مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

نه خريد اين كارت=با دور ريختن پول.:cheesygri
نشد که آخریش باشه:biggrin1:
با توجه به شناختی که از این تاپیک دارم کلا هر نوع مشاوره ای منجر به پیشنهاد GTX 275 میشه:laughing:(چه طوره اسم تاپیک رو عوض کنیم بزاریم مشاوره در امر خرید GTX275?:laughing:)
حالا شما سنت!شکنی کنین یه کارت کرافیک پیشنهاد بدین زیر 70 تومان 2 باره میگم واسه بازی نمیخوام:((

با توجه به شناختی که از این تاپیک دارم کلا هر نوع مشاوره ای منجر به پیشنهاد GTX 275 میشه:laughing:(چه طوره اسم تاپیک رو عوض کنیم بزاریم مشاوره در امر خرید GTX275?:laughing:)
حالا شما سنت!شکنی کنین یه کارت کرافیک پیشنهاد بدین زیر 70 تومان 2 باره میگم واسه بازی نمیخوام:((

شما اگه برای بازی نمیخوای میتونی 8400GS یا 9400 برداری که قیمت پایینتری داره .البته پیشنهاد من اینه که برید سراغ ati چون قابلیت HD رو حتی در مدل های ارزان قیمتش هم دارا هست

با 75 تومن میتونی کارت 9500 مدل DDR3 رو بخری که بنسبت قیمت انتخاب خوبیه

جدی؟:blushing:مطمئنی؟من با خودم گفتم وقتی یه مادربورد از DDR3 پشتیبانی نمیکنه توی کارت گرافیک هم همین طوره!

دوست عزيز براي نصب هر گونه كارت گرافيكي تنها نياز به يك اسلات PCIe دارين و اون حرف به كلي باطل هست.

جدی؟:blushing:مطمئنی؟من با خودم گفتم وقتی یه مادربورد از DDR3 پشتیبانی نمیکنه توی کارت گرافیک هم همین طوره!
با خودت نگو هیچوقت! از بقیه بپرس که اطلاعاتت تصحیح بشه
خیلیای دیگه هم هستن که بخاطر اطلاعات اشتباه یا ناقص،انتخاب بد می کنن و بعدن پشیمون میشن

امروز صبح یکی از مشتریها رو دیدم که با مادربرد P45 و CPU ی Q6700 رفته حافظه ی DDR3 2000 رو گرفته و خیلی هم راضیه!

سلام دوستان.
امروز بازار رفته بودم واسه سیستم بستن.
بین دو تا کارته گرافیک شک دارم.
ATI 4870 force 3D که 210 تومن بود ولی برد club 3d اون 235 بود.
gtx 260 با برد zotac که 200 تومن بود
به نظر شما کدوم بهتره .چرا؟:confused:
چه بردهایی خوبن؟

سلام دوستان.
چه بردهایی خوبن؟
سلام دوست عزيز.
اول شما مطئن بشين كه اون كارت 260 سري 216 بوده يا نه؟ اگه بوده كه اصلاً دليلي نمي خواد كه اين كارت رو خريداري نكنيد و بايد خيلي هم عجله بكنيد چون اين كارت خيلي كمياب شده.
اما اگه اون كارت 260/192 بوده باز هم قيمت خوبي داره و با كارت 4870 برابري مي كنه.

از بين دو كارت 4870 هم شما برند فورس رو انتخاب بكنيد چون تفاوتي بين اين دو كارت نيست.

سلام دوستان.
چه بردهایی خوبن؟
خب کارت GTX 260 انتخاب بهتریه ،قیمت بهتری هم داره اما با این قیمت باید مدل 192 باشه احتمالا.

از پرسیدن مدل دقیق کارت و جستجوی مدل کارت توی سایت شرکت سازنده یا موتور جستجوی گوگل.
حالا یعنی 260 بهتر از 4870 تو بازیهاست.
این ddr3 اون ddr 5 فک کنم کلاک ati هم بیشتر بود.
یه سوال:این که میگن کارت گرافیک اگه ati ور میداری main و cpu هم amd وردار و در مورد geforce اینتل. بهتره و با هم بهتر کارمیکنن درسته؟
آقا شرمنده این همه سوال می کنم یه مقدار گیج شدم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or