مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

بازم سلام.
سیستم منم E2180, Patriot 2gig 800,8400GS هستش.پاورم 500 واته.در ضمن مانیتورم low power هستش.
منم اگه 9600GT رو بگیرم باید پاور عوض کنم؟
رفتم 9600GT 1gig Gigabyte رو قیمت کردم.طرف میگه 140 تومن:eek::eek::eek:.(نکنه مدله خاصییه؟)
اونوقت یه مغازه ی دیگه 9600GT 1.5gig رو گفت 130:confused:.مدلش فک کنم xfx or gigabyte بود.
من چیکار کنم؟:cursing:

آخرین ویرایش:
بازم سلام.
سیستم منم E2180, Patriot 2gig 800,8400GS هستش.پاورم 500 واته.در ضمن مانیتورم low power هستش.
منم اگه 9600GT رو بگیرم باید پاور عوض کنم؟
رفتم 9600GT 1gig Gigabyte رو قیمت کردم.طرف میگه 140 تومن:eek::eek::eek:.(نکنه مدله خاصییه؟)
اونوقت یه مغازه ی دیگه 9600GT 1.5gig رو گفت 130:confused:.مدلش فک کنم xfx or gigabyte بود.
من چیکار کنم؟:cursing:
سلام
پاور شما فكر مي‌كنم كه مدل 500 وات واقعي نباشه.
مدل دقيق رو ذكر بكنيد.
نه 9600 حداكثر 120 تومنه.
بهترين كار اينه كه به صورت اينترنتي خريد بكنيد، البته از سايت معتبر كه از گفتن اسم سايت معذوريم، مگر در پ.خ.

ALP P4-500W
فک کنم همین باشه.
سلام
مربوط به چه برندي مي‌شه؟
طي جستجويي كه انجام دادم چيزي در موردش پيدا نشد و به احتمال زياد پاور شما 500 وات واقعي نيست و از همينايي هست كه روي كيس وصله و بايد بگم كه بيش از 250 وات نيست.

سلام.ببخشید.میدونم جاش اینجا نیست.
این 9600 , پاور با چه قدرتی میخواد؟
بی زحمت قیمتای اونم بگید.
اون سایت معتبرم پ.خ. کنید.
ممنون.
سلام خواهش مي‌كنم
پاور 450 وات كفايت مي‌كنه.
كه من پاور 485 وات از گرين رو پيشنهاد مي‌دم با قيمت 50 هزار.
پ خ كردم.

خب سیستم شما فعلا برای رزلوشن پایینی مثل 1280*1024 فقط احتیاج به تعویض کارت گرافیک داره(اگر پردازنده ی ضعیف و رم کم رو در نظر نگیریم)

البته کارتی مثل 4850 که براش زیادی هم هست،دیگه چه برسه به 4890
از نظر پاور هم اشتباه فکر می کنی،پاور شما برای کارتایی مثل 4770/4850 هم ضعیف هست و باید پاور 450 وات به بالا داشته باشی،مهم جریان خروجی هست
5850 هم که خیلی قویتر از نیاز فعلی شماست و قیمتش هم از 350 تومن پایینتر نیست،پس به کارت 160 تومنی 4850 اصلا ربطی نداره.
سلام ممنون از راهنمائیت
یعنی به نظر شما 4850 برای اجرای گیمهایی مثل crysis هم تو 1024x1280 با detail بالا کافیه؟
در این صورت بین giga و sapphire کدوم بهتره؟ من توی مجله ای که 75 تا از کارتهایی که تو ایران الان تو بورسن رو تست کرده و نتایجشو زده میبینم که مال giga هم از 4850 های دیگه ارزونتره ، هم اورکلاک شده و هم تو همه تستا از 4850 های دیگه سره!! :eek:به خواهرزادم پیشنهاد دادم ،خریده وازش راضیه.:cool:
البته 2 تا مساله هست:1- خواهرزادم توی شهر دیگس و من نمیتونم از نزدیک ببینم که این کارت چیکارس2- توی اون مجله کذایی همه4850 ها بودن به غیر از مالsapphire :-"
حالا به نظر شما من کدومشو بگیرم؟:biggrin1: حالا اینا یه طرف بنظرتون 5770 چطوره؟ قیمتش چجوریاس؟ اصلاً اومده،کی میاد میصرفه یا نه لطفاً راهنمائی

