هر چیزی آمریکایشو می خواستن، به چه علت! نمی دونم. در حالی که اگر به سایت های فروش آنلاین استکبار های جهانی نگاه کنی می بینی که مردم اونور آب کم تحویلش می گیرن و در ضمن قیمت های asus هم نسبت به بقیه برند ها کمتره:)

چون برد مرجع نیست و از این برند هست خریدش توصیه نمیشه ، هر چند که خنک کنندش خوبه،با اور کردن هم شاید سرعتش بعضی جاها به 580 برسه، اما اگر فکر می کنی همه جا از 580 قویتر میشه کاملا اشتباهه.

نمی دونم چرا دوستانی که دنبال کارتای حرفه ای هستن زورشون میاد یه مقدار بیشتر هزینه کنن و از یه برند معتبر و گارانتی معتبر خرید کنن،فقط به قیمت کمتر نگاه نکنید.

از ASUS,ZOTAC و EVGA می تونی انتخاب کنی،همه برندای خوبین. ولی EVGA اینجا گارانتی شرکتی داره فقط.

برندش که معتبره! کیفتشم خوبه، وقتی میشه با قیمتی کمتر کارت اور شده و قویتر از رفرنس با کولینگ بهتر و صدای کمتر همون کارت رو با قدرتی بیشتر تهیه کرد، چه نیازی هست 50 تومن بیشتر بدی یه کارت دیگه که رفرنس هم هست، کولینگ معمولی هم داره چون اسمش در اومده تو بازار خرید ؟ :)
شما خودت چون فروشنده هستی، و از این برند خوشت نمیاد این حرف رو میزنی!

در ضمن گارانتی هم تو ایران معنی نداره، گارانتی معتبر؟ یونیکام معتبر نبود با اون همه ابهت؟ یهو جمع کرد و رفت، آبم از آب تکون نخورد.

الان کسی که میخواد 570 بگیره این مدل بهترین انتخاب هست، با قیمت 417 تومن، و چون کارایی و قدرت اور بیشتری هم داره نسبت به برندهای رفرنس دیگه، بهترین انتخاب محسوب میشه... بالای 460 تومن دادن به برندهای رفرنس دیگه زور داره دیگه، وقتی که با هزینه کمتر میتونی کارت بهتر با امکانات بهتر وقدرت بیشتر بخری :)

شاید برای شما که فروشنده ای تو حد یه کلمه باشه، ولی برای مصرف کننده 50 تومن هم 50 تومنه، پول کمی نیست;)

ای کاشک کمی زودتر گفته بودی چون من رفتم دو تا EVGA 460GTX 1G DDR5 fps خریدم 460 هزارتومان افتاد اما فکر می کنم بازم خوب باشه دیگه تو دلمو خالی نکنید:(
اما دوست من با یک دونه از این کارتهام دارم بازی کرایسس رو با بهترین و بالاترین تنظیمات گرافیکی انجام میدم و نرم و روان است فکر نمی کنم کارت ضعیفی باشه ها

نه دوست عزیز بهترین کار رو کردی شما;)

دو تا 460 از 580 هم قویتر میشه دیگه 570 که جای خود داره

به نام ها توجه نکن و بیشتر از آن به گارانتی در ایران اهمیت نده، چون به سادگی همشون درد کون هستند. در ضمن asus اونجوری هم که میگن مالی نیست و فقط از سر بی خردی در ایران گندش کردن، درست مثل وقتی که تو ایران از هر چیزی آمریکایشو می خواستن، به چه علت! نمی دونم. در حالی که اگر به سایت های فروش آنلاین استکبار های جهانی نگاه کنی می بینی که مردم اونور آب کم تحویلش می گیرن و در ضمن قیمت های asus هم نسبت به بقیه برند ها کمتره:)

اول که من نفهمیم به سادگی همشون چی هستن، ادبیات شما شایسته ی این فروم نیست برای روم های یاهو مناسبتره!

