مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام دوست عزیز
قیمت 5770 حدود 225 تومن شده و چندان ارزان نشده.
کارت 260 هم ارزان نشده و حدود 230 تومن هست.

ممنون

این قیمتها هم که اصلا خیال ارزون شدن ندارن..

بین 260 ، 4870 و 4890 کدوم به صرفه تر هست..؟

الان قیمت 5770 چقدر شده (230 بود)

قیمت 260 - 216 چقدر شده..؟

ممنون

این قیمتها هم که اصلا خیال ارزون شدن ندارن..

بین 260 ، 4870 و 4890 کدوم به صرفه تر هست..؟

ارزون شدن که الکی نیست.
هر وقت خود سازنده ی کارت قیمت رو پایین بیاره ،اینجا هم قیمت پایین میاد(البته نسبی)،اگرم تعداد عرضه کم باشه قیمت بالا میمونه،اگر زیاد وارد بشه خب رقابتی میشه و قیمتش میاد پایین.

ممنون

ولی من چندتا نمودار دیدم 4890 از 260 قوی تر بود.. یک جا هم که قیمت کردم 4890 رو 245 میده (لیون کامپیوتر)

فقط چن تا فایده نداره،بیشتر جاها کارت 260/216 از 4890 یکم سریعتره،اما در کل همرده هستن،
منم 260 رو پیشنهاد میکنم.

فقط چن تا فایده نداره،بیشتر جاها کارت 260/216 از 4890 یکم سریعتره،اما در کل همرده هستن،
منم 260 رو پیشنهاد میکنم.

چرا از روی تعصب حرف میزنید؟ :mad: کجا 4890 با 260 همرده هست؟ :eek:

این کارن باید با 275GTX مقایسه بشه، که البته یکم ازش ضعیفتره

چرا از روی تعصب حرف میزنید؟ :mad: کجا 4890 با 260 همرده هست؟ :eek:

این کارن باید با 275GTX مقایسه بشه، که البته یکم ازش ضعیفتره
تعصبی در کار نیست،،درسته،کارت GTX 275 باید با 4890 مقایسه بشه، من منظورم از همرده اون 3 تا کارت قبلی بود که دوستمون پرسید ،تنها کارتی که تفاوت محسوسی با اینا داره همون 275 بود که خب توی گزینه ها نبود

اما همونطور که خودتم میگی کارت 275 بیشتر جاها سریعتره،خوب وقتی از 275 پایینتر باشه یا باید بگیم همرده ی 260 یا یکم بالاتر هست دیگه،همرده معنیش همسرعت نیست،معنیش اینه که تفاوت سرعت زیادی ندارن
اینکه از نقطه نظر بازاری چه کارتایی باید با هم مقایسه بشن با اینکه واقعا با هم همرده هستن یا نه فرق میکنه،مثلا کارت 4870X2 باید با کارت GTX 295 مقایسه بشه،اما کارت 295 مشخصا اکثر جاها سرتره،پس با 4870X2 الزاما همرده هم نمیتونه باشه.
همیشه توضیح تشریحی تفاوتهایی که زیاد نیستن بدون آمار و ارقام این سوء برداشتا رو هم پیش میاره.
پس منظور من و شما خیلی با هم تفاوت نداره.

سلام دوستان من خبر از این کارت های جدیدی که اومده ندارم به نظر شما دوستم می خواد یه کارت بگیره از این دوتا کدوم بهتره 9800 gt یا 4750 ati اگه مقایسه شون رو برام بزارید ممنون می شم:blushing:

سلام دوستان من خبر از این کارت های جدیدی که اومده ندارم به نظر شما دوستم می خواد یه کارت بگیره از این دوتا کدوم بهتره 9800 gt یا 4750 ati اگه مقایسه شون رو برام بزارید ممنون می شم:blushing:
سلام دوست عزیز
نیازی به مقایسه گذاشتن نیست!
به جرات می گم که کارت 9800 دو برابر کارت 4750 قدرت داره!
حالا بودجه ی این دوست شما و مدل پاورش چیه؟

شما با بودجه ی 150 تومن بهترین انتخابت کارت 4770 هست،هم 9800GT و هم 4750 کارتای ضعیفتری هستن،ولی باز بین این دوتا 9800 انتخاب اول هست.

سلام دوستان با بودجه 300 هزارتومان بهترین کارت گرافیکی که میشه خرید چیه در ضمن این صحبت که گفته میشه کارت های ati کیفیت رنگ و تصویر بهتری دارند درسته؟

سلام دوستان با بودجه 300 هزارتومان بهترین کارت گرافیکی که میشه خرید چیه در ضمن این صحبت که گفته میشه کارت های ati کیفیت رنگ و تصویر بهتری دارند درسته؟
سلام دوست عزیز
شما اگه 40 تومن هم روی بودجه بذارین کارت فوق العاده قدرتمند رادئون HD5850 رو می توانید خریداری نمایید که بهترین انتخاب در حال حاضر می باشد.

نه هیچ تفاوتی بین کیفیت و اینجور چیزا وجود نداره! و این بستگی به مانیتور داره تا کارت گرافیک.

میتونی کارت ASUS GTX 275 رو با 320 تومن بخری ،
تفاوت رنگی هم توی کارتای 4 نسل قبل وجود داشت،الان اصلا فرق ندارن.

یکی از دوستام میخواد حدود 220تا240 یه کارت گرافیک بگیره نظر خودم این هست نظر شما چی هست
CLUB - NVIDIA GeForce GTX260 - 896MB
سلام دوست عزیز
در حال حاضر با این رنج قیمت خرید همین کارت به صرفه تره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• reza8
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or