مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام
خدا کنه فقط فروشنده هاش مردونگی کنن 4850 ddr3 رو دیگه بیشتر از 250 نفروشن. خدایی بیشتر از این خیلی ستمه.
یا علی مدد
اون چيزي كه تو فرشنده هاي ايران نيست مردانيگيه ولي خب من هم منتظر اين كارتم و انشا الله زير 300 و 250 بتونيم گير بياريم.
ببخشيد دوستان يكم سوالات بچگانه ميپرسم در حالي جواباشونو براحتي با سرچ تو يكي از سيايت هاي معتبر خارجي
ميتونم به دست بيارم ولي اين dial Up كه نميذاره.اين 4870 با مموري ddrIII هم مياد؟

آخرین ویرایش:
4870 benchmark رسمی(DDR5)
index.php

index.php

index.php

index.php

سلام
اینکه از gt 280 در همه حال شکست خورد. من فکر میکردم. خیلی راحت gt 280 رو پشت سر بذاره.:confused:
یا علی مدد

این کارت نصف GTX280 پولشه واین قدرتو داره حدود 15% ضعیفتره ولی قیمتش نصفه حالا شما اگه CROSS کنی مطمئنا 280 رو شکست میده حداقل با 20% قدرت بیشتر درصورتی که شما هزینه کمتری کردی GTX280X1 ~ 650$ و 4870X2 ~ 600$

منظورتون 9600 معمولی یا اور شده؟؟؟؟

لطفا قیمت 3 تا بند خوب کارت های سری 9000 رو بگیید میخوام بدونم تغیری پیدا کردن{ارزون شدن یا نه}
منظورم معمولیش بود نه oc شده.
خوب من دقیق متوجه نشدم شما کدوم مدلش رو میگی ؟
اوور شده های 9600 Gt با برند XFX تو سایتش تا 750 هم داره و این خیلی عالیه .

باید 8600GT رو بدم یدونه از اینا بگیرم :love:
تو خود سایت xfx از نظر اور xxx بالاترین مدلش هست که همین دو مدل داره یکی 700 و یکی هم 740 هستش.
از زمان TNT2 دارم از کارتهای Nvidia استفاده میکنم کلا از Radeon خوشم نمیاد . حالا این 4850 قمتش چند هست ؟؟
4850 دو مدل داره یکی gddr3 که حدودا 190 195 دلار هستش و یه مدل هم gddr5 که اونم 239 دلار هستش.
به به ... اگه اینجوری باشه که عالیه یه سایت خوب برای اطلاعات کامل ازش لطف میکنید
این یه ریویو کامل از 4850 :

http://www.guru3d.com/article/amd-ati-radeon-hd-4850-review-force-3d--powercolor/

اون چيزي كه تو فرشنده هاي ايران نيست مردانيگيه ولي خب من هم منتظر اين كارتم و انشا الله زير 300 و 250 بتونيم گير بياريم.
ببخشيد دوستان يكم سوالات بچگانه ميپرسم در حالي جواباشونو براحتي با سرچ تو يكي از سيايت هاي معتبر خارجي
ميتونم به دست بيارم ولي اين dial Up كه نميذاره.اين 4870 با مموري ddrIII هم مياد؟
هم gddr3 داره هم gddr5 قیمتاش رو هم تو همین پست اون بالا گذاشتم.

خیلی جالبه , Nvidia ادعا میکنه که با SLI کردن کارت گرافیک میتونید 60% افزایش Performance داشته باشید , ولی مثلا اومدن 2 تا کارت گرافیک XFX 9800 GX2 XXX EDITION که جزو خدا ترین کارت های گرافیک هست رو , Quad SLI کردن ولی در بازی Crysis اصلا به این عدد نتونستن دست پیدا کنن!
..........................
حالا معلوم شده وقتی که Nvidia میگه 60% افزایش Performance در رزولوشن 1920x1200 بوده و تنظیمات Very High Quality
..........................
در ضمن از وقتی که این کارت های گرافیکی 9800 GX2 و GTX 280 اومدن به راحتی میشه تو بازی Crysis با تنظیمات Very High بازی کرد که خیلی عالیه ولی باید توجه داشته باشید , وقتی که شما روی گزینه Very High بازی می کنید دیگه از AA نمیتونید استفاده بکنید و غیر فعال میشه(یعنی no AA میشه).

فرمودین که این 4850 یه هفته دیگه میاد درسته ؟؟؟ بعد از کجا میشه تهیش کرد من فقط یه مغازه تو بازار رضا یادمه که فقط ATI میاورد !

سلام
قیمت کارت inno3d GeForce 8800 GTX Ultra با گارانتی و بدون گارانتی چقدره ؟
کارتی با همچین پسوندی (مدل) نداریم یعنی gtx ultra باشه. ولی اگه منظورت gtxش هستش که من آخرین بار 540 تومن قیمت داشتم با گارانتی گلسان.

هفته دیگه تو بازار موجوده به صورت عمده. بهتون pm میدم...
به من هم PM بده:cheesygri
هم gddr3 داره هم gddr5 قیمتاش رو هم تو همین پست اون بالا گذاشتم.
ببخشيد م 4870 رو عرض كردم در ضمن يك سوال تخصصي اگه من يك 4850 بامموري ddr3 بگيرم و بخوام با يك
4870 كه مموري ddr5 داره ميتونه سازگار باشه. بنچماركي از 4850 در مورد مموريهاش هست يعني ddr3 VS ddr5

خوب 4870 فقط یه مدل داره که اونم gddr5 هستش.
راستش رو بخوای در مورد ترکیب 4850 با 4870 اطلاعی ندارم ولی به احتمال زیاد سازگار هستش و مشکلی پیش نمیاد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or