دوم ASUS بر خلاف تصورات شخصی شما با فاصله ی زیادی اولین تولید کننده ی بزرگ مادربرد در دنیا و بزرگترین تولید کننده ی قطعات شرکتهای OEM هست، پس نظراتتون رو بعنوان راهنمایی به دوستان مطرح نکنید،کاملا اشتباهه، اتفاقا قیمتهای ASUS بسته به مدل و جنس معمولا گرونتر هم هست

برندش که معتبره! کیفتشم خوبه، وقتی میشه با قیمتی کمتر کارت اور شده و قویتر از رفرنس با کولینگ بهتر و صدای کمتر همون کارت رو با قدرتی بیشتر تهیه کرد، چه نیازی هست 50 تومن بیشتر بدی یه کارت دیگه که رفرنس هم هست، کولینگ معمولی هم داره چون اسمش در اومده تو بازار خرید ؟ :)
شما خودت چون فروشنده هستی، و از این برند خوشت نمیاد این حرف رو میزنی!

در ضمن گارانتی هم تو ایران معنی نداره، گارانتی معتبر؟ یونیکام معتبر نبود با اون همه ابهت؟ یهو جمع کرد و رفت، آبم از آب تکون نخورد.

الان کسی که میخواد 570 بگیره این مدل بهترین انتخاب هست، با قیمت 417 تومن، و چون کارایی و قدرت اور بیشتری هم داره نسبت به برندهای رفرنس دیگه، بهترین انتخاب محسوب میشه... بالای 460 تومن دادن به برندهای رفرنس دیگه زور داره دیگه، وقتی که با هزینه کمتر میتونی کارت بهتر با امکانات بهتر وقدرت بیشتر بخری :)

شاید برای شما که فروشنده ای تو حد یه کلمه باشه، ولی برای مصرف کننده 50 تومن هم 50 تومنه، پول کمی نیست;)

شما ظاهرا متوجه مفهوم مطالب نشدی و عوضش داری به من اتهام می زنی، این برندی که شما فکر می کنی معتبر هست حدود 6 7 سال میشه که بخاطر ورشکستگی به یه تولید کننده ی دیگه فروخته شده و علاوه بر اینکه تولیدش ناچیز هست بازار هدفش هم بیشتر اروپای شرقی و خاورمیانه بوده که بتونه فروش بیشتری بکنه و نه بیشتر،از کم کردن قطعات روی برد و ساده کردن مدارات گرفته تا استفاده از قطعات ارزونتر همه دلایل ارزونتر شدن این مدلها هست، چون قیمتهای کارتها باید تابع قوانین NVIDIA باشه که سود کمی روی هر کارت برای تولید کننده داره و فقط برندای معتبر مقید به تبعیت از اون هستن.

اگر نظر من رو خواستی من گفتم اگر دوس داری تبلیغ یه برند پادر هوای دیگه رو بکنی که فقط به خاطر ارزون بودن بعضیا دارن تبلیغش رو می کنن بهتره بفکر عقد قرارداد همکاری با فروشنده هاش باشی، چون برای من فرقی نمی کنه.
50 تومن هم بنظر من بنسبت قیمت این قطعه ارزشش رو داره که از برند معتبر بخری، همچین کارتی توی سیستم یک میلیونی نصب میشه نه یه سیستم 400 تومنی که بخوایم اینجوری توی هزینه هاش صرفه جویی کنیم.

ظاهرا شما تمام هم و غمت رو گذاشتی که پستهای متضاد بدی اینجا، بنظرت معنیش چیه؟ قبلا نگفتم اینجا تاپیک مشاورست نه فروش؟ کمی خوای با این کارا چیو ثابت کنی؟!