آخرین ویرایش:
سلام ممنون از راهنمائیت
یعنی به نظر شما 4850 برای اجرای گیمهایی مثل crysis هم تو 1024x1280 با detail بالا کافیه؟
در این صورت بین giga و sapphire کدوم بهتره؟ من توی مجله ای که 75 تا از کارتهایی که تو ایران الان تو بورسن رو تست کرده و نتایجشو زده میبینم که مال giga هم از 4850 های دیگه ارزونتره ، هم اورکلاک شده و هم تو همه تستا از 4850 های دیگه سره!! :eek:به خواهرزادم پیشنهاد دادم ،خریده وازش راضیه.:cool:
البته 2 تا مساله هست:1- خواهرزادم توی شهر دیگس و من نمیتونم از نزدیک ببینم که این کارت چیکارس2- توی اون مجله کذایی همه4850 ها بودن به غیر از مالsapphire :-"
حالا به نظر شما من کدومشو بگیرم؟:biggrin1: حالا اینا یه طرف بنظرتون 5770 چطوره؟ قیمتش چجوریاس؟ اصلاً اومده،کی میاد میصرفه یا نه لطفاً راهنمائی
معلومه که کافیه
از بین اون دوتا برند هم Sapphire رو پیشنهاد میدم،هر چند که هر دوتا کارت خوبن
به اون تستای مجله های ایرانی هم اطمینانی نیست،مگر اینکه برگرفته از یه سایت یا مجله ی معتبر خارجی باشه.در ضمن تفاوت سرعتشون هم اونقدر نیست که واسش اینقد مته به خشخاش بزاری

راجه به 5770 که هنوز اونور آب هم نایابه،اما از نظر سرعت از 4870 سریعتر و از 4890 کندتره و گرونتر
بنظر من الان دیگه وقت خرید کارت قدیمی مثل سری 4850 گذشته،صبر کن همون 5770/5750 رو بگیر

سلام
چند تا سوال داشتم میخواستم کمکم کنید خیلی ممنون میشم
1-گرافیک تا 140 تومان چی پیشنهاد میدید البته مدل و قیمت power که لازم داره رو هم بگید چون پاور درست حسابی ندارم
2-من خودم نظرم روی 9600gt 1g gddr3 بود که نمیدونم حداقا چه پاوری میخواد
3-من دیروز همین گرافیگی که گفتم رو از یکی از دوستام روی giga=145T و روی asus=153 قیمت گرفتم که فکر کنم با قیمتهایی که شما میگید خیلی تفاوت داره.درسته؟
4-LORD5 جان اگه ممکنه اسم اون سایت رو برام پ.خ کنید ممنون میشم
ممنون از همگی دوستان

سلام
چند تا سوال داشتم میخواستم کمکم کنید خیلی ممنون میشم
1-گرافیک تا 140 تومان چی پیشنهاد میدید البته مدل و قیمت power که لازم داره رو هم بگید چون پاور درست حسابی ندارم
2-من خودم نظرم روی 9600gt 1g gddr3 بود که نمیدونم حداقا چه پاوری میخواد
3-من دیروز همین گرافیگی که گفتم رو از یکی از دوستام روی giga=145T و روی asus=153 قیمت گرفتم که فکر کنم با قیمتهایی که شما میگید خیلی تفاوت داره.درسته؟
4-LORD5 جان اگه ممکنه اسم اون سایت رو برام پ.خ کنید ممنون میشم
ممنون از همگی دوستان
سلام دوست عزيز
1- من 4770 يا 4850 رو پيشنهاد مي‌دم با قيمت 140. و پاور GP485 از گرين با قيمت 50 تومن.
2-9600 بيشتر از 110 نمي‌ارزه و پاور 450 وات مي‌خواد.
3-درسته!
4-پ خ شد.
موفق باشيد.

ای بابا چرا این قدر پخ پخ راه انداختین!:biggrin1:به صورت عمومی نمیشه بگین هر کس دیگه ای هم که اومد استفاده کنه؟
سلام
خلاف قوانين سايت هست
قانون شماره 13) بيان هر گونه تبليغات تجاری و پيغام های تجاری و غیر تجاری مربوط به سايت، وبلاگ شخصی، فروشگاه يا شرکتی در انجمن ها ممنوع می باشد. در صورت تمايل به بيان تبليغات می توانيد از بخش تبليغات سايت استفاده نماييد. اگر جواب سؤال کاربری به گونه ای بود که مربوط به سایت‌ های تجاری می شد می بایست فقط در زمینه سؤال کاربر سایت یا محصول معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید. از بیان نام شرکت های پخش بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جدا خودداری فرمایید. پست هایی با مضمون تبلیغ فورا پاک خواهند شد.

سلام دوست عزيز
1- من 4770 يا 4850 رو پيشنهاد مي‌دم با قيمت 140. و پاور GP485 از گرين با قيمت 50 تومن.
2-9600 بيشتر از 110 نمي‌ارزه و پاور 450 وات مي‌خواد.
3-درسته!
4-پ خ شد.
موفق باشيد.

9600gt با پاورهای 430w green جواب نمیده؟حتما باید 450w باشه؟

9600gt با پاورهای 430w green جواب نمیده؟حتما باید 450w باشه؟
9600gt حداقل یه 400w میخواد که با توجه به سیستم باید یه پاوری تو همین مایه ها یا بالاتر در نظر گرفته بشه ، البته یه مدل دیگه از 9600gt هم هست که معروف به ge یا green edition هستش که حداقل یه 300w میخواد (کانکتور 6 پین نمیخواد) ولی خوب اکثر مدلای بازار از همین معمولیاش هستش.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or