مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

خواهش میکنم دوست عزیز.
راستش رو بخوای سایت این الماس رو پیدا نکردم باز میگردم اگه چیزی پیدا کردم حتما میزارم در مورد ویستا هم برای این گفتم ممکنه از زیر مجموعه های الماس باشه چون آدرس دفتر تهرانش (ویستا رو میگم) همون آدرس الماس هستش.
مگه آدرس الماس و ويستا هموني نيست كه بالا گذاشتي من نفهميدم يعني چي كه آدرس دفتر تهرانشون يكيه؟:confused:
فكركنم ميگيد فروشگاه مركزيش هموني است كه گفتيد و نمايندگي تهران هموني است كه با الماس يكي است ؟ درسته؟
حال فروشگاه مركزي اين الماس هموني بود كه گفتيد يا اين نمايندگيش است؟

درودی فراوان!
من یک کارت گرافیک 7950 دارم.الان ارزش داره کارتمو عوض کنم و 9800gtx بگیرم یا صبر کنم 280 بیاد؟
کارتت که خوبه و فعلا از پس بازی ها بر میاد . اگر قصد خرید کارت گرافیک رو داشتی Ati 4870 رو در نظر داشته باش.
ولی به نظر من فعلا کارتت از پس بازی ها بر میاد و ارتقا دادنش کمی بی معنیه مگر اینکه نیاز به DX10 , ... داشته باشی.
اینو ببین:
723-1058-287.png

مگه آدرس الماس و ويستا هموني نيست كه بالا گذاشتي من نفهميدم يعني چي كه آدرس دفتر تهرانشون يكيه؟:confused:
فكركنم ميگيد فروشگاه مركزيش هموني است كه گفتيد و نمايندگي تهران هموني است كه با الماس يكي است ؟ درسته؟
حال فروشگاه مركزي اين الماس هموني بود كه گفتيد يا اين نمايندگيش است؟
ویستا دو تا آدرس داره یکی دفتر مرکزی هستش که همون آدرس جاده مخصوص بود یه آدرس هم داره که آدرس دفتر تهرانشون هستش حالا آدرس دفتر تهرانشون همون آدرس الماس هستش.

آخرین ویرایش:
طی آخرین تماس با شرکت برین کارتهای gtx280 و gtx260 وارد گمرک شده و منتظر ترخیصن و برای هفته آینده برای فروش آماده اند gtx280 قیمتش 800000 تومانه !!!!!!!!!. سری 4000 ati دو هفته دیگه موجوده .

طی آخرین تماس با شرکت برین کارتهای gtx280 و gtx260 وارد گمرک شده و منتظر ترخیصن و برای هفته آینده برای فروش آماده اند gtx280 قیمتش 800000 تومانه !!!!!!!!!. سری 4000 ati دو هفته دیگه موجوده .
GTX 280 به محدود ( 3-5) تا تو ایران موجوده. هفته دیگه به صورت عمده وارد ایران میشه. همچنین هفته دیگه کارتهای 4870 و 4850 هم به صورت عمده وارد ایران میشند.

همچنین هفته دیگه کارتهای 4870 و 4850 هم به صورت عمده وارد ایران میشند.
سلام
خدا کنه فقط فروشنده هاش مردونگی کنن 4850 ddr3 رو دیگه بیشتر از 250 نفروشن. خدایی بیشتر از این خیلی ستمه.
یا علی مدد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• reza8
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or