مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

:love::love::love:بچه ها از همتون ممنون .
من انتخاب کردم که این رو بخرم

(ATI Radeon HD 5850 Reference Design (725 MHz GPU/1000MHz vRAM
دوستان اگر پیشنهاد بهتری دارید به من ببگویید چون من فردا اینو میخرم .
سلام دوست عزیز
بهترین انتخاب تا 350 هزار تومن هست و پیشنهاد بهتری هم نخواهید یافت.

حرف حق جواب نداره :wink1:
منظور من هم همین محسوس نبودن تفاوت بود ، وقتی احساس نشه یعنی فرقی نداره ( از نظر من :biggrin1: )
بازی crysis توی ویندوز ویستا تمام تنظیماتش باز بود ولی تو ویندوز xp از normal بیشتر نداشت
میگفتن به dx10 احتیاج داره ولی بعد از یه مدت یه پچ ( غیر قانونی ) براش اومد که تنظیمات رو توی
ویندوز xp فعال میکرد
همون جا بود که crytek و dx10 ضایع شدن
یا halo 2 که only Vista بود ولی روی xp هم اجرا شد

دیدم ولی به هیچ تریلری اعتماد ندارم باید خودم امتحانش کنم ، شاید مثل همین crysis باشه

حالا اینو ولش یه سوال فنی
من دیروز4850 ICEQ4 Sapphier خریدم
خصوصیاتش نسبت به سری قبلش و بقیه 4850 ها چیه ؟ چقدر جای اورکلاک داره ؟
در حالت عادی از VANTAGE امتیاز 7000 رو گرفته
185 تومن خریدم ، ارزشش رو داره ؟ یا انتخاب بهتری هم بود ؟
عمده ترین تفاوتش همون فنش هست که نسبت به فن Stock خیلی خنکتر و کم صداتر کار میکنه
راجع به اور هم نسبت به مدلای معمولی توی تستها بیشتر اور شده
با توجه به قیمتش خوبه،البته کارت 4770 رو که فقط 5 درصد ضعیفتر بود رو میشد با 150 تومن خرید کنی.

:love::love::love:بچه ها از همتون ممنون .
من انتخاب کردم که این رو بخرم

(ATI Radeon HD 5850 Reference Design (725 MHz GPU/1000MHz vRAM
دوستان اگر پیشنهاد بهتری دارید به من ببگویید چون من فردا اینو میخرم .
بله،انتخاب خوبیه.

سلام کارت گرافیک میخوام بگیرم تاسقف200تومن کدوم بهتره5770 4870 gtx260قیمت بروزهمشونم بگین

من هفته پیش یه ZOTAC GTX 260 192 SPخریدم از بازار رضا 195 تومن البته قیمتا متفاوت بود
4870 1 گیگ هم سافیر 220 تومن البته GTX 260 216 رو من پیدا نکردم تمام مغازه هایه بازار رضا و پاساژایرانیان رو هم گشتم نبود انگار تخمش رو ملخ خورده فقط 192 بود البته 216 فکر کنم بتونی با برد BFG با قیمت 240 پیدا کنی قیمت هم بالایه 240

ممنون

یکدونه GTX 260/192 دسته دوم در حد نو گیرم اومده میگه 175 تومن.. گفتم بخرم مشکل نداره..؟

راستی قیمت 4850 چقدر هست..؟
تست کن ،مطمئن شو اگر سالمه بخر
کارت 4850 هم گه حدود 160 تومن هست و از 260 خیلی کندتر هست.

آقا بعشی ها میگن ati واسه بازی نیست و nvidia واسه بازی هست .
(من میخوام یه کارت فقط برای بازی بخرم اونم نظرم تا حالا 5850 هست آیا بخرم یا nvidia بخرم؟؟)

آقا بعشی ها میگن ati واسه بازی نیست و nvidia واسه بازی هست .
(من میخوام یه کارت فقط برای بازی بخرم اونم نظرم تا حالا 5850 هست آیا بخرم یا nvidia بخرم؟؟)

نه دوست عزیز از این نظر نگران نباش، ATI هم واسه بازی مناسبه اما کارت های Nvidia مشکلات کوچیکی که مدل هایی از کارت های ATI می تونن با بعضی از بازی ها داشته باشن رو ندارن، که البته این مشکلات با آپدیت Driver کارت های ATI قابل حل هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or