• Like
Reactions: mehdihoo

خیلی ممنونم خیلی خوشحالم کردم. فقط به دوستان یک راهنمایی بنده حقیربدم البته به اجازه تمام بزرگان این رشته با تحقیقاتی که برای تهیه مادربرد برای این دو گرافیک انجام دادم فهمیدم که مادربرد Asrock p67 Extreme 4 باید استفاده بشه چون کانفیگ X16 ,X16 رو ارائه میده و واسه SLI گرافیک های قوی تر هم جوابگو هستش و با قیمت 260 تومن می تونید تهیش کنید. از برند ASUS در حال حاضر میتونیم مادربرد P8p67 Pro رو انتخاب کنیم که کانفیگ SLI x8 x8 رو ارائه میده و واسه دوکارت GTX 460 کافیه به نظرم.از سایز میکرو ASUS هم میشه مادربرد P8P67-M PRO رو واسه SLI x8,x8 انتخاب کرد که قیمتش خیلی به صرفه تره. این هم مطلبی بود برای دوستانی که به دنبال مادربردهای اس ال آی هستند. من خیلی مشاوره گرفتم از دوستان تا به این نتیجه رسیدم که این سه مادربرد بهترین انتخاب ها هستند.
در حال حاضر مادربرد P8P67 Pro با گارانتی دیجیتال میشه حدود 275 خرید...اما اگر قراره اینقدر هزینه بشه،مادربرد Asrock P67 Extreme 4 امکانات بهتری داره:

ASRock DuraCap (2.5 x longer life time), 100% Japan-made high-quality Conductive Polymer Capacitors
Digi Power, Advanced V8 + 2 Power Phase Design
Supports Intel® K-Series unlocked CPU
Supports Dual Channel DDR3 2133(OC)
Integrated PLX PEX8608 chip onboard to offer sufficient PCI-E lanes
Supports ATI™ Quad CrossFireX™, 3-Way CrossFireX™ and CrossFireX™
Supports NVIDIA® Quad SLI™ and SLI™
2 x Front USB 3.0 ports, 2 x Rear USB 3.0 ports, 4 x SATA3 connectors, 1 x eSATA3 connector, 2 x IEEE 1394 ports
Dr. Debug, Smart Switch Design: Power/Reset/Clear CMOS Switch with LED
Supports ASRock Extreme Tuning Utility (AXTU), XFast USB, Graphical UEFI, Instant Boot, Instant Flash, Good Night LED, APP Charger, SmartView
Combo Cooler Option (C.C.O.)
7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC892 Audio Codec), THX TruStudio PRO™ and Premium Blu-ray audio support
Free Bundle : 1 x ASRock SLI_Bridge_2S Card , 1 x Front USB 3.0 Panel, 1 x Rear USB 3.0 Bracket

هم از آیسی جداگانه برای ارائه تعداد بیشتر SATA III استفاده میکنه و هم از چیپ PLX PEX8608 برای پهنای باند PCI-e 32x،تغذیه 10 فاز قدرتمندی هم داره که واسه اورکلاک سنگین پاسخگو هستش:
P67%20Extreme4(m).jpg

قیمت این مادربرد در حال حاضر 260 تومن هستش.

خیلی ممنونم خیلی خوشحالم کردم. فقط به دوستان یک راهنمایی بنده حقیربدم البته به اجازه تمام بزرگان این رشته با تحقیقاتی که برای تهیه مادربرد برای این دو گرافیک انجام دادم فهمیدم که مادربرد Asrock p67 Extreme 4 باید استفاده بشه چون کانفیگ X16 ,X16 رو ارائه میده و واسه SLI گرافیک های قوی تر هم جوابگو هستش و با قیمت 260 تومن می تونید تهیش کنید. از برند ASUS در حال حاضر میتونیم مادربرد P8p67 Pro رو انتخاب کنیم که کانفیگ SLI x8 x8 رو ارائه میده و واسه دوکارت GTX 460 کافیه به نظرم.از سایز میکرو ASUS هم میشه مادربرد P8P67-M PRO رو واسه SLI x8,x8 انتخاب کرد که قیمتش خیلی به صرفه تره. این هم مطلبی بود برای دوستانی که به دنبال مادربردهای اس ال آی هستند. من خیلی مشاوره گرفتم از دوستان تا به این نتیجه رسیدم که این سه مادربرد بهترین انتخاب ها هستند.
در حال حاضر مادربرد P8P67 Pro با گارانتی دیجیتال میشه حدود 275 خرید...اما اگر قراره اینقدر هزینه بشه،مادربرد Asrock P67 Extreme 4 امکانات بهتری داره:

