مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

من ميخوام 4870X2 رو بفروشم برم يك كارت گرافيك بگيرم.
5870 بگيرم با 2تا مانيتور كه بتونم 3 مانيتوره با DX11 بازي كنم يا
GTX300 بگيرم و با يك مانيتور كه دارم عادي بازي كنم؟
من يك سامسونگ full hd دارم و اگه 5870 بگيرم 2تا ديگه هم ميخوام بخرم.

يك لطف كنيد بگيد من برم 4870X2 رو بفروشم بعد برم
1. 5870 بگيرم و با 3 مانيتور بازي كنم
2. وايسم GTX300 بياد و به شيوه سنتي تك مانيتور كار كنم؟
شما اون کارت 4870X2 رو بفروشی بره بهتره،با توجه به صدا و مصرفش راندمان جالبی نداشته ،یه کارت 5870 هم بگیری بعضی جاها سرعت بالاتری از اون کارت بهت میده،مصرف و صدای خیلی کمتری هم داره
اما توجه داشته باش تنها در صورتی میتونی 3 تا مانیتور رو همزمان متصل کنی که بقیه ی مانیتورها رو با HDMI متصل کنی.
G300 هم معلوم نیست که چن تا مانیتور رو ساپورت کنه.

کاره یکی از دوستا 3Dmax هست.میخواستم ببینم بهترین گزینه چیه برای این کار؟
اصلا هم برای بازی نمیخواد.

شما اولین گزینت خرید مادربردهای 2 پردازنده ای و چند هسته ای هست،هر چی بیشتر بهتر،چون در زمان راندمان فقط پردازنده دخیل هست
اما برای Preview گرفتن میتونی از یه کارت قوی Quadro یا یه کارت GTX 260/280 استفاده کنی که مورد اول شتابدهنده ی سخت افزاری رو هم روی Preview انجام میدن و فریم بیشتری میدن، از 600 تومن دارن تا چند میلیون تومن.

دست درد نكنه. اره اين كارته يكم صدا ميده قتي NFS بازي ميكني اگه باندا رو خاموش كني صداش ميتونه جاي خالي صدايه ماشينو پركنه. قيمته 5870 كي متعادل و درستو درمون ميشه؟

شما چند گرفتی و از کجا؟
مدل motherboard تون هم بگید.مرسی
سلام
من سال 86 گرفتم مدل FX1500 از برند Leadtek اون موقع حدود 650,000 تومان*هنوزم توی رندرینگ با MAYA مشکلی باهاش نداریم اما الان دیگه نیست. مدل های جدیدتر و قویتر از اون اومده. من از برندهای Leadtek و PNY تو بازار دیدم.
مدل motherboard من P5B برند ASUS بود با CPU E6700 اما همونطور که فرشید جان گفت بهتره از مدل های جدیدتر و پردازنده های چند هسته ای استفاده کنی. پیشنهاد من Core i7 یا Xeon سری X است.

آخرین ویرایش:
درخواست کمک

سلام به همه برو بچی که دستی تو کار سخت افزار و کارت گرافیک دارند
من سیستم متوسطی دارم که مشخصاتش به این شرحه:
M.B"asus m2n-e
cpu:amd athlon64 x2 4800
ram:2x kingston hyperx1gb 800mhz
power:green 430w
monitor:lcd samsung syncmaster 172t (1280x1024

کارت گرافیکم رو نمیگم چون آبروریزیه!!
ظمنن اسلات مادربورد من pci express16x ورژن 1 هست نه 2
از اونجائیکه تا 1تا 2 سال قصد ندارم کل سیستم رو عوض کنم یه کارت گرافیک سریع میخوام برای اینکه بتونم همه گیمهارو تو رزولوشون 1024x1280 بازی کنم و رزولوشون بالاتر هم به دردم نمیخوره موندم 4850 بگیرم یا صبر کنم 5850 بیاد که اونم نمیدونم قیمتش تو ایران چجوری میشه:confused:
و یا اینکه تو این رزولوشون همون 4850 کافیه یا نه. ظمنن درسته که green430 فقط یه کانکتور 6 پین داره ولی من حساب کردم از نظر توان جا برای حتی 4890 هم هست منتها اینکه در عمل این میشه یا نه (حتماً یه چیزی میدونن که فقط یه 6پینشو گذاشتند!) و اینکه یه جایی خوندم این اشتباهه که با یه cpu متوسط یه کارت گرافیک قوی استفاده کنی چون اون کارایه لازمو نمیده و بالاخره کارتهای pcie2توی اسلات ورژن1 چطوری جواب میدن و چقدر از راندمانشون کم میشه.چطوره یه 5850 بگیرم بعداً که سیستمم رو ارتقا دادم crossfire کنم؟بهر حال من هدفم فعلن تا یه مدت همون رزولوشنه لطفاً راهنمائی:love:

سلام به همه برو بچی که دستی تو کار سخت افزار و کارت گرافیک دارند
من سیستم متوسطی دارم که مشخصاتش به این شرحه:
M.B"asus m2n-e
cpu:amd athlon64 x2 4800
ram:2x kingston hyperx1gb 800mhz
power:green 430w
monitor:lcd samsung syncmaster 172t (1280x1024

کارت گرافیکم رو نمیگم چون آبروریزیه!!
ظمنن اسلات مادربورد من pci express16x ورژن 1 هست نه 2
از اونجائیکه تا 1تا 2 سال قصد ندارم کل سیستم رو عوض کنم یه کارت گرافیک سریع میخوام برای اینکه بتونم همه گیمهارو تو رزولوشون 1024x1280 بازی کنم و رزولوشون بالاتر هم به دردم نمیخوره موندم 4850 بگیرم یا صبر کنم 5850 بیاد که اونم نمیدونم قیمتش تو ایران چجوری میشه:confused:
و یا اینکه تو این رزولوشون همون 4850 کافیه یا نه. ظمنن درسته که green430 فقط یه کانکتور 6 پین داره ولی من حساب کردم از نظر توان جا برای حتی 4890 هم هست منتها اینکه در عمل این میشه یا نه (حتماً یه چیزی میدونن که فقط یه 6پینشو گذاشتند!) و اینکه یه جایی خوندم این اشتباهه که با یه cpu متوسط یه کارت گرافیک قوی استفاده کنی چون اون کارایه لازمو نمیده و بالاخره کارتهای pcie2توی اسلات ورژن1 چطوری جواب میدن و چقدر از راندمانشون کم میشه.چطوره یه 5850 بگیرم بعداً که سیستمم رو ارتقا دادم crossfire کنم؟بهر حال من هدفم فعلن تا یه مدت همون رزولوشنه لطفاً راهنمائی:love:
خب سیستم شما فعلا برای رزلوشن پایینی مثل 1280*1024 فقط احتیاج به تعویض کارت گرافیک داره(اگر پردازنده ی ضعیف و رم کم رو در نظر نگیریم)

البته کارتی مثل 4850 که براش زیادی هم هست،دیگه چه برسه به 4890
از نظر پاور هم اشتباه فکر می کنی،پاور شما برای کارتایی مثل 4770/4850 هم ضعیف هست و باید پاور 450 وات به بالا داشته باشی،مهم جریان خروجی هست
5850 هم که خیلی قویتر از نیاز فعلی شماست و قیمتش هم از 350 تومن پایینتر نیست،پس به کارت 160 تومنی 4850 اصلا ربطی نداره.

سلام دوست عزيز
كارت 9600 بهتره.
4670 1gig DDR3 از 90 تومن هست تا 100 تومن.
9600GT 1gig DDR3 از 105 تومن هست تا 120تومن.

ممنون.

تا 110 تومن چه گرافیکی خوبه؟:blushing:
تا 120 تومن چی خوبه؟:)
تا 130 تومن چی خوبه؟:cheesygri
تا 140 تومن چی خوبه؟:biggrin1:

ممنون.

تا 110 تومن چه گرافیکی خوبه؟:blushing:
تا 120 تومن چی خوبه؟:)
تا 130 تومن چی خوبه؟:cheesygri
تا 140 تومن چی خوبه؟:biggrin1:
خواهش مي‌كنم جوابهاي بالا اينطور مي‌شه:
9600GT
هيچي:)
هيچي:blushing:
كارت 4770 و يا 4850.:smile:

بازم ممنون.
چه مدلی؟gigabyte یا xfx یا...؟
سلام
خواهش مي‌كنم.
برند زوتاك براي كارت 9600 و برند 4850 و 4770 از برند كلاب و سافاير.
در كل فرق چنداني بين برندها نيست و زياد سر اين مسئله حساسيت به خرج ندين، البته در مدل‌هاي مرجع.

سلام
خواهش مي‌كنم.
برند زوتاك براي كارت 9600 و برند 4850 و 4770 از برند كلاب و سافاير.
در كل فرق چنداني بين برندها نيست و زياد سر اين مسئله حساسيت به خرج ندين، البته در مدل‌هاي مرجع.
بازم سلام.
برند زوتاک و گیگابایت 9600 قیمتاشون چقده؟

سلام. من می خوام یه 9600GT بگیرم. پاورم قدیمیه. روش نوشته 450W مدلش هم بنز هست. سیستم فعلی من اینه: Core2 4500, Asus pP5K, Supertalent 2gig 800,7600GS. با توجه به این که در 3 ماه اخیر 2 تا رم geil هم سوزوندم(بعضیا می گن به خاطر پاورت هست) و حداکثر 130 تومن میتونم هزینه کنم کنم. آیا نیازی به تعویض پاور هست؟
ویرایش: در ضمن من شیرازم. ممکنه قیمتا یه کم بالاتر از تهران باشه و تا عصر هم نیاز به جواب دارم. لطفاً اگه چیزی می دونید دریغ نکنید. تشکر

همین که تا الان سیستمت (مخصوصا cpu) مشکلی پیدا نکرده جای شکرش باقیه حالا باقی قضایا بماند.... :cheesygri
یکی از مهمترین دلایل سوختن ramهات هم همین پاورت میتونه باشه ، در کل شما واسه ارتقاء به کارت جدید حتما باید پاور رو عوض کنی من green gp485a رو پیشنهاد میدم.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or