هم از آیسی جداگانه برای ارائه تعداد بیشتر SATA III استفاده میکنه و هم از چیپ PLX PEX8608 برای پهنای باند PCI-e 32x،تغذیه 10 فاز قدرتمندی هم داره که واسه اورکلاک سنگین پاسخگو هستش:

دیگه سوال پرسیدن راجع به یه مادربرد اینقدر توضیح و تفسیر احتیاج نداشت،

راجع به X16 هم جهت اطلاع بگم که هنوز استفاده از X16*2 در عمل تفاوت محسوسی با X8*2 نداره ، مخصوصا روی بردهای P67 و حتی کارتای قوی مثل 590 در حالت SLI، در رزولوشن 2560 به زحمت 1 یا 2 فریم تفاوت ایجاد میشه، چون هنوز گلوگاه نیست

مادربرد Asrock Extreme 4 در بررسیها خیلی خوب بوده و از نظر اورکلاک هم پایه ی بردای ASUS P8P67 PRO بوده و امکانات جانبی خوبی هم داره، البته قیمتش در حد 150 دلار هست و اینجا خیلی گرون دارن می فروشن، البته همه جا هم انتخاب اول نبوده و راندمانش هم همه جا بالاترین نبوده، مثلا سایت BitTech در یه بررسی و مقاسه با ASUS P8P67 و SaberTooth P67 ضمن تمجید از برد Asrock ، باز هم مدل P8P67 رو برای خرید ترجیح داده بخاطر بایوس بهتر .

آخرین ویرایش:
اگر نظر من رو خواستی من گفتم اگر دوس داری تبلیغ یه برند پادر هوای دیگه رو بکنی که فقط به خاطر ارزون بودن بعضیا دارن تبلیغش رو می کنن بهتره بفکر عقد قرارداد همکاری با فروشنده هاش باشی، چون برای من فرقی نمی کنه.

ممنون از نظر شما!

در ضمن، من قصد خرید کارت 570 رو دارم، به خاطر همین دنبال گزینه ی مناسبی هستم، نه فروشنده هستم و نه میخوام قرار دادی عقد کنم، سنگ هیچ برند و کارتی هم به سینه نمیزنم، دلیل رفتار تند شما رو هم متوحه نمیشم. :-/ :)

من تو همه ی فروم ها که این کارت رو معرفی کردم، همه بدون استثنا تعریف کردن از کارت و خوششون اومده، و شما اولین نفری هستی که نظر مخالف داشتی

در هر صورت،ممنون از توضیحات شما، هرکس یه نظری داره نظر شما هم اینه، منم با توجه به سرج تو فروم های خارجی و عنوان کردن مطلب تو فروم های ایرانی، کارت مورد نظر خودمو انتخاب کردم.

ظاهرا شما تمام هم و غمت رو گذاشتی که پستهای متضاد بدی اینجا، بنظرت معنیش چیه؟ قبلا نگفتم اینجا تاپیک مشاورست نه فروش؟ کمی خوای با این کارا چیو ثابت کنی؟!
وقتی داری میگی 570 از دو تا 460 قویتره دیگه من چی بگم؟
به یه بچه دو ساله هم بگی متوجه میشه اینو که 460 sli از 580 هم قویتر هست
اونم با هزینه حدود 200 کمتر/:)
بله min fps همیشه تو حالت sli کمتره اما این دلیل نمیشه قید sli رو بزنیم!

اگه شما یه تست اوردی که 570 از 460 sli قویتر بود اونوقت من توی این تاپیک پست نمیدم
وقتی شما داری توی مشاوره قطعات طرف یک و 200 بودجه داره هنوز p55 پیشنهاد میدی دیگه من چی بگم؟:| در ضمن تضاد پیشنهاد همه جا وجود داره
قبلا نگفتم اینجا تاپیک مشاورست نه فروش؟ !
ربط این پستت رو هم به این موضوع نفهمیدم

خیلی ممنونم خیلی خوشحالم کردم.
عزیز 8x و 16x فعلا واسه sli هیچ تفاوتی با هم ندارن همون p67 pro بگیر و خیالت راحت;)

ممنون از نظر شما!
در ضمن، من قصد خرید کارت 570 رو دارم، به خاطر همین دنبال گزینه ی مناسبی هستم، نه فروشنده هستم و نه میخوام قرار دادی عقد کنم، سنگ هیچ برند و کارتی هم به سینه نمیزنم، دلیل رفتار تند شما رو هم متوحه نمیشم. :-/ :)
من تو همه ی فروم ها که این کارت رو معرفی کردم، همه بدون استثنا تعریف کردن از کارت و خوششون اومده، و شما اولین نفری هستی که نظر مخالف داشتی
در هر صورت،ممنون از توضیحات شما، هرکس یه نظری داره نظر شما هم اینه، منم با توجه به سرج تو فروم های خارجی و عنوان کردن مطلب تو فروم های ایرانی، کارت مورد نظر خودمو انتخاب کردم.

بچه های hot over نصف عمرشون رو صرف تست کردن برندها ی مختلف گذاشتن مطمئن باش اگه gainward برند خوبی نبود بهت پیشنهاد نمیدادن;)

بله اگه قیمت 570 از برندهای دیگه اختلافشون 10-20 تومن بود یه چیزی
ولی وقتی کارت غیر رفرنس که هم 11 درجه خنک تر هست هم برق رسانیش از مدل مرجع بهتره ادم مریضه بره 50 تومن بیشتر به کارت رفرنس پول بده!

وقتی داری میگی 570 از دو تا 460 قویتره دیگه من چی بگم؟
به یه بچه دو ساله هم بگی متوجه میشه اینو که 460 sli از 580 هم قویتر هست
اونم با هزینه حدود 200 کمتر/:)
بله min fps همیشه تو حالت sli کمتره اما این دلیل نمیشه قید sli رو بزنیم!

اگه شما یه تست اوردی که 570 از 460 sli قویتر بود اونوقت من توی این تاپیک پست نمیدم
وقتی شما داری توی مشاوره قطعات طرف یک و 200 بودجه داره هنوز p55 پیشنهاد میدی دیگه من چی بگم؟:| در ضمن تضاد پیشنهاد همه جا وجود داره

بچه های hot over نصف عمرشون رو صرف تست کردن برندها ی مختلف گذاشتن مطمئن باش اگه gainward برند خوبی نبود بهت پیشنهاد نمیدادن;)

بله اگه قیمت 570 از برندهای دیگه اختلافشون 10-20 تومن بود یه چیزی
ولی وقتی کارت غیر رفرنس که هم 11 درجه خنک تر هست هم برق رسانیش از مدل مرجع بهتره ادم مریضه بره 50 تومن بیشتر به کارت رفرنس پول بده!

حرف من رو تحریف نکن، زیاد سخت نیست بری پستای قبلی رو بخونی ببینی همچین حرفی نزدم و به زبان فارسی فصیح توضیح دادم که فقط سرعت خطی بیشتر ملاک نیست برای اینکه دو تا کارت ضعیفتر رو به یه کارت قوی ترجیح بدیم بخاطر اینکه

-هر کدوم از کارتای ضعیفتر عرض باند حافظه ی خیلی کمتری دارن و توی رزولوشن بالاو همزمان استفاده از AA ضعیفتر ظاهر میشن، کسی که می خواد توی رزولوشن Full HD یا بالاتر بازی کنه پولش رو صرف خرید یه ترکیب پر مصرف و غیر کارآمد نمی کنه، خرید 2 تا کارت که ارزونتر از یه کارت قویتر تموم بشه همیشه زرنگی نیست .

-حداقل میزان فریم از اصلی ترین دلایل انتخاب یا برتری دادن به یه کارت هست، تعجب می کنم که می گی ملاک انتخاب نیست، وقتی فریم توی یه صحنه سنگین اونقدر کم بشه که توی بازی لگ ایجاد کنه خیلی بدتر از اینه که مثلا بجای 90 فریم بتونه در بهترین حالت 100 فریم بده

-SLI یا CF بیشتر برای کارتای High End توصیه میشه که هر کدومشون بتنهایی بتونن از پس بازی بربیان و در عنوانهایی که از SLI یا CF بخاطر درایور پشتیبانی نمی کنن کم نیارن، در ضمن قیمت کارتای Main Stream اونقدر پایین اومده باشه که خرید 2 تاییش به یه کارت گرونتر صرفه ی قیمتی هم داشته باشه، نه مثل اینجا که هنوز 460 رو 250 تومن به بالا بفروشن.

در آخر اگر نظر فنی شما با من یا بقیه همخونی نداری حق نداری نظرت رو به کاربرا تحمیل کنی یا با پستای متضاد پی در پی از روی لجاجت بخوای خودت رو اثبات کنی

قبل از این هم بارها با دادن قیمتهای اشتباه و نامربوط کاربرها رو نسبت محدوده ی قیمت قطعات و سیستمهای پیشنهادی مشکوک و نا مطمئن کردی که کار خوبی نیست

سایت Hot Over هم فکر نمی کنم اونقدر قدمت داشته باشه که بشه از اون به عنوان دلیل یاد کرد، بهتره از فروم های معتبر خارجی نام ببری، البته نه در این مورد پیش اومده، تاکید می کنم که فقط سرعت خطی بیشتر ملاک ارجحیت دوتا کارت نیست،

دقیقا عین همین داستان رو یه زمانی برای 9600GT در حالت SLI داشتیم که دوستان فکر می کردن از هر لحاظ نسبت به کارتی مثل 9800GTX یا GX2 ارجحیت داره اونم با قیمت خیلی کمتر، بعدا کم کم خودشون دیدن که کاربرد دوتا کارت همیشه اونطور که فکر می کنن کارآمد نیست مگر با مدلهای قوی و در نظر گرفتن برخی ملاحظات.

ممنون از نظر شما!

رفتار تند؟! شما مگه نگفتی فروشندم و از این برند خوشم نمیاد؟! بنظرت کسی که داره کار کارشناسی می کنه دلیلی داره که از یه برند خوشش بیاد یا نیاد؟ ، یا فکر می کنی که بخاطر منفعت مالی یه برند رو پیشنهاد می دم و از یه برند دیگه بد می گم؟! ، اگه از کاربرایی که قبلا با من آشنا بودن می پرسیدی این حرف رو نمی زدی.

آخرین ویرایش:
من هم رفتار تند ایشون رو تایید می کنم حق هم به اقا وحید می دم این قضیه ی تحریف هم که می زنید به منم قبلا زدید وحید جان هیچ چیزی رو تحریف نکردن

در صورتی که کسی مادربرد و پاورش برای SLI مناسبه پیشنهاد می شه 460 قابلیت اورکلاک بالایی هم داره می تونید هر دو تا رو اور کنید تا قدرتی بی نظیر ارائه بده

• Like
Reactions: vahid_ba
من هم رفتار تند ایشون رو تایید می کنم حق هم به اقا وحید می دم این قضیه ی تحریف هم که می زنید به منم قبلا زدید وحید جان هیچ چیزی رو تحریف نکردن

در صورتی که کسی مادربرد و پاورش برای SLI مناسبه پیشنهاد می شه 460 قابلیت اورکلاک بالایی هم داره می تونید هر دو تا رو اور کنید تا قدرتی بی نظیر ارائه بده
کسی از شما سوالی پرسید که تایید کردی حرفشون رو؟!

شما هم قبلا همین رفتار رو داشتید که جواب قاطعی هم بهت دادم، (داستان سرگرم کننده ی اورکلاک!)
منتظر فرصت بودید جبران کنید، خیلی طبیعیه. دعوای خصوصی رو به تاپیک نکشید اینجا جای عقده گشایی نیست.

حیف که آقا رامین سرنمی زنه به تاپیک وگرنه یه نظافت اساسی می کرد این تاپیک رو، نمی زارن یه مدت تمیز بمونه که، فقط می خوان حاشیه ایجاد کنن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or